WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

krakUF vs. 4hands

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
krakUF 15 5 10 33.3 % 178 11.9 199 13.3 -21
4hands 15 10 5 66.7 % 199 13.3 178 11.9 21

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
krakUF - 4hands12 - 20Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa C
krakUF - 4hands7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-12
4hands - KrakUF13 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 9-16 Finały
KrakUF - 4hands16 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa D
KrakUF - 4hands6 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Grupa B
4hands - KrakUF13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2016: O miejsca 1-8 Finały
4hands - KrakUF12 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Baraże
KrakUF - 4hands10 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa D
4hands - KrakUF15 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Baraże
4hands - KrakUF5 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Grupa D
4hands - KrakUF9 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 9-16 Finały
4hands - KrakUF12 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2012: O miejsca 9-16 Finały
KrakUF - 4hands15 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Grupa B
KrakUF - 4hands13 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa G
4hands - KrakUF15 - 16Mistrzostwa Polski Mixed 2010: O miejsca 9-16 Półfinały

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Artur GrzybowskikrakUF993039
2Kacper Podgajny4hands827936
3Jacek CzarneckiKrakUF826733
4Michał ZygmuntkrakUF13191231
5Grażyna Chlebicka4hands822729
6Marcin Goss4hands11181028
7Rafał KąckiKrakUF824327
8Jan MusiałKrakUF9111526
9Adam Małek4hands1319322
10Tomasz Romanowski4hands581119
11Hubert KubitkrakUF1051116
12Łukasz Adamski4hands27916
13Jan BednarskikrakUF1131316
14Chris ProsserkrakUF611314
15Michał Kryciński4hands88513
16Piotr Wiśniewski4hands66713
17Dominik DobranowskiKrakUF19312
18Antoni Moroz4hands73710
19Marta PalusKrakUF62810
20Klara Goss4hands5279
21Katarzyna Rzążewska4hands8279
22Anna ZacharaKrakUF11268
23Sylwia Wróblewska4hands4268
24Piotr SzajnakrakUF9718
25Zbigniew Braniecki4hands2178
26Andrzej Chlebicki4hands7268
27Olga Krycińska4hands4347
28Piotr Polatowski4hands6347
29Edgar Dybiński4hands2426
30Piotr Świerkot4hands1516
31Karol Pernal4hands4246
32Aleksandra NabożnyKrakUF2336
33Marcin SusKrakUF1066
34Maciej Skorupka4hands7325
35Michał Gołębiowski4hands8145
36Jakub AdamczykkrakUF7325
37Aleksandra Kocbuch4hands2055
38Piotr Trzaskowski4hands5235
39Aleksandra Zalewska4hands2224
40Marcin KoszykowskiKrakUF1314
41Michele Corbetta4hands2404
42Aleksandra GajewskaKrakUF5314
43Renata JamkaKrakUF3044
44Rafał Grudny4hands5134
45Adam Kadenaci4hands4224
46Hieronim DzieślewskikrakUF2224
47Jadwiga PieczonkakrakUF2404
48Jan LatosińskikrakUF2123
49Artur FaltynKrakUF4033
50Marcin Gecow4hands4033
51Justyna SzwajcowskakrakUF8123
52Zuzanna Cichowska4hands4033
53Joanna Król4hands2033
54Jico OracionkrakUF2123
55Magdalena Teperowska4hands3123
56Stanisław Glinka4hands2123
57Piotr PieniążekKrakUF1033
58Anna ZygmuntKrakUF6123
59Krzysztof GorczycaKrakUF1123
60Filip SzelągKrakUF1033
61Zuzanna Lachowicz4hands1123
62Ewa Jesionek4hands3123
63Michał Guzowski4hands1303
64Renata BlicharzKrakUF7123
65Ewa Potoręcka4hands2112
66Karolina Radzimirska4hands2022
67Klara Goss4hands1022
68Mirosław MaliszewskiKrakUF1202
69Agata Wiejak4hands1112
70Jakub CzekajKrakUF2202
71Paweł ZygmuntKrakUF1112
72Hubert Młodzianowski4hands1022
73Tomasz Sęk4hands1202
74Katarzyna Kamionka4hands6022
75Olga Jankowska4hands7022
76Marcin Kolwas4hands1022
77Przemysław Kuczyński4hands2202
78Jan KopiczkoKrakUF2022
79Krystyna Jędrzejewska-Szmek4hands1022
80Aldona KrysiakkrakUF7022
81Bartosz Ciulkin4hands1112
82Jarosław MaklakowskiKrakUF2202
83Magdalena Górka4hands2022
84Ewa SmutekKrakUF3112
85Krystyna Stępniewska4hands1011
86Jan Kryciński4hands3101
87Krzysztof KuraśKrakUF1011
88Michał Siennicki4hands1011
89Anna TutakKrakUF2011
90Łukasz JanickiKrakUF1101
91Ada Serafin4hands1011
92Agnieszka Ząbkowicz4hands2101
93Sonia KasińskakrakUF2011
94Rafał Meysztowicz4hands1101
95Krzysztof DalekKrakUF6011
96Jędrzej PałkaKrakUF3011
97Magdalena KimlakrakUF7011
98Agata Chojnowska-Postek4hands1000
99Beata FrączekKrakUF1000
100Kinga KieckrakUF1000
101Rafał Nguyen Viet4hands1000
102Thomas SeignovertKrakUF1000
103Serhiy HryhorivKrakUF1000
104Aleksandra BigosińskakrakUF2000
105Guilhem CollierKrakUF1000
106Sebastian GołdońKrakUF1000
107Mateusz FrączekKrakUF1000
108Marcin KamińskiKrakUF1000
109Barbara KokoszkaKrakUF1000
110Małgorzata Gajda4hands2000
111Kamil MarcowskiKrakUF1000
112Michal MireckikrakUF1000
113Magdalena RędziniakKrakUF2000
114Michał Gacek4hands1000
115Monika SzafrankrakUF1000
116Sara SitkoKrakUF2000
117Kamil Osiecki4hands1000
118Agata KliśKrakUF1000
119Anna PilarczykKrakUF1000
120Yusuke Kawabata4hands1000
121Michał SowaKrakUF2000
122Witold Homka4hands1000
123Aleksandra StoleckaKrakUF1000
124Katarzyna WronakrakUF1000
125Jessica StanfordKrakUF3000
126Matylda Gąsiorowska4hands1000
127Fan YangKrakUF1000
128Michał MaikKrakUF2000
129Wiktor FicekKrakUF1000
130Mateusz FrowalKrakUF1000
131Robert Puźniak4hands1000
132Bartosz Czerwieniec4hands2000
133Michał DymińskikrakUF1000
134Rafał BillKrakUF1000
135Natalia FindyszKrakUF2000
136Przemysław Kuczyński4hands2000
137Konrad DujkaKrakUF1000