WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KWR Knury vs. Tychy Claws

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KWR Knury 2 2 0 100.0 % 28 14.0 4 2.0 24
Tychy Claws 2 0 2 0.0 % 4 2.0 28 14.0 -24

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KWR Knury - Tychy Claws13 - 1V Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
KWR Knury - Tychy Claws15 - 3Poligon 2018: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Filip DobranowskiKWR Knury2909
2Maciej ParysKWR Knury1257
3Łukasz DobranowskiKWR Knury2527
4Szymon PyzikKWR Knury1134
5Wiktor LisKWR Knury1044
6Magdalena FaliszewskaKWR Knury1033
7Piotr SzaudernaKWR Knury1123
8Karolina SenickaKWR Knury2303
9Jan DąbrowskiKWR Knury1213
10Magdalena BergelKWR Knury2202
11Elwira PiekartKWR Knury2112
12Bartłomiej JanikTychy Claws1022
13Kacper KrasuckiKWR Knury1022
14Anna BoguszKWR Knury1112
15Piotr MaślankaTychy Claws1011
16Bartłomiej JanikTychy Claws1101
17Szymon NajdzińskiTychy Claws1101
18Jakub OrszulakTychy Claws1101
19Paweł RakKWR Knury1101
20Tomasz CzubochaKWR Knury1011
21Miłosz MarekKWR Knury1011
22Magdalena SzwedKWR Knury2011
23Aleksandra OrszulakTychy Claws2011
24Marek RoszczakKWR Knury2011
25Katarzyna GłuszkoKWR Knury1000
26Iga SobieralskaKWR Knury1000
27Katarzyna MarekKWR Knury1000
28Alicja StebińskaKWR Knury1000
29Maciej KruczkowskiKWR Knury2000
30Katarzyna DziczkowskaTychy Claws2000
31Natalia StadlerTychy Claws1000
32Oliwia KopcikTychy Claws1000
33Wojciech PietrzykKWR Knury1000
34David Bwire EkonjoKWR Knury2000
35Kinga ZarycznaKWR Knury1000
36Jakub NiedzielaKWR Knury1000
37Łukasz ŻyndaTychy Claws1000
38Marek FoltynTychy Claws1000
39Kajetan CiochTychy Claws2000
40Monika HoffmanTychy Claws1000
41Jakub OrszulakTychy Claws1000
42Tomasz PeszkaTychy Claws1000
43Mateusz GabryśTychy Claws2000
44Daniel CerońKWR Knury1000
45Dominik KrzysiakKWR Knury1000
46Maciej LutnikTychy Claws1000
47Tomasz SzymonTychy Claws2000
48Filip PiekarskiTychy Claws1000
49Mateusz KosmalskiKWR Knury2000
50Marcin HamikTychy Claws1000
51Michał StawiszyńskiTychy Claws1000
52Magdalena DyguśTychy Claws1000
53Krystian BoszkoKWR Knury1000
54Wojciech FoltynTychy Claws2000
55Damian ŻemłaTychy Claws1000
56Tomasz JarząbekKWR Knury2000
57Maciej LutnikTychy Claws1000
58Marcin HamikTychy Claws1000
59Daria JanikTychy Claws1000