WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

RJP vs. krakUF

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
RJP 12 9 3 75.0 % 175 14.6 145 12.1 30
krakUF 12 3 9 25.0 % 145 12.1 175 14.6 -30

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KrakUF - RJP16 - 20Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 9-16
KrakUF - RJP14 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Półfinały
KrakUF - RJP12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa C
KrakUF - RJP14 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 9-16
KrakUF - RJP18 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa B
KrakUF - RJP6 - 7Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga
KrakUF - RJP8 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
RJP - KrakUF17 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Baraże
RJP - krakUF15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-12
RJP - KrakUF10 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa D
RJP - KrakUF13 - 6I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
RJP - KrakUF18 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Adam TomczykRJP10561470
2Monika ZaczkowskaRJP8123244
3Piotr ŚwierkotRJP934539
4Artur GrzybowskiKrakUF7161935
5Jan BednarskiKrakUF11101929
6Jakub AdamczykKrakUF1012820
7Tomasz KublinRJP1081119
8Rafał KąckiKrakUF815318
9Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP611718
10Jacek CzarneckiKrakUF715318
11Wojciech KalbarczykRJP910717
12Aldona KrysiakKrakUF811415
13Jan MusiałKrakUF66915
14Michał ZygmuntKrakUF99514
15Hubert KubitKrakUF83912
16Chris ProsserKrakUF39312
17Wiktor ŁodygaRJP511112
18Artur FaltynKrakUF401111
19Adrian SosnaRJP47411
20Karolina TomczykRJP75510
21Piotr SzajnaKrakUF65510
22Maria StryukovaRJP2279
23Hanna KacorzykRJP2358
24Paweł KierzniewskiRJP6347
25Anna ZacharaKrakUF5347
26Monika BiesiadaRJP4347
27Katarzyna SzeniawskaRJP3257
28Alex LangstrumpfKrakUF1246
29Aleksandra GajewskaKrakUF5426
30Mateusz FrowalKrakUF2325
31Zofia NawrockaRJP2145
32Piotr TrzaskowskiRJP2145
33Damian WójcikRJP2235
34Piotr BartoszekRJP3134
35Marta PalusKrakUF3134
36Magdalena RędziniakKrakUF3134
37Edit SchallRJP2224
38Stanisław GrzywalskiRJP1224
39Klaudia GrackaRJP2134
40Magdalena KimlaKrakUF7314
41Katarzyna KamionkaRJP1123
42Maciej SznapkaRJP2213
43Grzegorz TomczykRJP1123
44Szymon SzczepankowskiRJP2213
45Anna SawickaRJP2213
46Krzysztof GorczycaKrakUF1213
47Renata JamkaRJP2112
48Katarzyna WronaKrakUF1022
49Jessica StanfordKrakUF1112
50Krzysztof DalekKrakUF6112
51Izabella Mier-JędrzejowiczRJP4022
52Danuta BiałekRJP1022
53Jakub RyzlakRJP1112
54Patrycja Paczyńska-JasińskaKrakUF1022
55Justyna SzwajcowskaKrakUF7112
56Wiktor FicekKrakUF1112
57Jay LeeRJP1202
58Katarzyna DobranowskaKrakUF1022
59Magdalena DrygalakRJP1022
60Piotr WąsikRJP1022
61Łukasz JanickiKrakUF1022
62Matthew WrightRJP1022
63Sonia KasińskaKrakUF2022
64Anna PilarczykKrakUF1101
65Maciej BuchertRJP1101
66Renata BlicharzKrakUF5011
67Anna ZygmuntKrakUF5011
68Szymon PoznańskiRJP1101
69Łukasz SzumowiczRJP1101
70Piotr CzechowskiKrakUF1101
71Michał DrzewiczRJP1101
72Jico OracionKrakUF2101
73Bartłomiej PłatkowskiRJP3011
74Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP1011
75Radosław MaksymiukRJP2011
76Michał MaikKrakUF1101
77Sara SitkoKrakUF1011
78Radosław CybulskiRJP1000
79Kinga KieckrakUF1000
80Magdalena DrogoszKrakUF1000
81Monika SzafrankrakUF1000
82Julia KrólRJP1000
83Hieronim DzieślewskikrakUF1000
84Michał DymińskikrakUF1000
85Jadwiga PieczonkakrakUF1000
86Natalia FindyszKrakUF1000
87Jan LatosińskiKrakUF2000
88Tomasz ŁabędźKrakUF1000
89Paweł GellerRJP1000
90Magdalena WiechaKrakUF1000
91Grzegorz BubakRJP1000
92Anna TutakKrakUF1000
93Marcin CzechRJP1000
94Wojciech BudaKrakUF1000
95Jędrzej PałkaKrakUF1000
96Thomas SeignovertKrakUF1000
97Yasu MatsunagaRJP1000
98Artiom ArtiemjewRJP1000
99Sonia KożuszekKrakUF1000
100Tomasz WiszyńskiKrakUF1000
101Aleksandra BigosińskaKrakUF2000
102Katarzyna KalbarczykRJP3000
103Sebastian DziadzioKrakUF1000
104Stella SaganKrakUF1000
105Agnieszka BuraczyńskaRJP2000
106Marcin KoszykowskiKrakUF1000
107Michał SowaKrakUF1000
108Krzysztof MarszałekKrakUF1000