WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Brave Beavers vs. Frisbnik

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Brave Beavers 7 0 7 0.0 % 65 9.3 91 13.0 -26
Frisbnik 7 7 0 100.0 % 91 13.0 65 9.3 26

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Brave Beavers - Frisbnik14 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8 Półfinały
Brave Beavers - Frisbnik7 - 9V Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Frisbnik - Brave Beavers10 - 7IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Frisbnik - Brave Beavers 16 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa C
Frisbnik - Brave Beavers13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
Brave Beavers - Frisbnik9 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 9-16 Finały
Brave Beavers - Frisbnik11 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2016: O miejsca 1-8

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mateusz GibkiBrave Beavers728331
2Marcin SosnaFrisbnik518927
3Jan GliwaFrisbnik552025
4Remigiusz SzymuraFrisbnik514721
5Krzysztof WątrobaFrisbnik661420
6Jan KopiczkoFrisbnik68816
7Grzegorz CiszewskiFrisbnik514014
8Michał SchillerBrave Beavers77714
9Joanna JurgaBrave Beavers611213
10Bartosz MikołajecFrisbnik612113
11Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers51910
12Jakub KaczmarekBrave Beavers4257
13Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers 4246
14Karolina BochniakBrave Beavers6235
15Damian SadalskiBrave Beavers4314
16Martyna WidawskaFrisbnik3134
17Paweł MańkaFrisbnik2044
18Patryk PawlickiBrave Beavers5224
19Mateusz RybarczykBrave Beavers3303
20Hanna KacorzykFrisbnik1123
21Jakub FroehlichFrisbnik4213
22Jakub PaszekFrisbnik4123
23Daniel GóreckiBrave Beavers2123
24Julia NowickaBrave Beavers 3022
25Zuzanna PeplińskaFrisbnik2022
26Adrian GucwaFrisbnik2022
27Natalia SikoraFrisbnik1112
28Julia BujarFrisbnik5022
29Natalia WolasFrisbnik6022
30Daniel NiedzielaBrave Beavers1202
31Adam ŁepakBrave Beavers2022
32Michał WachowiakBrave Beavers5101
33Mateusz WidawskiFrisbnik3101
34Bogusz NowakBrave Beavers 4011
35Filip SzmytBrave Beavers 4011
36Anna FroehlichFrisbnik4011
37Adam MaciejewskiBrave Beavers6011
38Maciej PrzybyszBrave Beavers2101
39Radosław GuzyFrisbnik1011
40Sławomir StefańskiBrave Beavers1011
41Agnieszka BoltBrave Beavers1011
42Gustaw KałekBrave Beavers3101
43Agata MachalicaFrisbnik2011
44Maciej ŁukasiewiczBrave Beavers1101
45Maria WolanczykBrave Beavers1011
46Aleksandra WieczorekFrisbnik4011
47Witold ZaborowskiBrave Beavers1101
48Anna MączkowskaBrave Beavers2101
49Adam BiegałaBrave Beavers1011
50Jędrzej NowakBrave Beavers1011
51Julia SzymuraFrisbnik1000
52Dawid NiedzielaBrave Beavers3000
53Katarzyna BańczykFrisbnik1000
54Adrianna KosteckaBrave Beavers3000
55Michał PustołkaFrisbnik1000
56Roland FurmanekBrave Beavers1000
57Monika BochniakBrave Beavers1000
58Dawid WłókaBrave Beavers2000
59Jakub NowakBrave Beavers2000
60Dominik AugustyniakBrave Beavers2000
61Anna HyrnikFrisbnik1000
62Ludwika GóraBrave Beavers2000
63Michał MaciejewskiBrave Beavers2000
64Dawid MichalskiFrisbnik3000
65Magdalena StępieńFrisbnik2000
66Weronika MaciejewskaBrave Beavers4000
67Kamil FilipBrave Beavers2000
68Justyna WierciochFrisbnik1000
69Sebastian MańczakBrave Beavers1000
70Agnieszka LamparskaBrave Beavers2000
71Patrycja CholewaFrisbnik2000
72Miłosz KapuścińskiFrisbnik1000
73Wojciech WątrobaFrisbnik2000
74Marta NogaFrisbnik3000
75Jagoda SteczeńFrisbnik1000
76Filip KudlińskiBrave Beavers2000
77Maurycy SzpakBrave Beavers 1000
78Rafał FydaFrisbnik2000
79Maciej PłaczekBrave Beavers1000