WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KWR Knury vs. 4hands

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KWR Knury 3 1 2 33.3 % 38 12.7 36 12.0 2
4hands 3 2 1 66.7 % 36 12.0 38 12.7 -2

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KWR Knury - 4hands12 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-12
KWR Knury - 4hands13 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-8
KWR Knury - 4hands13 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Baraże

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Kacper Podgajny4hands315419
2Łukasz DobranowskiKWR Knury314115
3Maciej KruczkowskiKWR Knury3189
4Filip DobranowskiKWR Knury3538
5Elwira PiekartKWR Knury2246
6Piotr Wiśniewski4hands2336
7Andrzej Chlebicki4hands3156
8Kacper KrasuckiKWR Knury2325
9Katarzyna Rzążewska4hands1134
10Marcin Goss4hands2404
11Mateusz KosmalskiKWR Knury3134
12Agnieszka Ząbkowicz4hands2033
13Marek RoszczakKWR Knury2213
14Zuzanna Cichowska4hands1033
15Adam Małek4hands3202
16Klara Piechowska4hands1112
17Tomasz CzubochaKWR Knury1022
18Wiktor LisKWR Knury1112
19Małgorzata Gajda4hands1022
20Bartosz Ciulkin4hands2112
21Daria RyczkowskaKWR Knury1022
22Tomasz Sęk4hands2112
23Piotr Trzaskowski4hands2112
24Piotr Polatowski4hands2112
25Magdalena FaliszewskaKWR Knury2112
26Krystyna Jędrzejewska-Szmek4hands2011
27Michał Gołębiowski4hands1101
28Olga Jankowska4hands1101
29David Bwire EkonjoKWR Knury2101
30Piotr SzaudernaKWR Knury1101
31Tomasz EndertKWR Knury1101
32Grażyna Chlebicka4hands2101
33Karolina SenickaKWR Knury2101
34Marcin Gecow4hands1011
35Rafał Meysztowicz4hands1011
36Olga Krycińska4hands1101
37Katarzyna MarekKWR Knury2011
38Maciej KlimpelKWR Knury1011
39Kacper BłaszczykKWR Knury1011
40Magdalena BergelKWR Knury2011
41Magdalena SzwedKWR Knury2011
42Michał Siennicki4hands1011
43Jan DąbrowskiKWR Knury1101
44Daniel CerońKWR Knury1011
45Joanna Król4hands1011
46Anna CichorekKWR Knury1011
47Stanisław Glinka4hands1101
48Tomasz LechKWR Knury1011
49Kamila BiałczykKWR Knury1000
50Krzysztof KozakiewiczKWR Knury1000
51Katarzyna GłuszkoKWR Knury1000
52Michał JakielaszekKWR Knury1000
53Łukasz EndertKWR Knury1000
54Maria JeziorKWR Knury1000
55Maciej Skorupka4hands1000
56Anna BoguszKWR Knury1000
57Aleksandra Zalewska4hands2000
58Klara Goss4hands1000
59Malwina StępińskaKWR Knury1000
60Marc Michael HuberKWR Knury1000
61Katarzyna Siennicka4hands1000
62Michał Kryciński4hands1000
63Rafał Grudny4hands1000
64Katarzyna Kamionka4hands1000
65Tomasz Romanowski4hands1000
66Przemysław Kuczyński4hands1000
67Szymon PyzikKWR Knury1000
68Zuzanna Lachowicz4hands1000
69Anton SandulyakKWR Knury1000
70Rafał Nguyen Viet4hands2000
71Wojciech PietrzykKWR Knury3000
72Miłosz MarekKWR Knury1000