WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

RJP vs. krakUF

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
RJP 12 9 3 75.0 % 175 14.6 145 12.1 30
krakUF 12 3 9 25.0 % 145 12.1 175 14.6 -30

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
RJP - krakUF15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-12
KrakUF - RJP14 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Półfinały
RJP - KrakUF17 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Baraże
KrakUF - RJP16 - 20Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 9-16
KrakUF - RJP8 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
RJP - KrakUF18 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
RJP - KrakUF13 - 6I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
KrakUF - RJP6 - 7Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga
RJP - KrakUF10 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa D
KrakUF - RJP18 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa B
KrakUF - RJP14 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 9-16
KrakUF - RJP12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa C

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Adam TomczykRJP10561470
2Piotr ŚwierkotRJP934539
3Artur GrzybowskikrakUF7161935
4Jacek CzarneckiKrakUF715318
5Rafał KąckiKrakUF815318
6Monika ZaczkowskaRJP8123244
7Jakub AdamczykkrakUF1012820
8Aldona KrysiakkrakUF811415
9Wojciech KalbarczykRJP910717
10Jan BednarskikrakUF11101929
11Chris ProsserkrakUF39312
12Michał ZygmuntkrakUF99514
13Tomasz KublinRJP1081119
14Adrian SosnaRJP47411
15Jan MusiałKrakUF66915
16Karolina TomczykRJP75510
17Piotr SzajnakrakUF65510
18Aleksandra GajewskaKrakUF5426
19Mateusz FrowalKrakUF2325
20Magdalena KimlakrakUF7314
21Hubert KubitkrakUF83912
22Monika ManiewskaRJP4347
23Paweł KierzniewskiRJP6347
24Hanna KacorzykRJP2358
25Anna ZacharaKrakUF5347
26Edit SchallRJP2224
27Krzysztof GorczycaKrakUF1213
28Jay LeeRJP1202
29Katarzyna SzeniawskaRJP3257
30Alex LangstrumpfKrakUF1246
31Szymon SzczepankowskiRJP2213
32Damian WójcikRJP2235
33Stanisław GrzywalskiRJP1224
34Maciej SznapkaRJP2213
35Anna SawickaRJP2213
36Maria StryukovaRJP2279
37Justyna SzwajcowskakrakUF7112
38Anna PilarczykKrakUF1101
39Krzysztof DalekKrakUF6112
40Magdalena RędziniakKrakUF3134
41Maciej BuchertRJP1101
42Jico OracionkrakUF2101
43Marta PalusKrakUF3134
44Michał DrzewiczRJP1101
45Jakub RyzlakRJP1112
46Piotr TrzaskowskiRJP2145
47Piotr CzechowskiKrakUF1101
48Grzegorz TomczykRJP1123
49Renata CybulskaRJP2112
50Łukasz SzumowiczRJP1101
51Piotr BartoszekRJP3134
52Wiktor FicekKrakUF1112
53Szymon PoznańskiRJP1101
54Zofia NawrockaRJP2145
55Jessica StanfordKrakUF1112
56Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP611718
57Klaudia GrackaRJP2134
58Katarzyna KamionkaRJP1123
59Wiktor ŁodygaRJP511112
60Michał MaikKrakUF1101
61Anna TutakKrakUF1000
62Sonia KożuszekKrakUF1000
63Artiom ArtiemjewRJP1000
64Yasu MatsunagaRJP1000
65Thomas SeignovertKrakUF1000
66Matthew WrightRJP1022
67Magdalena DrygalakRJP1022
68Łukasz JanickiKrakUF1022
69Sara SitkoKrakUF1011
70Radosław CybulskiRJP1000
71Natalia FindyszKrakUF1000
72Katarzyna PleskaczRJP3000
73Jędrzej PałkaKrakUF1000
74Michał SowaKrakUF1000
75Danuta BiałekRJP1022
76Hieronim DzieślewskikrakUF1000
77Bartłomiej PłatkowskiRJP3011
78Radosław MaksymiukRJP2011
79Wojciech BudaKrakUF1000
80Michał DymińskikrakUF1000
81Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP1011
82Julia KrólRJP1000
83Piotr WąsikRJP1022
84Jan LatosińskikrakUF2000
85Tomasz WiszyńskiKrakUF1000
86Magdalena DrogoszKrakUF1000
87Krzysztof MarszałekKrakUF1000
88Katarzyna WronaKrakUF1022
89Sonia KasińskakrakUF2022
90Anna ZygmuntKrakUF5011
91Artur FaltynKrakUF401111
92Katarzyna DobranowskaKrakUF1022
93Marcin CzechRJP1000
94Agnieszka BuraczyńskaRJP2000
95Monika SzafrankrakUF1000
96Marcin KoszykowskiKrakUF1000
97Kinga KieckrakUF1000
98Grzegorz BubakRJP1000
99Aleksandra BigosińskakrakUF2000
100Izabella Mier-JędrzejowiczRJP4022
101Tomasz ŁabędźKrakUF1000
102Paweł GellerRJP1000
103Magdalena WiechaKrakUF1000
104Jadwiga PieczonkakrakUF1000
105Stella SaganKrakUF1000
106Sebastian DziadzioKrakUF1000
107Patrycja Paczyńska-JasińskaKrakUF1022
108Renata BlicharzKrakUF5011