WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

KWR Knury vs. RJP

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KWR Knury 7 5 2 71.4 % 93 13.3 79 11.3 14
RJP 7 2 5 28.6 % 79 11.3 93 13.3 -14

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
RJP - KWR Knury20 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 1-8
KWR Knury - RJP15 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-12
KWR Knury - RJP9 - 8V Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
KWR Knury - RJP13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa B
KWR Knury - RJP13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2016: O miejsca 1-8
RJP - KWR Knury8 - 11I Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
RJP - KWR Knury17 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: O miejsca 9-16 Półfinały

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Adam TomczykRJP730838
2Łukasz DobranowskiKWR Knury729332
3David Bwire EkonjoKWR Knury671825
4Filip DobranowskiKWR Knury716723
5Mateusz KosmalskiKWR Knury761117
6Monika ZaczkowskaRJP661016
7Wojciech PietrzykKWR Knury613215
8Maciej KruczkowskiKWR Knury711213
9Piotr ŚwierkotRJP610313
10Tomasz KublinRJP7639
11Maciej ParysKWR Knury2459
12Wojciech KalbarczykRJP6538
13Julia KrólRJP3088
14Tomasz LechKWR Knury 3167
15Tomasz JarząbekKWR Knury3156
16Maciej SznapkaRJP2145
17Adrian SosnaRJP3325
18Matthew WrightRJP1055
19Joanna LewandowskaKWR Knury2314
20Radosław LenczewskiRJP1224
21Kacper KrasuckiKWR Knury2134
22Szymon PoznańskiRJP2134
23Hanna KacorzykRJP2224
24Anna SawickaRJP3044
25Marek RoszczakKWR Knury5213
26Szymon SzczepankowskiRJP3303
27Kamila NazimekKWR Knury 3033
28Katarzyna MarekKWR Knury4033
29Magdalena FaliszewskaKWR Knury3123
30Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP4033
31Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP2033
32Karolina TomczykRJP2213
33Jakub NiedzielaKWR Knury 1022
34Zofia NawrockaRJP2022
35Marcin SosnaRJP1202
36Piotr TrzaskowskiRJP1112
37Wiktor ŁodygaRJP2022
38Anna MechowskaRJP1022
39Natalia PopekKWR Knury1112
40Piotr WąsikRJP2022
41Paweł KierzniewskiRJP3112
42Magdalena SzwedKWR Knury4011
43Magdalena BergelKWR Knury2011
44Michał KucharczykRJP2011
45Jan SzybejkoKWR Knury 1101
46Katarzyna GłuszkoKWR Knury 3011
47Magdalena MellerKWR Knury1101
48Bartosz MikołajecRJP1011
49Tomasz EndertKWR Knury2101
50Łukasz SzumowiczRJP1011
51Krzysztof KozakiewiczKWR Knury2101
52Kamila BiałczykKWR Knury1011
53Izabella Mier-JędrzejowiczRJP1101
54Grzegorz TomczykRJP1011
55Maria StryukovaRJP1101
56Maria JeziorKWR Knury1011
57Anna BoguszKWR Knury3101
58Elwira PiekartKWR Knury3011
59Paweł GellerRJP1000
60Monika ManiewskaRJP1000
61Barbara OstrowskaRJP1000
62Katarzyna PleskaczRJP1000
63Grzegorz BubakRJP2000
64Wiktor LisKWR Knury3000
65Daniel WiazowskiKWR Knury1000
66Tomasz CzubochaKWR Knury3000
67Jan DąbrowskiKWR Knury3000
68Mateusz RóżańskiKWR Knury1000
69Malwina StępińskaKWR Knury1000
70Karolina SenickaKWR Knury3000
71Michał JakielaszekKWR Knury1000
72Łukasz EndertKWR Knury1000
73Daria RyczkowskaKWR Knury1000
74Natalia MakułaRJP1000
75Janusz SzybejkoKWR Knury1000
76Anna CichorekKWR Knury2000
77Marta UryniakKWR Knury 2000
78Miłosz MarekKWR Knury2000
79Kacper BłaszczykKWR Knury1000
80Szymon PyzikKWR Knury2000
81Maciej KlimpelKWR Knury1000
82Małgorzata KublinRJP1000
83Dominik KrzysiakKWR Knury1000
84Radosław MaksymiukRJP1000
85Julia KurpiewskaRJP1000
86Klaudia GrackaRJP2000
87Alicja StebińskaKWR Knury 1000
88Jakub LicznerskiKWR Knury1000
89Piotr SzaudernaKWR Knury 2000
90Anton SandulyakKWR Knury1000
91Anna BuchertRJP1000
92Marcin SzeptunKWR Knury 1000
93Kinga ZarycznaKWR Knury 1000
94Magdalena KubatekKWR Knury1000
95Jan HamerszmitRJP1000
96Rafał ŻakiewiczKWR Knury1000
97Daniel CerońKWR Knury2000
98Paweł RakKWR Knury3000
99Katarzyna SzeniawskaRJP1000