WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KWR Knury vs. Zawierucha

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KWR Knury 4 2 2 50.0 % 53 13.3 45 11.3 8
Zawierucha 4 2 2 50.0 % 45 11.3 53 13.3 -8

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KWR Knury - Zawierucha13 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa A
Zawierucha - KWR Knury16 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Finały
KWR Knury - Zawierucha13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa D
KWR Knury - Zawierucha12 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-8

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Anna BoguszKWR Knury1000
2Miłosz MarekKWR Knury1000
3Łukasz DobranowskiKWR Knury4606
4Marek RoszczakKWR Knury4022
5Kacper KrasuckiKWR Knury3112
6Karolina SenickaKWR Knury3000
7Elwira PiekartKWR Knury4134
8Wiktor LisKWR Knury1000
9Daniel CerońKWR Knury2000
10Tomasz CzubochaKWR Knury1000
11Anna CichorekKWR Knury1000
12Magdalena BergelKWR Knury3011
13Paweł RakKWR Knury1000
14Kacper BłaszczykKWR Knury1000
15Szymon PyzikKWR Knury1000
16Maciej KlimpelKWR Knury1000
17Maciej ParysKWR Knury2448
18Alicja StebińskaKWR Knury2022
19Piotr SzaudernaKWR Knury2011
20Marc Michael HuberKWR Knury1606
21Wojciech PietrzykKWR Knury3505
22Jan DąbrowskiKWR Knury2011
23Magdalena SzwedKWR Knury4101
24Mateusz KosmalskiKWR Knury431417
25Anton SandulyakKWR Knury1000
26Magdalena FaliszewskaKWR Knury4011
27David Bwire EkonjoKWR Knury2022
28Maciej KruczkowskiKWR Knury4213
29Katarzyna MarekKWR Knury4257
30Filip DobranowskiKWR Knury49110
31Marta UryniakKWR Knury 1000
32Katarzyna GłuszkoKWR Knury 1011
33Jakub NiedzielaKWR Knury 1000
34Kamila NazimekKWR Knury 1000
35Tomasz LechKWR Knury 1000
36Marcin SzeptunKWR Knury 1000
37Kinga ZarycznaKWR Knury 1000
38Tomasz JarząbekKWR Knury 1000
39Jan SzybejkoKWR Knury 1000
40Małgorzata KindziukZawierucha1000
41Adam ŚwiderskiZawierucha2000
42Hanna WoroniukZawierucha1101
43Tomasz BąkZawierucha2022
44Jakub TowalskiZawierucha1000
45Iga SobieralskaZawierucha4033
46Rafał GrudnyZawierucha1000
47Radosław GaczyńskiZawierucha1000
48Damian SkrzypczykZawierucha1000
49Agata KaufmanZawierucha1000
50Katarzyna DobranowskaZawierucha1000
51Aleksandra KulikowskaZawierucha1101
52Ewa GaczyńskaZawierucha2011
53Andrzej HolnickiZawierucha412416
54Aleksandra DudekZawierucha2000
55Antonina TatajZawierucha3022
56Dagny GorostizaZawierucha1000
57Kamil KindziukZawierucha1000
58Igor MirowskiZawierucha1000
59Natalia MakułaZawierucha3011
60Rafał KąckiZawierucha3112
61Kacper FryszczynZawierucha3000
62Michał RogińskiZawierucha2000
63Marta SkrzypczykZawierucha3033
64Jan WołłejkoZawierucha1000
65Katarzyna OleszekZawierucha3011
66Jan GrzegorczykZawierucha2000
67Emanuel KołataZawierucha1000
68Paula RogowskaZawierucha2000
69Konstanty ŚwięcickiZawierucha4011
70Zofia KnapikZawierucha1000
71Joanna KapkowskaZawierucha1000
72Krzysztof ZającZawierucha43811
73Piotr KuszewskiZawierucha4527
74Agata GryszczukZawierucha2000
75Karolina RadzimirskaZawierucha1101
76Mariusz NarkiewiczZawierucha3404