WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KWR Knury vs. RJP

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KWR Knury 6 5 1 83.3 % 77 12.8 59 9.8 18
RJP 6 1 5 16.7 % 59 9.8 77 12.8 -18

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KWR Knury - RJP15 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-12
KWR Knury - RJP9 - 8V Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
KWR Knury - RJP13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa B
KWR Knury - RJP13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2016: O miejsca 1-8
RJP - KWR Knury8 - 11I Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
RJP - KWR Knury17 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: O miejsca 9-16 Półfinały

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Adam TomczykRJP627633
2Łukasz DobranowskiKWR Knury627128
3David Bwire EkonjoKWR Knury671825
4Filip DobranowskiKWR Knury613720
5Maciej KruczkowskiKWR Knury611112
6Mateusz KosmalskiKWR Knury66612
7Piotr ŚwierkotRJP59312
8Monika ZaczkowskaRJP52810
9Tomasz LechKWR Knury 3167
10Wojciech PietrzykKWR Knury5617
11Tomasz JarząbekKWR Knury3156
12Tomasz KublinRJP6336
13Matthew WrightRJP1055
14Wojciech KalbarczykRJP5235
15Adrian SosnaRJP3325
16Maciej ParysKWR Knury 1314
17Szymon PoznańskiRJP2134
18Kacper KrasuckiKWR Knury1134
19Joanna LewandowskaKWR Knury2314
20Radosław LenczewskiRJP1224
21Julia KrólRJP2044
22Marek RoszczakKWR Knury4213
23Karolina TomczykRJP2213
24Kamila NazimekKWR Knury 3033
25Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP4033
26Jakub NiedzielaKWR Knury 1022
27Piotr WąsikRJP2022
28Zofia NawrockaRJP2022
29Marcin SosnaRJP1202
30Natalia PopekKWR Knury1112
31Anna MechowskaRJP1022
32Piotr TrzaskowskiRJP1112
33Paweł KierzniewskiRJP3112
34Wiktor ŁodygaRJP2022
35Magdalena FaliszewskaKWR Knury2022
36Magdalena BergelKWR Knury2011
37Maria StryukovaRJP1101
38Bartosz MikołajecRJP1011
39Michał KucharczykRJP2011
40Izabella Mier-JędrzejowiczRJP1101
41Grzegorz TomczykRJP1011
42Jan SzybejkoKWR Knury 1101
43Krzysztof KozakiewiczKWR Knury2101
44Katarzyna GłuszkoKWR Knury 3011
45Tomasz EndertKWR Knury2101
46Magdalena MellerKWR Knury1101
47Szymon SzczepankowskiRJP2101
48Katarzyna MarekKWR Knury3011
49Elwira PiekartKWR Knury3011
50Kamila BiałczykKWR Knury1011
51Hanna KacorzykRJP1011
52Maria JeziorKWR Knury1011
53Maciej SznapkaRJP1011
54Magdalena SzwedKWR Knury4011
55Łukasz SzumowiczRJP1011
56Paweł GellerRJP1000
57Malwina StępińskaKWR Knury1000
58Daniel WiazowskiKWR Knury1000
59Anna BoguszKWR Knury2000
60Łukasz EndertKWR Knury1000
61Jakub LicznerskiKWR Knury1000
62Monika ManiewskaRJP1000
63Barbara OstrowskaRJP1000
64Katarzyna PleskaczRJP1000
65Mateusz RóżańskiKWR Knury1000
66Natalia MakułaRJP1000
67Daria RyczkowskaKWR Knury1000
68Michał JakielaszekKWR Knury1000
69Tomasz CzubochaKWR Knury2000
70Anton SandulyakKWR Knury1000
71Julia KurpiewskaRJP1000
72Miłosz MarekKWR Knury2000
73Anna CichorekKWR Knury1000
74Paweł RakKWR Knury2000
75Kacper BłaszczykKWR Knury1000
76Szymon PyzikKWR Knury2000
77Daniel CerońKWR Knury2000
78Maciej KlimpelKWR Knury1000
79Małgorzata KublinRJP1000
80Wiktor LisKWR Knury2000
81Grzegorz BubakRJP2000
82Dominik KrzysiakKWR Knury1000
83Klaudia GrackaRJP2000
84Janusz SzybejkoKWR Knury1000
85Marta UryniakKWR Knury 2000
86Karolina SenickaKWR Knury2000
87Alicja StebińskaKWR Knury 1000
88Piotr SzaudernaKWR Knury 2000
89Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP1000
90Radosław MaksymiukRJP1000
91Anna BuchertRJP1000
92Marcin SzeptunKWR Knury 1000
93Kinga ZarycznaKWR Knury 1000
94Jan DąbrowskiKWR Knury2000
95Anna SawickaRJP2000
96Rafał ŻakiewiczKWR Knury1000
97Katarzyna SzeniawskaRJP1000