WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

krakUF vs. 4hands

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
krakUF 14 5 9 35.7 % 166 11.9 179 12.8 -13
4hands 14 9 5 64.3 % 179 12.8 166 11.9 13

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
krakUF - 4hands7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-12
4hands - KrakUF13 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 9-16 Finały
KrakUF - 4hands16 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa D
KrakUF - 4hands6 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Grupa B
4hands - KrakUF13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2016: O miejsca 1-8 Finały
4hands - KrakUF12 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Baraże
KrakUF - 4hands10 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa D
4hands - KrakUF15 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Baraże
4hands - KrakUF5 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Grupa D
4hands - KrakUF9 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 9-16 Finały
4hands - KrakUF12 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2012: O miejsca 9-16 Finały
KrakUF - 4hands15 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Grupa B
KrakUF - 4hands13 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa G
4hands - KrakUF15 - 16Mistrzostwa Polski Mixed 2010: O miejsca 9-16 Półfinały

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Artur GrzybowskikrakUF993039
2Jacek CzarneckiKrakUF826733
3Grażyna Chlebicka4hands822729
4Michał ZygmuntkrakUF12181129
5Kacper Podgajny4hands721728
6Rafał KąckiKrakUF824327
7Jan MusiałKrakUF9111526
8Marcin Goss4hands1016723
9Adam Małek4hands1217320
10Łukasz Adamski4hands27916
11Hubert KubitkrakUF951015
12Piotr Wiśniewski4hands66713
13Michał Kryciński4hands88513
14Tomasz Romanowski4hands44812
15Dominik DobranowskiKrakUF19312
16Chris ProsserkrakUF510212
17Jan BednarskikrakUF102911
18Antoni Moroz4hands73710
19Marta PalusKrakUF62810
20Klara Goss4hands5279
21Katarzyna Rzążewska4hands8279
22Zbigniew Braniecki4hands2178
23Sylwia Wróblewska4hands4268
24Andrzej Chlebicki4hands7268
25Anna ZacharaKrakUF11268
26Piotr SzajnakrakUF9718
27Piotr Polatowski4hands6347
28Olga Krycińska4hands3336
29Piotr Świerkot4hands1516
30Marcin SusKrakUF1066
31Aleksandra NabożnyKrakUF2336
32Edgar Dybiński4hands2426
33Michał Gołębiowski4hands8145
34Piotr Trzaskowski4hands5235
35Maciej Skorupka4hands7325
36Aleksandra Kocbuch4hands2055
37Rafał Grudny4hands5134
38Marcin KoszykowskiKrakUF1314
39Aleksandra GajewskaKrakUF5314
40Michele Corbetta4hands2404
41Adam Kadenaci4hands4224
42Renata JamkaKrakUF3044
43Filip SzelągKrakUF1033
44Krzysztof GorczycaKrakUF1123
45Zuzanna Lachowicz4hands1123
46Artur FaltynKrakUF4033
47Anna ZygmuntKrakUF6123
48Renata BlicharzKrakUF7123
49Piotr PieniążekKrakUF1033
50Justyna SzwajcowskakrakUF7123
51Ewa Jesionek4hands3123
52Magdalena Teperowska4hands3123
53Jakub AdamczykkrakUF6123
54Jico OracionkrakUF2123
55Zuzanna Cichowska4hands4033
56Michał Guzowski4hands1303
57Marcin Gecow4hands4033
58Marcin Kolwas4hands1022
59Paweł ZygmuntKrakUF1112
60Jakub CzekajKrakUF2202
61Tomasz Sęk4hands1202
62Karolina Radzimirska4hands2022
63Agata Wiejak4hands1112
64Ewa Potoręcka4hands2112
65Hubert Młodzianowski4hands1022
66Mirosław MaliszewskiKrakUF1202
67Katarzyna Kamionka4hands6022
68Olga Jankowska4hands7022
69Jarosław MaklakowskiKrakUF2202
70Krystyna Jędrzejewska-Szmek4hands1022
71Ewa SmutekKrakUF3112
72Karol Pernal4hands3112
73Magdalena Górka4hands2022
74Aldona KrysiakkrakUF7022
75Jan KopiczkoKrakUF2022
76Bartosz Ciulkin4hands1112
77Stanisław Glinka4hands1101
78Anna TutakKrakUF2011
79Krzysztof KuraśKrakUF1011
80Hieronim DzieślewskikrakUF1011
81Ada Serafin4hands1011
82Krzysztof DalekKrakUF6011
83Rafał Meysztowicz4hands1101
84Jan Kryciński4hands3101
85Michał Siennicki4hands1011
86Łukasz JanickiKrakUF1101
87Aleksandra Zalewska4hands1011
88Jędrzej PałkaKrakUF3011
89Krystyna Stępniewska4hands1011
90Jessica StanfordKrakUF3000
91Guilhem CollierKrakUF1000
92Jan LatosińskikrakUF1000
93Sonia KasińskakrakUF1000
94Monika SzafrankrakUF1000
95Kinga KieckrakUF1000
96Thomas SeignovertKrakUF1000
97Przemysław Kuczyński4hands2000
98Rafał Nguyen Viet4hands1000
99Mateusz FrączekKrakUF1000
100Beata FrączekKrakUF1000
101Sara SitkoKrakUF2000
102Sebastian GołdońKrakUF1000
103Marcin KamińskiKrakUF1000
104Barbara KokoszkaKrakUF1000
105Kamil MarcowskiKrakUF1000
106Magdalena RędziniakKrakUF2000
107Joanna Król4hands1000
108Małgorzata Gajda4hands2000
109Magdalena KimlakrakUF6000
110Michał Gacek4hands1000
111Aleksandra BigosińskakrakUF2000
112Michał MaikKrakUF2000
113Aleksandra StoleckaKrakUF1000
114Witold Homka4hands1000
115Yusuke Kawabata4hands1000
116Agata Chojnowska-Postek4hands1000
117Kamil Osiecki4hands1000
118Anna PilarczykKrakUF1000
119Mateusz FrowalKrakUF1000
120Michał SowaKrakUF2000
121Bartosz Czerwieniec4hands2000
122Przemysław Kuczyński4hands1000
123Michał DymińskikrakUF1000
124Agnieszka Ząbkowicz4hands1000
125Jadwiga PieczonkakrakUF1000
126Serhiy HryhorivKrakUF1000
127Agata KliśKrakUF1000
128Fan YangKrakUF1000
129Wiktor FicekKrakUF1000
130Robert Puźniak4hands1000
131Konrad DujkaKrakUF1000
132Rafał BillKrakUF1000
133Natalia FindyszKrakUF2000
134Matylda Gąsiorowska4hands1000