WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

krakUF vs. Grandmaster Flash

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
krakUF 9 1 8 11.1 % 72 8.0 122 13.6 -50
Grandmaster Flash 9 8 1 88.9 % 122 13.6 72 8.0 50

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
krakUF - Grandmaster Flash9 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa C
Grandmaster Flash - KrakUF12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
KrakUF - Grandmaster Flash7 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa C
Grandmaster Flash - KrakUF13 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
KrakUF - Grandmaster Flash11 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Grupa B
Grandmaster Flash - KrakUF11 - 7Warszawska Liga Ultimate 2015: O 3. miejsce
KrakUF - Grandmaster Flash10 - 15Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga
Grandmaster Flash - KrakUF15 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2013: O miejsca 1-8
KrakUF - Grandmaster Flash1 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Grupa C

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mikołaj SmogórGrandmaster Flash9151227
2Radosław LenczewskiGrandmaster Flash711617
3Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash611617
4Artur GrzybowskikrakUF66814
5Michał ZygmuntkrakUF99514
6Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash611213
7Jan BednarskikrakUF85813
8Chris ProsserkrakUF510313
9Artur SierajGrandmaster Flash56612
10Filip KrynickiGrandmaster Flash84711
11Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash810010
12Jan MusiałKrakUF56410
13Maciej ZabostGrandmaster Flash6639
14Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash4178
15Aleksandra GajewskaKrakUF5538
16Hubert KubitkrakUF6538
17Piotr SzajnakrakUF5167
18Tadeusz PętlakGrandmaster Flash3246
19Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash6516
20Agata DudzińskaGrandmaster Flash4066
21Dagny GorostizaGrandmaster Flash3426
22Wojciech ZabostGrandmaster Flash2156
23Andrzej DyśkoGrandmaster Flash4325
24Karolina TudelskaGrandmaster Flash4145
25Cezary SzpadzikGrandmaster Flash6325
26Anna ZacharaKrakUF6325
27Karolina TymickaGrandmaster Flash3145
28Anna TymickaGrandmaster Flash5224
29Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash3224
30Mateusz DydaGrandmaster Flash3224
31Jan KozakoszczakGrandmaster Flash3044
32Mateusz FrowalKrakUF2123
33Stella SaganKrakUF2123
34Katarzyna WronaKrakUF2033
35Adam GrzelakGrandmaster Flash4213
36Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash3213
37Mikołaj CałkaGrandmaster Flash4213
38Patrycja Paczyńska-JasińskaKrakUF2033
39Paulina KowalskaGrandmaster Flash3213
40Maciej GrabowskiGrandmaster Flash1033
41Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash3033
42Zofia BejmGrandmaster Flash4213
43Julia BiegańskaGrandmaster Flash5123
44Kinga KieckrakUF1033
45Ewa SmutekKrakUF2112
46Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash3112
47Piotr KliśGrandmaster Flash4022
48Anna ZygmuntKrakUF3202
49Renata BlicharzKrakUF4022
50Aldona KrysiakkrakUF4112
51Jakub AdamczykkrakUF6112
52Rafał KąckiKrakUF4112
53Jico OracionkrakUF4202
54Wiktor FicekKrakUF2202
55Łukasz AdamskiGrandmaster Flash3112
56Jacek CzarneckiKrakUF4202
57Maja AbgarowiczGrandmaster Flash1022
58Kamil CalińskiGrandmaster Flash1202
59Jacek PonceleuszGrandmaster Flash1011
60Krzysztof DalekKrakUF3101
61Jarosław MaklakowskiKrakUF2101
62Anna PuczyńskaGrandmaster Flash2011
63Marcin SusKrakUF1011
64Łukasz SzumowiczGrandmaster Flash1101
65Jan KopiczkoKrakUF1101
66Justyna SzwajcowskaKrakUF4011
67Hanna KacorzykKrakUF1101
68Jadwiga PieczonkakrakUF1011
69Magdalena KimlakrakUF6101
70Piotr PieniążekKrakUF1011
71Oleksandra KatrychKrakUF1011
72Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash1011
73Hieronim DzieślewskikrakUF1011
74Jan LatosińskikrakUF3011
75Krzysztof KuraśKrakUF1000
76Natalia FindyszKrakUF1000
77Beata FrączekKrakUF1000
78Mateusz FrączekKrakUF1000
79Sebastian GołdońKrakUF1000
80Renata JamkaKrakUF1000
81Marcin KamińskiKrakUF1000
82Barbara KokoszkaKrakUF1000
83Tomasz WiszyńskiKrakUF2000
84Michał MaikKrakUF1000
85Kamil MarcowskiKrakUF1000
86Sara SitkoKrakUF1000
87Anna PilarczykKrakUF1000
88Anna TutakKrakUF1000
89Paweł ZygmuntKrakUF1000
90Monika MaciejewskaGrandmaster Flash1000
91Dominik DobranowskiKrakUF1000
92Marta UryniakGrandmaster Flash1000
93Guilhem CollierKrakUF1000
94Paweł BejmGrandmaster Flash3000
95Jessica StanfordKrakUF1000
96Szymon WadowskiKrakUF1000
97Aleksandra BigosińskakrakUF3000
98Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash1000
99Katarzyna RostekGrandmaster Flash2000
100Maciej JurczakGrandmaster Flash2000
101Jacek StienssGrandmaster Flash2000
102Adam KrupińskiKrakUF1000
103Michał DymińskikrakUF1000
104Krzysztof GorczycaKrakUF2000
105Agata MachalicaKrakUF1000
106Monika SzafrankrakUF1000
107Magdalena DrogoszKrakUF2000
108Stanisław JanikGrandmaster Flash2000
109Sonia KasińskakrakUF3000
110Monika KehlGrandmaster Flash2000
111Sebastian DziadzioKrakUF1000
112Artur RosaGrandmaster Flash1000
113Krzysztof MarszałekKrakUF1000
114Sonia KożuszekKrakUF1000
115Artur FaltynKrakUF2000
116Aleksandra NabożnyKrakUF1000
117Marta PalusKrakUF2000