WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

RJP vs. krakUF

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
RJP 12 9 3 75.0 % 175 14.6 145 12.1 30
krakUF 12 3 9 25.0 % 145 12.1 175 14.6 -30

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KrakUF - RJP12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa C
KrakUF - RJP14 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 9-16
KrakUF - RJP18 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa B
KrakUF - RJP6 - 7Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga
KrakUF - RJP8 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
KrakUF - RJP16 - 20Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 9-16
KrakUF - RJP14 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Półfinały
RJP - KrakUF10 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa D
RJP - KrakUF13 - 6I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
RJP - KrakUF18 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
RJP - KrakUF17 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Baraże
RJP - krakUF15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-12

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Adam TomczykRJP10561470
2Monika ZaczkowskaRJP8123244
3Piotr ŚwierkotRJP934539
4Artur GrzybowskiKrakUF7161935
5Jan BednarskiKrakUF11101929
6Jakub AdamczykKrakUF1012820
7Tomasz KublinRJP1081119
8Rafał KąckiKrakUF815318
9Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP611718
10Jacek CzarneckiKrakUF715318
11Wojciech KalbarczykRJP910717
12Aldona KrysiakKrakUF811415
13Jan MusiałKrakUF66915
14Michał ZygmuntKrakUF99514
15Hubert KubitKrakUF83912
16Wiktor ŁodygaRJP511112
17Chris ProsserKrakUF39312
18Artur FaltynKrakUF401111
19Adrian SosnaRJP47411
20Piotr SzajnaKrakUF65510
21Karolina TomczykRJP75510
22Maria StryukovaRJP2279
23Hanna KacorzykRJP2358
24Monika BiesiadaRJP4347
25Paweł KierzniewskiRJP6347
26Anna ZacharaKrakUF5347
27Katarzyna SzeniawskaRJP3257
28Aleksandra GajewskaKrakUF5426
29Alex LangstrumpfKrakUF1246
30Damian WójcikRJP2235
31Piotr TrzaskowskiRJP2145
32Zofia NawrockaRJP2145
33Mateusz FrowalKrakUF2325
34Edit SchallRJP2224
35Klaudia GrackaRJP2134
36Marta PalusKrakUF3134
37Magdalena RędziniakKrakUF3134
38Stanisław GrzywalskiRJP1224
39Piotr BartoszekRJP3134
40Magdalena KimlaKrakUF7314
41Anna SawickaRJP2213
42Maciej SznapkaRJP2213
43Katarzyna KamionkaRJP1123
44Grzegorz TomczykRJP1123
45Szymon SzczepankowskiRJP2213
46Krzysztof GorczycaKrakUF1213
47Patrycja Paczyńska-JasińskaKrakUF1022
48Piotr WąsikRJP1022
49Sonia KasińskaKrakUF2022
50Jakub RyzlakRJP1112
51Danuta BiałekRJP1022
52Jay LeeRJP1202
53Wiktor FicekKrakUF1112
54Izabella Mier-JędrzejowiczRJP4022
55Magdalena DrygalakRJP1022
56Łukasz JanickiKrakUF1022
57Krzysztof DalekKrakUF6112
58Justyna SzwajcowskaKrakUF7112
59Katarzyna WronaKrakUF1022
60Katarzyna DobranowskaKrakUF1022
61Matthew WrightRJP1022
62Renata JamkaRJP2112
63Jessica StanfordKrakUF1112
64Jico OracionKrakUF2101
65Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP1011
66Radosław MaksymiukRJP2011
67Piotr CzechowskiKrakUF1101
68Łukasz SzumowiczRJP1101
69Anna ZygmuntKrakUF5011
70Michał DrzewiczRJP1101
71Michał MaikKrakUF1101
72Sara SitkoKrakUF1011
73Szymon PoznańskiRJP1101
74Bartłomiej PłatkowskiRJP3011
75Renata BlicharzKrakUF5011
76Maciej BuchertRJP1101
77Anna PilarczykKrakUF1101
78Grzegorz BubakRJP1000
79Kinga KieckrakUF1000
80Wojciech BudaKrakUF1000
81Monika SzafrankrakUF1000
82Julia KrólRJP1000
83Hieronim DzieślewskikrakUF1000
84Jadwiga PieczonkakrakUF1000
85Magdalena WiechaKrakUF1000
86Paweł GellerRJP1000
87Marcin CzechRJP1000
88Tomasz ŁabędźKrakUF1000
89Natalia FindyszKrakUF1000
90Sebastian DziadzioKrakUF1000
91Jan LatosińskiKrakUF2000
92Jędrzej PałkaKrakUF1000
93Anna TutakKrakUF1000
94Thomas SeignovertKrakUF1000
95Yasu MatsunagaRJP1000
96Artiom ArtiemjewRJP1000
97Katarzyna KalbarczykRJP3000
98Michał SowaKrakUF1000
99Radosław CybulskiRJP1000
100Krzysztof MarszałekKrakUF1000
101Agnieszka BuraczyńskaRJP2000
102Stella SaganKrakUF1000
103Sonia KożuszekKrakUF1000
104Marcin KoszykowskiKrakUF1000
105Aleksandra BigosińskaKrakUF2000
106Tomasz WiszyńskiKrakUF1000
107Magdalena DrogoszKrakUF1000
108Michał DymińskikrakUF1000