WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

RJP vs. krakUF

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
RJP 12 9 3 75.0 % 175 14.6 145 12.1 30
krakUF 12 3 9 25.0 % 145 12.1 175 14.6 -30

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
RJP - krakUF15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-12
KrakUF - RJP14 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Półfinały
RJP - KrakUF17 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Baraże
KrakUF - RJP16 - 20Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 9-16
KrakUF - RJP8 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
RJP - KrakUF18 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
RJP - KrakUF13 - 6I Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
KrakUF - RJP6 - 7Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga
RJP - KrakUF10 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa D
KrakUF - RJP18 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa B
KrakUF - RJP14 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 9-16
KrakUF - RJP12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa C

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Adam TomczykRJP10561470
2Adrian SosnaRJP47411
3Agnieszka BuraczyńskaRJP2000
4Aldona KrysiakkrakUF811415
5Aleksandra BigosińskakrakUF2000
6Aleksandra GajewskaKrakUF5426
7Alex LangstrumpfKrakUF1246
8Anna PilarczykKrakUF1101
9Anna SawickaRJP2213
10Anna TutakKrakUF1000
11Anna ZacharaKrakUF5347
12Anna ZygmuntKrakUF5011
13Artiom ArtiemjewRJP1000
14Artur FaltynKrakUF401111
15Artur GrzybowskikrakUF7161935
16Bartłomiej PłatkowskiRJP3011
17Chris ProsserkrakUF39312
18Damian WójcikRJP2235
19Danuta BiałekRJP1022
20Edit SchallRJP2224
21Grzegorz BubakRJP1000
22Grzegorz TomczykRJP1123
23Hanna KacorzykRJP2358
24Hieronim DzieślewskikrakUF1000
25Hubert KubitkrakUF83912
26Izabella Mier-JędrzejowiczRJP4022
27Jacek CzarneckiKrakUF715318
28Jadwiga PieczonkakrakUF1000
29Jakub AdamczykkrakUF1012820
30Jakub RyzlakRJP1112
31Jan BednarskikrakUF11101929
32Jan LatosińskikrakUF2000
33Jan MusiałKrakUF66915
34Jay LeeRJP1202
35Jessica StanfordKrakUF1112
36Jico OracionkrakUF2101
37Julia KrólRJP1000
38Justyna SzwajcowskakrakUF7112
39Jędrzej PałkaKrakUF1000
40Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP1011
41Karolina TomczykRJP75510
42Katarzyna DobranowskaKrakUF1022
43Katarzyna KamionkaRJP1123
44Katarzyna PleskaczRJP3000
45Katarzyna SzeniawskaRJP3257
46Katarzyna WronaKrakUF1022
47Kinga KieckrakUF1000
48Klaudia GrackaRJP2134
49Krzysztof DalekKrakUF6112
50Krzysztof GorczycaKrakUF1213
51Krzysztof MarszałekKrakUF1000
52Maciej BuchertRJP1101
53Maciej SznapkaRJP2213
54Magdalena DrogoszKrakUF1000
55Magdalena DrygalakRJP1022
56Magdalena KimlakrakUF7314
57Magdalena RędziniakKrakUF3134
58Magdalena WiechaKrakUF1000
59Marcin CzechRJP1000
60Marcin KoszykowskiKrakUF1000
61Maria StryukovaRJP2279
62Marta PalusKrakUF3134
63Mateusz FrowalKrakUF2325
64Matthew WrightRJP1022
65Michał DrzewiczRJP1101
66Michał DymińskikrakUF1000
67Michał MaikKrakUF1101
68Michał SowaKrakUF1000
69Michał ZygmuntkrakUF99514
70Monika ManiewskaRJP4347
71Monika SzafrankrakUF1000
72Monika ZaczkowskaRJP8123244
73Natalia FindyszKrakUF1000
74Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP611718
75Patrycja Paczyńska-JasińskaKrakUF1022
76Paweł GellerRJP1000
77Paweł KierzniewskiRJP6347
78Piotr BartoszekRJP3134
79Piotr CzechowskiKrakUF1101
80Piotr SzajnakrakUF65510
81Piotr TrzaskowskiRJP2145
82Piotr WąsikRJP1022
83Piotr ŚwierkotRJP934539
84Radosław CybulskiRJP1000
85Radosław MaksymiukRJP2011
86Rafał KąckiKrakUF815318
87Renata BlicharzKrakUF5011
88Renata CybulskaRJP2112
89Sara SitkoKrakUF1011
90Sebastian DziadzioKrakUF1000
91Sonia KasińskakrakUF2022
92Sonia KożuszekKrakUF1000
93Stanisław GrzywalskiRJP1224
94Stella SaganKrakUF1000
95Szymon PoznańskiRJP1101
96Szymon SzczepankowskiRJP2213
97Thomas SeignovertKrakUF1000
98Tomasz KublinRJP1081119
99Tomasz WiszyńskiKrakUF1000
100Tomasz ŁabędźKrakUF1000
101Wiktor FicekKrakUF1112
102Wiktor ŁodygaRJP511112
103Wojciech BudaKrakUF1000
104Wojciech KalbarczykRJP910717
105Yasu MatsunagaRJP1000
106Zofia NawrockaRJP2145
107Łukasz JanickiKrakUF1022
108Łukasz SzumowiczRJP1101