WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KWR Knury vs. Zawierucha

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KWR Knury 4 2 2 50.0 % 53 13.3 45 11.3 8
Zawierucha 4 2 2 50.0 % 45 11.3 53 13.3 -8

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KWR Knury - Zawierucha12 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-8
KWR Knury - Zawierucha13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa D
KWR Knury - Zawierucha13 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa A
Zawierucha - KWR Knury16 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Finały

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mateusz KosmalskiKWR Knury 431417
2Andrzej HolnickiZawierucha412416
3Krzysztof ZającZawierucha43811
4Filip DobranowskiKWR Knury 49110
5Maciej ParysKWR Knury 2448
6Piotr KuszewskiZawierucha4527
7Katarzyna MarekKWR Knury 4257
8Łukasz DobranowskiKWR Knury 4606
9Marc Michael HuberKWR Knury1606
10Wojciech PietrzykKWR Knury 3505
11Elwira PiekartKWR Knury 4134
12Mariusz NarkiewiczZawierucha3404
13Maciej KruczkowskiKWR Knury 4213
14Marta SkrzypczykZawierucha3033
15Iga SobieralskaZawierucha4033
16Antonina TatajZawierucha3022
17David Bwire EkonjoKWR Knury 2022
18Alicja StebińskaKWR Knury 2022
19Kacper KrasuckiKWR Knury3112
20Rafał KąckiZawierucha3112
21Tomasz BąkZawierucha2022
22Marek RoszczakKWR Knury 4022
23Katarzyna OleszekZawierucha3011
24Natalia MakułaZawierucha3011
25Magdalena BergelKWR Knury3011
26Aleksandra KulikowskaZawierucha1101
27Jan DąbrowskiKWR Knury2011
28Hanna WoroniukZawierucha1101
29Karolina RadzimirskaZawierucha1101
30Magdalena SzwedKWR Knury 4101
31Piotr SzaudernaKWR Knury 2011
32Katarzyna GłuszkoKWR Knury 1011
33Konstanty ŚwięcickiZawierucha4011
34Ewa GaczyńskaZawierucha2011
35Magdalena FaliszewskaKWR Knury 4011
36Anna CichorekKWR Knury1000
37Kacper BłaszczykKWR Knury1000
38Zofia KnapikZawierucha1000
39Rafał GrudnyZawierucha1000
40Anton SandulyakKWR Knury1000
41Igor MirowskiZawierucha1000
42Kamil KindziukZawierucha1000
43Maciej KlimpelKWR Knury1000
44Szymon PyzikKWR Knury1000
45Dagny GorostizaZawierucha1000
46Miłosz MarekKWR Knury1000
47Jan WołłejkoZawierucha1000
48Emanuel KołataZawierucha1000
49Paweł RakKWR Knury1000
50Daniel CerońKWR Knury2000
51Marta UryniakKWR Knury 1000
52Tomasz CzubochaKWR Knury1000
53Joanna KapkowskaZawierucha1000
54Wiktor LisKWR Knury1000
55Kamila NazimekKWR Knury 1000
56Anna BoguszKWR Knury1000
57Radosław GaczyńskiZawierucha1000
58Katarzyna DobranowskaZawierucha1000
59Tomasz LechKWR Knury 1000
60Agata KaufmanZawierucha1000
61Damian SkrzypczykZawierucha1000
62Adam ŚwiderskiZawierucha2000
63Marcin SzeptunKWR Knury 1000
64Kinga ZarycznaKWR Knury 1000
65Aleksandra DudekZawierucha2000
66Jakub NiedzielaKWR Knury 1000
67Jan SzybejkoKWR Knury 1000
68Agata GryszczukZawierucha2000
69Paula RogowskaZawierucha2000
70Michał RogińskiZawierucha2000
71Małgorzata KindziukZawierucha1000
72Kacper FryszczynZawierucha3000
73Jan GrzegorczykZawierucha2000
74Karolina SenickaKWR Knury3000
75Jakub TowalskiZawierucha1000
76Tomasz JarząbekKWR Knury 1000