WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KWR Knury vs. Zawierucha

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KWR Knury 4 2 2 50.0 % 53 13.3 45 11.3 8
Zawierucha 4 2 2 50.0 % 45 11.3 53 13.3 -8

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Zawierucha - KWR Knury16 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Finały
KWR Knury - Zawierucha13 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa A
KWR Knury - Zawierucha13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa D
KWR Knury - Zawierucha12 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-8

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mateusz KosmalskiKWR Knury431417
2Andrzej HolnickiZawierucha412416
3Krzysztof ZającZawierucha43811
4Filip DobranowskiKWR Knury49110
5Maciej ParysKWR Knury2448
6Katarzyna MarekKWR Knury4257
7Piotr KuszewskiZawierucha4527
8Marc Michael HuberKWR Knury1606
9Łukasz DobranowskiKWR Knury4606
10Wojciech PietrzykKWR Knury3505
11Elwira PiekartKWR Knury4134
12Mariusz NarkiewiczZawierucha3404
13Maciej KruczkowskiKWR Knury4213
14Iga SobieralskaZawierucha4033
15Marta SkrzypczykZawierucha3033
16Kacper KrasuckiKWR Knury3112
17Rafał KąckiZawierucha3112
18David Bwire EkonjoKWR Knury2022
19Alicja StebińskaKWR Knury2022
20Tomasz BąkZawierucha2022
21Antonina TatajZawierucha3022
22Marek RoszczakKWR Knury4022
23Natalia MakułaZawierucha3011
24Aleksandra KulikowskaZawierucha1101
25Magdalena BergelKWR Knury3011
26Magdalena FaliszewskaKWR Knury4011
27Hanna WoroniukZawierucha1101
28Karolina RadzimirskaZawierucha1101
29Konstanty ŚwięcickiZawierucha4011
30Magdalena SzwedKWR Knury4101
31Piotr SzaudernaKWR Knury2011
32Jan DąbrowskiKWR Knury2011
33Katarzyna OleszekZawierucha3011
34Katarzyna GłuszkoKWR Knury 1011
35Ewa GaczyńskaZawierucha2011
36Małgorzata KindziukZawierucha1000
37Adam ŚwiderskiZawierucha2000
38Marta UryniakKWR Knury 1000
39Jakub TowalskiZawierucha1000
40Jan SzybejkoKWR Knury 1000
41Radosław GaczyńskiZawierucha1000
42Damian SkrzypczykZawierucha1000
43Agata KaufmanZawierucha1000
44Kamila NazimekKWR Knury 1000
45Katarzyna DobranowskaZawierucha1000
46Tomasz LechKWR Knury 1000
47Maciej KlimpelKWR Knury1000
48Marcin SzeptunKWR Knury 1000
49Kinga ZarycznaKWR Knury 1000
50Tomasz JarząbekKWR Knury 1000
51Aleksandra DudekZawierucha2000
52Igor MirowskiZawierucha1000
53Szymon PyzikKWR Knury1000
54Paula RogowskaZawierucha2000
55Agata GryszczukZawierucha2000
56Kacper FryszczynZawierucha3000
57Jan GrzegorczykZawierucha2000
58Karolina SenickaKWR Knury3000
59Daniel CerońKWR Knury2000
60Anna BoguszKWR Knury1000
61Zofia KnapikZawierucha1000
62Rafał GrudnyZawierucha1000
63Anton SandulyakKWR Knury1000
64Michał RogińskiZawierucha2000
65Kacper BłaszczykKWR Knury1000
66Kamil KindziukZawierucha1000
67Dagny GorostizaZawierucha1000
68Jan WołłejkoZawierucha1000
69Emanuel KołataZawierucha1000
70Wiktor LisKWR Knury1000
71Tomasz CzubochaKWR Knury1000
72Joanna KapkowskaZawierucha1000
73Miłosz MarekKWR Knury1000
74Anna CichorekKWR Knury1000
75Paweł RakKWR Knury1000
76Jakub NiedzielaKWR Knury 1000