WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash vs. Flow

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Grandmaster Flash 3 1 2 33.3 % 30 10.0 30 10.0 0
Flow 3 2 1 66.7 % 30 10.0 30 10.0 0

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Grandmaster Flash - Flow7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow - Grandmaster Flash7 - 16WLU* 2017/18: Liga
Grandmaster Flash - Flow7 - 8III Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash3639
2Paweł MilanowiczFlow2617
3Daniel BłachFlow2437
4Artur SierajGrandmaster Flash1426
5Sergii AnufriievFlow2235
6Łukasz AdamskiGrandmaster Flash2505
7Maciej PająkFlow1415
8Maciej ZabostGrandmaster Flash2314
9Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash1134
10Mateusz DydaGrandmaster Flash2224
11Dagny GorostizaGrandmaster Flash1044
12Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash2213
13Dariusz UrbanikFlow1123
14Małgorzata CzaplińskaFlow2033
15Marcel ByndasFlow2303
16Zuzanna BrzezińskaFlow1123
17Małgorzata SzagdajFlow1033
18Karol WójcikGrandmaster Flash1033
19Aleksandra MilanowiczFlow2033
20Alicja StebińskaGrandmaster Flash1112
21Karolina TymickaGrandmaster Flash2022
22Mikołaj SmogórGrandmaster Flash2112
23Bartłomiej SpecjałFlow2112
24Jakub KortaFlow1112
25Geoff SchwartzFlow1202
26Piotr KliśGrandmaster Flash2112
27Julia BiegańskaGrandmaster Flash1022
28Natalia NędziFlow1022
29Monika MikośFlow1202
30Wojciech PająkFlow1011
31Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash1101
32Piotr MagaFlow2011
33Wiesława WranikGrandmaster Flash1101
34Radosław LenczewskiGrandmaster Flash1101
35Michał KrotlińskiFlow1101
36Barbara RabaFlow1011
37Filip KrynickiGrandmaster Flash2011
38Weronika SzóstakFlow1101
39Karolina RyniakFlow1101
40Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash2011
41Petra MichalkovaFlow1011
42Katarzyna DobranowskaFlow1011
43Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash1011
44Jakub TomczukFlow1000
45Szymon PoznańskiFlow1000
46Jakub WróbelFlow1000
47Kalina KisielewskaGrandmaster Flash1000
48Piotr SzaudernaFlow1000
49Maciej SkorupaFlow1000
50Adam GrzelakGrandmaster Flash1000
51Agata DudzińskaGrandmaster Flash1000
52Błażej MajchrzakFlow1000
53Maryna DudnikFlow1000
54Anna ŁukasikFlow1000
55Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash1000
56Kamila NazimekFlow1000
57Maja AbgarowiczGrandmaster Flash1000
58Izabela KołodziejczykFlow1000
59Zofia BejmGrandmaster Flash3000
60Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash1000
61Karolina TudelskaGrandmaster Flash1000
62Krzysztof PrzybyśFlow1000
63Gabriela PisarczukFlow1000
64Tadeusz PętlakGrandmaster Flash1000
65Andrzej DyśkoGrandmaster Flash1000
66Marcin HarasimowiczFlow1000
67Jakub GolecFlow1000
68Martyna PochodyłaFlow1000
69Maria UzmorskayaFlow1000
70Stanisław JanikGrandmaster Flash1000
71Anna TymickaGrandmaster Flash2000
72Cezary SzpadzikGrandmaster Flash2000
73Mikołaj CałkaGrandmaster Flash1000
74Jan KozakoszczakGrandmaster Flash1000