WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KWR Knury vs. Zawierucha

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KWR Knury 4 2 2 50.0 % 53 13.3 45 11.3 8
Zawierucha 4 2 2 50.0 % 45 11.3 53 13.3 -8

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KWR Knury - Zawierucha13 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa A
Zawierucha - KWR Knury16 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Finały
KWR Knury - Zawierucha13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa D
KWR Knury - Zawierucha12 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-8

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mateusz KosmalskiKWR Knury431417
2Krzysztof ZającZawierucha43811
3Katarzyna MarekKWR Knury4257
4Maciej ParysKWR Knury2448
5Andrzej HolnickiZawierucha412416
6Iga SobieralskaZawierucha4033
7Marta SkrzypczykZawierucha3033
8Elwira PiekartKWR Knury4134
9Alicja StebińskaKWR Knury2022
10Marek RoszczakKWR Knury4022
11Antonina TatajZawierucha3022
12Piotr KuszewskiZawierucha4527
13Tomasz BąkZawierucha2022
14David Bwire EkonjoKWR Knury2022
15Katarzyna OleszekZawierucha3011
16Katarzyna GłuszkoKWR Knury 1011
17Kacper KrasuckiKWR Knury3112
18Natalia MakułaZawierucha3011
19Ewa GaczyńskaZawierucha2011
20Piotr SzaudernaKWR Knury2011
21Magdalena BergelKWR Knury3011
22Jan DąbrowskiKWR Knury2011
23Maciej KruczkowskiKWR Knury4213
24Rafał KąckiZawierucha3112
25Filip DobranowskiKWR Knury49110
26Konstanty ŚwięcickiZawierucha4011
27Magdalena FaliszewskaKWR Knury4011
28Jakub TowalskiZawierucha1000
29Agata GryszczukZawierucha2000
30Karolina RadzimirskaZawierucha1101
31Jan GrzegorczykZawierucha2000
32Aleksandra DudekZawierucha2000
33Aleksandra KulikowskaZawierucha1101
34Adam ŚwiderskiZawierucha2000
35Małgorzata KindziukZawierucha1000
36Hanna WoroniukZawierucha1101
37Marc Michael HuberKWR Knury1606
38Jan SzybejkoKWR Knury 1000
39Tomasz JarząbekKWR Knury 1000
40Kinga ZarycznaKWR Knury 1000
41Marta UryniakKWR Knury 1000
42Marcin SzeptunKWR Knury 1000
43Radosław GaczyńskiZawierucha1000
44Tomasz LechKWR Knury 1000
45Katarzyna DobranowskaZawierucha1000
46Damian SkrzypczykZawierucha1000
47Kamila NazimekKWR Knury 1000
48Agata KaufmanZawierucha1000
49Anna BoguszKWR Knury1000
50Mariusz NarkiewiczZawierucha3404
51Karolina SenickaKWR Knury3000
52Rafał GrudnyZawierucha1000
53Magdalena SzwedKWR Knury4101
54Anton SandulyakKWR Knury1000
55Paula RogowskaZawierucha2000
56Michał RogińskiZawierucha2000
57Igor MirowskiZawierucha1000
58Kamil KindziukZawierucha1000
59Dagny GorostizaZawierucha1000
60Wojciech PietrzykKWR Knury3505
61Łukasz DobranowskiKWR Knury4606
62Kacper FryszczynZawierucha3000
63Jan WołłejkoZawierucha1000
64Maciej KlimpelKWR Knury1000
65Emanuel KołataZawierucha1000
66Wiktor LisKWR Knury1000
67Daniel CerońKWR Knury2000
68Zofia KnapikZawierucha1000
69Tomasz CzubochaKWR Knury1000
70Joanna KapkowskaZawierucha1000
71Miłosz MarekKWR Knury1000
72Anna CichorekKWR Knury1000
73Paweł RakKWR Knury1000
74Kacper BłaszczykKWR Knury1000
75Szymon PyzikKWR Knury1000
76Jakub NiedzielaKWR Knury 1000