WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

RJP vs. krakUF

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
RJP 12 9 3 75.0 % 175 14.6 145 12.1 30
krakUF 12 3 9 25.0 % 145 12.1 175 14.6 -30

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
RJP - KrakUF18 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
KrakUF - RJP18 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa B
RJP - KrakUF17 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Baraże
KrakUF - RJP16 - 20Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 9-16
RJP - krakUF15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-12
KrakUF - RJP14 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Półfinały
KrakUF - RJP14 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 9-16
RJP - KrakUF13 - 6I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
KrakUF - RJP12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa C
RJP - KrakUF10 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa D
KrakUF - RJP8 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
KrakUF - RJP6 - 7Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Adam TomczykRJP10561470
2Monika ZaczkowskaRJP8123244
3Piotr ŚwierkotRJP934539
4Artur GrzybowskiKrakUF7161935
5Jan BednarskiKrakUF11101929
6Jakub AdamczykKrakUF1012820
7Tomasz KublinRJP1081119
8Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP611718
9Rafał KąckiKrakUF815318
10Jacek CzarneckiKrakUF715318
11Wojciech KalbarczykRJP910717
12Jan MusiałKrakUF66915
13Aldona KrysiakKrakUF811415
14Michał ZygmuntKrakUF99514
15Chris ProsserKrakUF39312
16Hubert KubitKrakUF83912
17Wiktor ŁodygaRJP511112
18Artur FaltynKrakUF401111
19Adrian SosnaRJP47411
20Karolina TomczykRJP75510
21Piotr SzajnaKrakUF65510
22Maria StryukovaRJP2279
23Hanna KacorzykRJP2358
24Monika BiesiadaRJP4347
25Katarzyna SzeniawskaRJP3257
26Anna ZacharaKrakUF5347
27Paweł KierzniewskiRJP6347
28Aleksandra GajewskaKrakUF5426
29Alex LangstrumpfKrakUF1246
30Piotr TrzaskowskiRJP2145
31Mateusz FrowalKrakUF2325
32Damian WójcikRJP2235
33Zofia NawrockaRJP2145
34Klaudia GrackaRJP2134
35Magdalena RędziniakKrakUF3134
36Stanisław GrzywalskiRJP1224
37Piotr BartoszekRJP3134
38Marta PalusKrakUF3134
39Magdalena KimlaKrakUF7314
40Edit SchallRJP2224
41Anna SawickaRJP2213
42Grzegorz TomczykRJP1123
43Maciej SznapkaRJP2213
44Szymon SzczepankowskiRJP2213
45Krzysztof GorczycaKrakUF1213
46Katarzyna KamionkaRJP1123
47Łukasz JanickiKrakUF1022
48Katarzyna WronaKrakUF1022
49Jay LeeRJP1202
50Piotr WąsikRJP1022
51Danuta BiałekRJP1022
52Jakub RyzlakRJP1112
53Wiktor FicekKrakUF1112
54Patrycja Paczyńska-JasińskaKrakUF1022
55Matthew WrightRJP1022
56Jessica StanfordKrakUF1112
57Magdalena DrygalakRJP1022
58Sonia KasińskakrakUF2022
59Krzysztof DalekKrakUF6112
60Katarzyna DobranowskaKrakUF1022
61Justyna SzwajcowskaKrakUF7112
62Renata JamkaRJP2112
63Izabella Mier-JędrzejowiczRJP4022
64Łukasz SzumowiczRJP1101
65Renata BlicharzKrakUF5011
66Sara SitkoKrakUF1011
67Maciej BuchertRJP1101
68Piotr CzechowskiKrakUF1101
69Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP1011
70Bartłomiej PłatkowskiRJP3011
71Anna PilarczykKrakUF1101
72Jico OracionkrakUF2101
73Michał MaikKrakUF1101
74Michał DrzewiczRJP1101
75Radosław MaksymiukRJP2011
76Szymon PoznańskiRJP1101
77Anna ZygmuntKrakUF5011
78Anna TutakKrakUF1000
79Aleksandra BigosińskakrakUF2000
80Agnieszka BuraczyńskaRJP2000
81Thomas SeignovertKrakUF1000
82Yasu MatsunagaRJP1000
83Artiom ArtiemjewRJP1000
84Stella SaganKrakUF1000
85Sebastian DziadzioKrakUF1000
86Radosław CybulskiRJP1000
87Natalia FindyszKrakUF1000
88Katarzyna PleskaczRJP3000
89Magdalena WiechaKrakUF1000
90Jadwiga PieczonkakrakUF1000
91Grzegorz BubakRJP1000
92Kinga KieckrakUF1000
93Monika SzafrankrakUF1000
94Jan LatosińskikrakUF2000
95Marcin KoszykowskiKrakUF1000
96Julia KrólRJP1000
97Hieronim DzieślewskikrakUF1000
98Michał DymińskikrakUF1000
99Paweł GellerRJP1000
100Tomasz WiszyńskiKrakUF1000
101Magdalena DrogoszKrakUF1000
102Krzysztof MarszałekKrakUF1000
103Marcin CzechRJP1000
104Wojciech BudaKrakUF1000
105Michał SowaKrakUF1000
106Jędrzej PałkaKrakUF1000
107Tomasz ŁabędźKrakUF1000
108Sonia KożuszekKrakUF1000