WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KWR Knury vs. Zawierucha

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KWR Knury 4 2 2 50.0 % 53 13.3 45 11.3 8
Zawierucha 4 2 2 50.0 % 45 11.3 53 13.3 -8

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KWR Knury - Zawierucha13 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa A
Zawierucha - KWR Knury16 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Finały
KWR Knury - Zawierucha13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa D
KWR Knury - Zawierucha12 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-8

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Andrzej HolnickiZawierucha412416
2Magdalena SzwedKWR Knury4101
3Łukasz DobranowskiKWR Knury4606
4Marek RoszczakKWR Knury4022
5Konstanty ŚwięcickiZawierucha4011
6Krzysztof ZającZawierucha43811
7Maciej KruczkowskiKWR Knury4213
8Piotr KuszewskiZawierucha4527
9Magdalena FaliszewskaKWR Knury4011
10Katarzyna MarekKWR Knury4257
11Filip DobranowskiKWR Knury49110
12Mateusz KosmalskiKWR Knury431417
13Elwira PiekartKWR Knury4134
14Iga SobieralskaZawierucha4033
15Karolina SenickaKWR Knury3000
16Kacper FryszczynZawierucha3000
17Natalia MakułaZawierucha3011
18Wojciech PietrzykKWR Knury3505
19Magdalena BergelKWR Knury3011
20Kacper KrasuckiKWR Knury3112
21Mariusz NarkiewiczZawierucha3404
22Rafał KąckiZawierucha3112
23Antonina TatajZawierucha3022
24Marta SkrzypczykZawierucha3033
25Katarzyna OleszekZawierucha3011
26Tomasz BąkZawierucha2022
27Maciej ParysKWR Knury2448
28Alicja StebińskaKWR Knury2022
29Agata GryszczukZawierucha2000
30Daniel CerońKWR Knury2000
31Jan GrzegorczykZawierucha2000
32Aleksandra DudekZawierucha2000
33Piotr SzaudernaKWR Knury2011
34Jan DąbrowskiKWR Knury2011
35Ewa GaczyńskaZawierucha2011
36Adam ŚwiderskiZawierucha2000
37David Bwire EkonjoKWR Knury2022
38Paula RogowskaZawierucha2000
39Michał RogińskiZawierucha2000
40Tomasz LechKWR Knury 1000
41Aleksandra KulikowskaZawierucha1101
42Tomasz JarząbekKWR Knury 1000
43Małgorzata KindziukZawierucha1000
44Kinga ZarycznaKWR Knury 1000
45Marcin SzeptunKWR Knury 1000
46Katarzyna DobranowskaZawierucha1000
47Kamila NazimekKWR Knury 1000
48Marc Michael HuberKWR Knury1606
49Hanna WoroniukZawierucha1101
50Marta UryniakKWR Knury 1000
51Katarzyna GłuszkoKWR Knury 1011
52Radosław GaczyńskiZawierucha1000
53Damian SkrzypczykZawierucha1000
54Agata KaufmanZawierucha1000
55Jan SzybejkoKWR Knury 1000
56Jakub TowalskiZawierucha1000
57Anna BoguszKWR Knury1000
58Karolina RadzimirskaZawierucha1101
59Wiktor LisKWR Knury1000
60Rafał GrudnyZawierucha1000
61Anton SandulyakKWR Knury1000
62Igor MirowskiZawierucha1000
63Kamil KindziukZawierucha1000
64Dagny GorostizaZawierucha1000
65Jan WołłejkoZawierucha1000
66Emanuel KołataZawierucha1000
67Zofia KnapikZawierucha1000
68Maciej KlimpelKWR Knury1000
69Tomasz CzubochaKWR Knury1000
70Joanna KapkowskaZawierucha1000
71Miłosz MarekKWR Knury1000
72Anna CichorekKWR Knury1000
73Paweł RakKWR Knury1000
74Kacper BłaszczykKWR Knury1000
75Szymon PyzikKWR Knury1000
76Jakub NiedzielaKWR Knury 1000