WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

BC Kosmodysk vs. Frisbnik

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
BC Kosmodysk 7 4 3 57.1 % 78 11.1 79 11.3 -1
Frisbnik 7 3 4 42.9 % 79 11.3 78 11.1 1

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
BC Kosmodysk - Frisbnik10 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8 Finały
BC Kosmodysk - Frisbnik14 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa C
Frisbnik - BC Kosmodysk13 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa A
BC Kosmodysk - Frisbnik12 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa C
Frisbnik - BC Kosmodysk8 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Baraże
BC Kosmodysk - Frisbnik8 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa C
BC Kosmodysk - Frisbnik14 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Grupa E

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Michał RudyBC Kosmodysk5161127
2Krzysztof WątrobaFrisbnik661521
3Jan MadejBC Kosmodysk717219
4Jan KopiczkoFrisbnik610919
5Bartosz MikołajecFrisbnik514418
6Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk712416
7Jan GliwaFrisbnik68614
8Remigiusz SzymuraFrisbnik66814
9Grzegorz CiszewskiFrisbnik710111
10Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk61910
11Marcin SosnaFrisbnik45510
12Julia BujarFrisbnik6358
13Olga JakschBC Kosmodysk4178
14Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk6437
15Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk3246
16Robert JanuszewiczBC Kosmodysk6426
17Hanna KacorzykFrisbnik2055
18Natalia WolasFrisbnik6235
19Mateusz WidawskiFrisbnik4404
20Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk3044
21Paweł WiejskiBC Kosmodysk3134
22Anna FroehlichFrisbnik5044
23Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk5044
24Jakub FroehlichFrisbnik6134
25Kalina WilkBC Kosmodysk2134
26Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk3123
27Julia WrzosińskaBC Kosmodysk5303
28Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk4123
29Paweł MańkaFrisbnik2213
30Dawid MichalskiFrisbnik4123
31Marcin KrukBC Kosmodysk5123
32Łukasz BarejaBC Kosmodysk1112
33Wojciech WilkBC Kosmodysk1112
34Piotr MaślankaFrisbnik1202
35Marta NogaFrisbnik4022
36Krzysztof NowakBC Kosmodysk2022
37Julianna CzapskaBC Kosmodysk4112
38Jakub PaszekFrisbnik5202
39Anna StachowiakBC Kosmodysk4202
40Rafał WitczakBC Kosmodysk3101
41Karolina TomczakFrisbnik1011
42Michał PustołkaFrisbnik1011
43Agata JentaBC Kosmodysk1011
44Grzegorz SobczakBC Kosmodysk1011
45Dawid KazimierczakBC Kosmodysk2011
46Andrzej StobieckiBC Kosmodysk4101
47Ryszard ŁuczynBC Kosmodysk1011
48Aleksandra WieczorekFrisbnik4011
49Jagoda SteczeńFrisbnik1000
50Piotr TokarskiBC Kosmodysk1000
51Grzegorz BubakFrisbnik1000
52Adam MakowskiBC Kosmodysk1000
53Adrian GucwaFrisbnik2000
54Łukasz AdamFrisbnik1000
55Patrycja Paczyńska-JasińskaFrisbnik1000
56Dorota ZalasFrisbnik1000
57Olaf KsolFrisbnik1000
58Marcin KandzioraFrisbnik1000
59Dawid MiodowskiFrisbnik1000
60Bartłomiej KaczmarczykFrisbnik1000
61Barbara MachulikFrisbnik1000
62Artur KristofFrisbnik1000
63Weronika BakaBC Kosmodysk1000
64Anna HyrnikFrisbnik3000
65Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk1000
66Justyna WierciochFrisbnik1000
67Kalina KarwowskaBC Kosmodysk1000
68Martyna WidawskaFrisbnik2000
69Julia SzymuraFrisbnik1000
70Albert NowakowskiBC Kosmodysk1000
71Jan CiepielewskiBC Kosmodysk1000
72Stanisław RządkowskiBC Kosmodysk1000
73Tomasz ŁuczykBC Kosmodysk1000
74Zuzanna PeplińskaFrisbnik1000
75Patrycja CholewaFrisbnik1000
76Agata MachalicaFrisbnik1000
77Rafał FydaFrisbnik2000
78Jacek KorzeniewskiBC Kosmodysk1000
79Magdalena StępieńFrisbnik1000