WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Zawierucha vs. Brave Beavers

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Zawierucha 3 2 1 66.7 % 36 12.0 27 9.0 9
Brave Beavers 3 1 2 33.3 % 27 9.0 36 12.0 -9

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Zawierucha - Brave Beavers15 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa A
Brave Beavers - Zawierucha9 - 8IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
Zawierucha - Brave Beavers13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Grupa D

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Krzysztof ZającZawierucha36814
2Mateusz GibkiBrave Beavers310111
3Andrzej HolnickiZawierucha3909
4Piotr KuszewskiZawierucha3538
5Michał SchillerBrave Beavers3426
6Mariusz NarkiewiczZawierucha2224
7Konstanty ŚwięcickiZawierucha3224
8Michał RogińskiZawierucha2134
9Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers2044
10Joanna JurgaBrave Beavers3044
11Antonina TatajZawierucha2033
12Patryk PawlickiBrave Beavers2303
13Ewa GaczyńskaZawierucha1123
14Sławomir StefańskiBrave Beavers1213
15Jakub KaczmarekBrave Beavers1022
16Zofia KnapikZawierucha1202
17Marta SkrzypczykZawierucha2112
18Kamil KindziukZawierucha2202
19Rafał KąckiZawierucha3112
20Karolina BochniakBrave Beavers3022
21Dawid NiedzielaBrave Beavers1101
22Jędrzej NowakBrave Beavers1011
23Maciej PłaczekBrave Beavers1101
24Małgorzata KindziukZawierucha2011
25Damian SadalskiBrave Beavers2011
26Mateusz RybarczykBrave Beavers1101
27Jan GrzegorczykZawierucha1101
28Karolina BiałekZawierucha1101
29Filip KudlińskiBrave Beavers1011
30Magdalena SzwejZawierucha1011
31Katarzyna WardaZawierucha1011
32Adam ŚwiderskiZawierucha1101
33Karolina RadzimirskaZawierucha1011
34Roland FurmanekBrave Beavers1011
35Iga SobieralskaZawierucha1011
36Daniel NiedzielaBrave Beavers1011
37Joanna KapkowskaZawierucha1011
38Aleksandra PiankowskaZawierucha1011
39Witold ZaborowskiBrave Beavers1101
40Agnieszka BoltBrave Beavers1011
41Michał WachowiakBrave Beavers2011
42Adam MaciejewskiBrave Beavers3011
43Rafał GrudnyZawierucha1011
44Julia NowickaBrave Beavers1000
45Filip SzmytBrave Beavers1000
46Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers1000
47Igor MirowskiZawierucha2000
48Dagny GorostizaZawierucha1000
49Paula RogowskaZawierucha2000
50Ludwika GóraBrave Beavers1000
51Weronika MaciejewskaBrave Beavers1000
52Monika BochniakBrave Beavers1000
53Dawid AjnbacherBrave Beavers1000
54Bogusz NowakBrave Beavers1000
55Michał TerechaZawierucha1000
56Damian SkrzypczykZawierucha1000
57Radosław GaczyńskiZawierucha1000
58Kamil FilipBrave Beavers1000
59Maria WolanczykBrave Beavers1000
60Emanuel KołataZawierucha1000
61Michał MaciejewskiBrave Beavers2000
62Katarzyna OleszekZawierucha1000
63Agnieszka LamparskaBrave Beavers1000
64Adam BiegałaBrave Beavers1000
65Jan WołłejkoZawierucha2000
66Aleksandra DudekZawierucha1000
67Katarzyna PrzybyszBrave Beavers1000
68Agata GryszczukZawierucha1000
69Gustaw KałekBrave Beavers1000
70Natalia MakułaZawierucha2000
71Sebastian MańczakBrave Beavers1000
72Daniel GóreckiBrave Beavers1000
73Anna MączkowskaBrave Beavers1000
74Tomasz BąkZawierucha1000
75Kacper FryszczynZawierucha1000
76Dagna SapińskaZawierucha1000
77Jakub TowalskiZawierucha1000
78Olga WojdakZawierucha1000
79Adam ŁepakBrave Beavers1000