WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow vs. RJP

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Flow 3 2 1 66.7 % 36 12.0 37 12.3 -1
RJP 3 1 2 33.3 % 37 12.3 36 12.0 1

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Flow - RJP15 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa B
RJP - Flow14 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8
Flow - RJP4 - 14WLU* 2017/18: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Adam TomczykRJP310414
2Aleksandra MilanowiczFlow301212
3Maria StryukovaRJP23710
4Monika ZaczkowskaRJP3448
5Paweł MilanowiczFlow3628
6Bartłomiej SpecjałFlow2448
7Wojciech KalbarczykRJP3718
8Daniel BłachFlow2426
9Adrian SosnaRJP2336
10Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP3145
11Dariusz UrbanikFlow2325
12Jakub WróbelFlow2404
13Małgorzata CzaplińskaFlow2044
14Tomasz KublinRJP2224
15Maciej PająkFlow2303
16Anna SawickaRJP2033
17Szymon SzczepankowskiRJP1123
18Maciej SznapkaRJP2303
19Marcel ByndasFlow1202
20Sergii AnufriievFlow1202
21Wojciech PająkFlow1022
22Piotr SzaudernaFlow2202
23Barbara SzymańskaRJP1022
24Monika MikośFlow2202
25Natalia NędziFlow2022
26Michał KrotlińskiFlow1112
27Hanna KacorzykRJP2112
28Krzysztof PrzybyśFlow2112
29Piotr WąsikRJP1011
30Piotr BartoszekRJP1011
31Jakub KortaFlow2011
32Martyna PochodyłaFlow1011
33Jakub GolecFlow1011
34Grzegorz TomczykRJP1011
35Szymon PoznańskiRJP1101
36Piotr ŚwierkotRJP2101
37Zuzanna BrzezińskaFlow1011
38Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP3011
39Szymon PoznańskiFlow1101
40Gabriela PisarczukFlow1101
41Grzegorz BubakRJP1000
42Weronika SzóstakFlow2000
43Radosław MaksymiukRJP2000
44Maria UzmorskayaFlow1000
45Izabela KołodziejczykFlow1000
46Julia KrólRJP1000
47Klaudia GrackaRJP1000
48Barbara RabaFlow1000
49Piotr MagaFlow1000
50Kamila NazimekFlow1000
51Marcin HarasimowiczFlow1000
52Jakub TomczukFlow1000
53Katarzyna DobranowskaFlow1000