WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

BC Kosmodysk vs. krakUF

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
BC Kosmodysk 12 6 6 50.0 % 141 11.8 142 11.8 -1
krakUF 12 6 6 50.0 % 142 11.8 141 11.8 1

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
BC Kosmodysk - krakUF15 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa C
KrakUF - BC Kosmodysk9 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 9-16 Półfinały
KrakUF - BC Kosmodysk11 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa C
BC Kosmodysk - KrakUF8 - 15Poligon 2017: O 3. miejsce
KrakUF - BC Kosmodysk15 - 11Poligon 2017: O miejsca 4-6
BC Kosmodysk - KrakUF12 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2015: O miejsca 1-8 Finały
BC Kosmodysk - KrakUF7 - 9Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga
BC Kosmodysk - KrakUF18 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Baraże
BC Kosmodysk - KrakUF7 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Grupa D
KrakUF - BC Kosmodysk9 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Baraże
BC Kosmodysk - KrakUF12 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2012: Grupa B
KrakUF - BC Kosmodysk11 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2011: O 15. miejsce

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Jan MadejBC Kosmodysk10271138
2Artur GrzybowskikrakUF10112637
3Michał RudyBC Kosmodysk7141832
4Jan MusiałKrakUF7171532
5Michał ZygmuntkrakUF11191231
6Rafał KąckiKrakUF724529
7Wojciech WilkBC Kosmodysk6111021
8Hubert KubitkrakUF831821
9Chris ProsserkrakUF518220
10Jacek CzarneckiKrakUF716117
11Jan BednarskikrakUF931417
12Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk1112416
13Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk912315
14Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk711314
15Robert JanuszewiczBC Kosmodysk97613
16Dawid KazimierczakBC Kosmodysk67411
17Adrian SosnaBC Kosmodysk2279
18Anna StachowiakBC Kosmodysk9549
19Kalina WilkBC Kosmodysk5459
20Aleksandra GajewskaKrakUF6459
21Andrzej DyśkoBC Kosmodysk3527
22Olga JakschBC Kosmodysk6336
23Julia WrzosińskaBC Kosmodysk6246
24Łukasz BarejaBC Kosmodysk3246
25Piotr SzajnakrakUF8336
26Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk10156
27Paweł WiejskiBC Kosmodysk5246
28Anna ZygmuntKrakUF5156
29Julianna CzapskaBC Kosmodysk4246
30Rafał WitczakBC Kosmodysk2145
31Marcin KrukBC Kosmodysk5325
32Wiktor FicekKrakUF2145
33Ryszard ŁuczynBC Kosmodysk2145
34Anna ZacharaKrakUF6044
35Ewa SmutekKrakUF1044
36Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk3134
37Justyna SzwajcowskakrakUF6134
38Jarosław MaklakowskiKrakUF3314
39Aldona KrysiakkrakUF6314
40Mateusz FrowalKrakUF3314
41Mikołaj MaślankaBC Kosmodysk2404
42Artur FaltynKrakUF3134
43Stanisław RządkowskiBC Kosmodysk1213
44Karol HerszfeldBC Kosmodysk3213
45Robert ŁukasikBC Kosmodysk1303
46Marta PalusKrakUF4033
47Aleksandra DyśkoBC Kosmodysk1033
48Andrzej StobieckiBC Kosmodysk6213
49Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk4033
50Jico OracionkrakUF2112
51Patrycja Paczyńska-JasińskaBC Kosmodysk2112
52Łukasz JanickiKrakUF1022
53Jakub AdamczykkrakUF6022
54Magdalena KimlakrakUF5202
55Filip SzelągKrakUF1011
56Agata JasińskaBC Kosmodysk1011
57Adam MakowskiBC Kosmodysk1011
58Jan CiepielewskiBC Kosmodysk1101
59Jacek KorzeniewskiBC Kosmodysk2011
60Renata BlicharzKrakUF5011
61Renata JamkaKrakUF1011
62Sonia KasińskakrakUF2011
63Jakub CzekajKrakUF1101
64Magdalena RędziniakKrakUF1101
65Wiktor BudzińskiBC Kosmodysk1011
66Oleksandra KatrychKrakUF1101
67Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk4011
68Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk2011
69Katarzyna DobranowskaKrakUF1011
70Robert BielejewskiBC Kosmodysk1101
71Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk3011
72Jessica StanfordKrakUF2000
73Aleksandra NabożnyKrakUF2000
74Aleksandra BigosińskakrakUF1000
75Anna PilarczykKrakUF1000
76Zuzanna FaszczewskaBC Kosmodysk1000
77Kalina KarwowskaBC Kosmodysk1000
78Michał SowaKrakUF1000
79Jędrzej PałkaKrakUF1000
80Krzysztof GorczycaKrakUF1000
81Rafał BillKrakUF1000
82Natalia FindyszKrakUF1000
83Michał MaikKrakUF1000
84Sara SitkoKrakUF1000
85Anna TutakKrakUF1000
86Thomas SeignovertKrakUF1000
87Sonia KożuszekKrakUF1000
88Katarzyna WronaKrakUF1000
89Albert NowakowskiBC Kosmodysk1000
90Daniel MałekBC Kosmodysk1000
91Tomasz WiszyńskiKrakUF1000
92Szymon WadowskiKrakUF1000
93Wojciech BudaKrakUF1000
94Louis SavouratKrakUF1000
95Krzysztof NowakBC Kosmodysk2000
96Michał DymińskikrakUF1000
97Jadwiga PieczonkakrakUF1000
98Aneta WadowskaKrakUF1000
99Aleksandra BigośińskaKrakUF1000
100Andrzej PalkaKrakUF1000
101Marcin KrukBC Kosmodysk1000
102Szymon GdulskiBC Kosmodysk1000
103Hieronim DzieślewskikrakUF1000
104Patrycja Paczyńska-JasińskaKrakUF1000
105Tomasz ŁuczykBC Kosmodysk1000
106Krzysztof DalekKrakUF5000
107Stella SaganKrakUF2000
108Weronika BakaBC Kosmodysk1000
109Jan LatosińskikrakUF2000
110Monika SzafrankrakUF1000
111Kinga KieckrakUF1000
112Magdalena DrogoszKrakUF1000
113Piotr TokarskiBC Kosmodysk1000
114Joanna BanachBC Kosmodysk2000
115Sebastian DziadzioKrakUF1000
116Ada KorczBC Kosmodysk1000
117Klaudia GrackaBC Kosmodysk2000