WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KWR Knury vs. Zawierucha

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KWR Knury 4 2 2 50.0 % 53 13.3 45 11.3 8
Zawierucha 4 2 2 50.0 % 45 11.3 53 13.3 -8

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KWR Knury - Zawierucha13 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa A
Zawierucha - KWR Knury16 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Finały
KWR Knury - Zawierucha13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa D
KWR Knury - Zawierucha12 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-8

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Adam ŚwiderskiZawierucha2000
2Agata GryszczukZawierucha2000
3Agata KaufmanZawierucha1000
4Aleksandra DudekZawierucha2000
5Aleksandra KulikowskaZawierucha1101
6Alicja StebińskaKWR Knury2022
7Andrzej HolnickiZawierucha412416
8Anna BoguszKWR Knury1000
9Anna CichorekKWR Knury1000
10Anton SandulyakKWR Knury1000
11Antonina TatajZawierucha3022
12Dagny GorostizaZawierucha1000
13Damian SkrzypczykZawierucha1000
14Daniel CerońKWR Knury2000
15David Bwire EkonjoKWR Knury2022
16Elwira PiekartKWR Knury4134
17Emanuel KołataZawierucha1000
18Ewa GaczyńskaZawierucha2011
19Filip DobranowskiKWR Knury49110
20Hanna WoroniukZawierucha1101
21Iga SobieralskaZawierucha4033
22Igor MirowskiZawierucha1000
23Jakub NiedzielaKWR Knury 1000
24Jakub TowalskiZawierucha1000
25Jan DąbrowskiKWR Knury2011
26Jan GrzegorczykZawierucha2000
27Jan SzybejkoKWR Knury 1000
28Jan WołłejkoZawierucha1000
29Joanna KapkowskaZawierucha1000
30Kacper BłaszczykKWR Knury1000
31Kacper FryszczynZawierucha3000
32Kacper KrasuckiKWR Knury3112
33Kamil KindziukZawierucha1000
34Kamila NazimekKWR Knury 1000
35Karolina RadzimirskaZawierucha1101
36Karolina SenickaKWR Knury3000
37Katarzyna DobranowskaZawierucha1000
38Katarzyna GłuszkoKWR Knury 1011
39Katarzyna MarekKWR Knury4257
40Katarzyna OleszekZawierucha3011
41Kinga ZarycznaKWR Knury 1000
42Konstanty ŚwięcickiZawierucha4011
43Krzysztof ZającZawierucha43811
44Maciej KlimpelKWR Knury1000
45Maciej KruczkowskiKWR Knury4213
46Maciej ParysKWR Knury2448
47Magdalena BergelKWR Knury3011
48Magdalena FaliszewskaKWR Knury4011
49Magdalena SzwedKWR Knury4101
50Marc Michael HuberKWR Knury1606
51Marcin SzeptunKWR Knury 1000
52Marek RoszczakKWR Knury4022
53Mariusz NarkiewiczZawierucha3404
54Marta SkrzypczykZawierucha3033
55Marta UryniakKWR Knury 1000
56Mateusz KosmalskiKWR Knury431417
57Małgorzata KindziukZawierucha1000
58Michał RogińskiZawierucha2000
59Miłosz MarekKWR Knury1000
60Natalia MakułaZawierucha3011
61Paula RogowskaZawierucha2000
62Paweł RakKWR Knury1000
63Piotr KuszewskiZawierucha4527
64Piotr SzaudernaKWR Knury2011
65Radosław GaczyńskiZawierucha1000
66Rafał GrudnyZawierucha1000
67Rafał KąckiZawierucha3112
68Szymon PyzikKWR Knury1000
69Tomasz BąkZawierucha2022
70Tomasz CzubochaKWR Knury1000
71Tomasz JarząbekKWR Knury 1000
72Tomasz LechKWR Knury 1000
73Wiktor LisKWR Knury1000
74Wojciech PietrzykKWR Knury3505
75Zofia KnapikZawierucha1000
76Łukasz DobranowskiKWR Knury4606