WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Brave Beavers vs. Frisbnik

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Brave Beavers 8 1 7 12.5 % 76 9.5 98 12.3 -22
Frisbnik 8 7 1 87.5 % 98 12.3 76 9.5 22

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Frisbnik - Brave Beavers7 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2020: Grupa A
Brave Beavers - Frisbnik14 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8 Półfinały
Brave Beavers - Frisbnik7 - 9V Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Frisbnik - Brave Beavers10 - 7IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Frisbnik - Brave Beavers 16 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa C
Frisbnik - Brave Beavers13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
Brave Beavers - Frisbnik9 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 9-16 Finały
Brave Beavers - Frisbnik11 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2016: O miejsca 1-8

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mateusz GibkiBrave Beavers832436
2Marcin SosnaFrisbnik622931
3Jan GliwaFrisbnik652126
4Remigiusz SzymuraFrisbnik614721
5Krzysztof WątrobaFrisbnik761420
6Jan KopiczkoFrisbnik79817
7Grzegorz CiszewskiFrisbnik614115
8Joanna JurgaBrave Beavers721315
9Michał SchillerBrave Beavers77714
10Bartosz MikołajecFrisbnik712214
11Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers51910
12Jakub KaczmarekBrave Beavers4257
13Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers 4246
14Patryk PawlickiBrave Beavers6336
15Karolina BochniakBrave Beavers6235
16Damian SadalskiBrave Beavers4314
17Paweł MańkaFrisbnik2044
18Michał WachowiakBrave Beavers6314
19Martyna WidawskaFrisbnik4134
20Daniel GóreckiBrave Beavers2123
21Hanna KacorzykFrisbnik1123
22Jakub FroehlichFrisbnik4213
23Mateusz RybarczykBrave Beavers3303
24Adam MaciejewskiBrave Beavers7123
25Julia BujarFrisbnik6033
26Jakub PaszekFrisbnik5123
27Zuzanna PeplińskaFrisbnik2022
28Julia NowickaBrave Beavers 3022
29Jędrzej NowakBrave Beavers2022
30Natalia WolasFrisbnik7022
31Adrian GucwaFrisbnik2022
32Aleksandra WieczorekFrisbnik5022
33Marta NogaFrisbnik4112
34Adam ŁepakBrave Beavers3022
35Natalia SikoraFrisbnik1112
36Daniel NiedzielaBrave Beavers1202
37Gustaw KałekBrave Beavers3101
38Maciej PrzybyszBrave Beavers2101
39Radosław GuzyFrisbnik1011
40Agata MachalicaFrisbnik2011
41Anna FroehlichFrisbnik4011
42Filip SzmytBrave Beavers 4011
43Bogusz NowakBrave Beavers 4011
44Maria WolanczykBrave Beavers1011
45Adam BiegałaBrave Beavers1011
46Maciej ŁukasiewiczBrave Beavers1101
47Sławomir StefańskiBrave Beavers2011
48Anna MączkowskaBrave Beavers2101
49Mateusz WidawskiFrisbnik3101
50Witold ZaborowskiBrave Beavers1101
51Weronika MaciejewskaBrave Beavers5011
52Agnieszka BoltBrave Beavers1011
53Wojciech WątrobaFrisbnik3011
54Karolina FijołekBrave Beavers1011
55Adrianna KosteckaBrave Beavers3000
56Jakub NowakBrave Beavers2000
57Dominik AugustyniakBrave Beavers2000
58Dawid WłókaBrave Beavers2000
59Anna HyrnikFrisbnik1000
60Michał PustołkaFrisbnik1000
61Katarzyna BańczykFrisbnik1000
62Julia SzymuraFrisbnik1000
63Monika BochniakBrave Beavers1000
64Roland FurmanekBrave Beavers1000
65Maciej PłaczekBrave Beavers1000
66Jagoda SteczeńFrisbnik2000
67Ludwika GóraBrave Beavers2000
68Sebastian MańczakBrave Beavers2000
69Dawid NiedzielaBrave Beavers3000
70Patrycja CholewaFrisbnik2000
71Michał MaciejewskiBrave Beavers3000
72Rafał FydaFrisbnik2000
73Agnieszka LamparskaBrave Beavers3000
74Anna MireckaBrave Beavers1000
75Julia HenklewskaBrave Beavers1000
76Dawid MichalskiFrisbnik3000
77Magdalena StępieńFrisbnik2000
78Maurycy SzpakBrave Beavers 1000
79Filip KudlińskiBrave Beavers2000
80Kamil FilipBrave Beavers2000
81Miłosz KapuścińskiFrisbnik1000
82Justyna WierciochFrisbnik1000