WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KWR Knury vs. Zawierucha

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KWR Knury 4 2 2 50.0 % 53 13.3 45 11.3 8
Zawierucha 4 2 2 50.0 % 45 11.3 53 13.3 -8

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KWR Knury - Zawierucha13 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa A
Zawierucha - KWR Knury16 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Finały
KWR Knury - Zawierucha13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa D
KWR Knury - Zawierucha12 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-8

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Andrzej HolnickiZawierucha412416
2Filip DobranowskiKWR Knury49110
3Łukasz DobranowskiKWR Knury4606
4Marc Michael HuberKWR Knury1606
5Piotr KuszewskiZawierucha4527
6Wojciech PietrzykKWR Knury3505
7Mariusz NarkiewiczZawierucha3404
8Maciej ParysKWR Knury2448
9Mateusz KosmalskiKWR Knury431417
10Krzysztof ZającZawierucha43811
11Maciej KruczkowskiKWR Knury4213
12Katarzyna MarekKWR Knury4257
13Hanna WoroniukZawierucha1101
14Magdalena SzwedKWR Knury4101
15Aleksandra KulikowskaZawierucha1101
16Karolina RadzimirskaZawierucha1101
17Kacper KrasuckiKWR Knury3112
18Rafał KąckiZawierucha3112
19Elwira PiekartKWR Knury4134
20Tomasz BąkZawierucha2022
21Piotr SzaudernaKWR Knury2011
22Małgorzata KindziukZawierucha1000
23Adam ŚwiderskiZawierucha2000
24Ewa GaczyńskaZawierucha2011
25Aleksandra DudekZawierucha2000
26Agata GryszczukZawierucha2000
27Alicja StebińskaKWR Knury2022
28Jan GrzegorczykZawierucha2000
29Anna BoguszKWR Knury1000
30Jakub TowalskiZawierucha1000
31Marta UryniakKWR Knury 1000
32Szymon PyzikKWR Knury1000
33Katarzyna GłuszkoKWR Knury 1011
34Radosław GaczyńskiZawierucha1000
35Damian SkrzypczykZawierucha1000
36Agata KaufmanZawierucha1000
37Jan SzybejkoKWR Knury 1000
38Kamila NazimekKWR Knury 1000
39Katarzyna DobranowskaZawierucha1000
40Tomasz LechKWR Knury 1000
41Marcin SzeptunKWR Knury 1000
42Kinga ZarycznaKWR Knury 1000
43Tomasz JarząbekKWR Knury 1000
44Maciej KlimpelKWR Knury1000
45Jan DąbrowskiKWR Knury2011
46Kacper BłaszczykKWR Knury1000
47Marek RoszczakKWR Knury4022
48Iga SobieralskaZawierucha4033
49Rafał GrudnyZawierucha1000
50David Bwire EkonjoKWR Knury2022
51Magdalena FaliszewskaKWR Knury4011
52Anton SandulyakKWR Knury1000
53Konstanty ŚwięcickiZawierucha4011
54Paula RogowskaZawierucha2000
55Marta SkrzypczykZawierucha3033
56Michał RogińskiZawierucha2000
57Igor MirowskiZawierucha1000
58Kamil KindziukZawierucha1000
59Dagny GorostizaZawierucha1000
60Magdalena BergelKWR Knury3011
61Natalia MakułaZawierucha3011
62Paweł RakKWR Knury1000
63Kacper FryszczynZawierucha3000
64Karolina SenickaKWR Knury3000
65Jan WołłejkoZawierucha1000
66Antonina TatajZawierucha3022
67Katarzyna OleszekZawierucha3011
68Emanuel KołataZawierucha1000
69Wiktor LisKWR Knury1000
70Daniel CerońKWR Knury2000
71Zofia KnapikZawierucha1000
72Tomasz CzubochaKWR Knury1000
73Joanna KapkowskaZawierucha1000
74Miłosz MarekKWR Knury1000
75Anna CichorekKWR Knury1000
76Jakub NiedzielaKWR Knury 1000