Brave Beavers vs. Wrocław Południe
Zespół | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | % zwyc. | Zdobytych pkt. | Zdobytych pkt./mecz | Stracone | Stracone/mecz | Różnica punktów |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brave Beavers | 2 | 2 | 0 | 100.0 % | 34 | 17.0 | 19 | 9.5 | 15 |
Wrocław Południe | 2 | 0 | 2 | 0.0 % | 19 | 9.5 | 34 | 17.0 | -15 |
Rozegrane mecze
Mecz | Wynik | Kategoria |
---|---|---|
Brave Beavers - Wrocław Południe | 21 - 9 | Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A |
Wrocław Południe - Brave Beavers | 10 - 13 | Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa E |
Statystyki
# | Zawodnik | Zespół | Mecze | Asysty | Punkty | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Maciejewski | Brave Beavers | 2 | 7 | 3 | 10 |
2 | Mateusz Gibki | Brave Beavers | 1 | 8 | 2 | 10 |
3 | Michał Muszyński | Wrocław Południe | 2 | 8 | 0 | 8 |
4 | Michał Schiller | Brave Beavers | 2 | 3 | 5 | 8 |
5 | Joanna Jurga | Brave Beavers | 2 | 1 | 5 | 6 |
6 | Małgorzata Maćkowska | Brave Beavers | 2 | 0 | 6 | 6 |
7 | Tomasz Staszkiewicz | Wrocław Południe | 1 | 3 | 3 | 6 |
8 | Patryk Pawlicki | Brave Beavers | 1 | 2 | 2 | 4 |
9 | Kacper Jordan | Wrocław Południe | 1 | 3 | 1 | 4 |
10 | Mateusz Rybarczyk | Brave Beavers | 1 | 3 | 1 | 4 |
11 | Zuzanna Peplińska | Wrocław Południe | 2 | 0 | 3 | 3 |
12 | Piotr Kopeć | Wrocław Południe | 1 | 1 | 2 | 3 |
13 | Jan Pepliński | Wrocław Południe | 2 | 1 | 2 | 3 |
14 | Ryan Wyeth | Wrocław Południe | 1 | 0 | 2 | 2 |
15 | Damian Sadalski | Brave Beavers | 1 | 1 | 1 | 2 |
16 | Sławomir Stefański | Brave Beavers | 1 | 0 | 2 | 2 |
17 | Michał Wachowiak | Brave Beavers | 1 | 1 | 1 | 2 |
18 | Jakub Stencel | Wrocław Południe | 1 | 0 | 1 | 1 |
19 | Maciej Płaczek | Brave Beavers | 1 | 1 | 0 | 1 |
20 | Bogusz Nowak | Brave Beavers | 1 | 1 | 0 | 1 |
21 | Łukasz Jarosz | Wrocław Południe | 1 | 0 | 1 | 1 |
22 | Łukasz Szewczyk | Wrocław Południe | 1 | 0 | 1 | 1 |
23 | Katarzyna Przybysz | Brave Beavers | 1 | 0 | 1 | 1 |
24 | Anna Mączkowska | Brave Beavers | 1 | 0 | 1 | 1 |
25 | Katarzyna Ukleja | Wrocław Południe | 2 | 0 | 1 | 1 |
26 | Dorota Juźków | Wrocław Południe | 1 | 0 | 0 | 0 |
27 | Gustaw Kałek | Brave Beavers | 1 | 0 | 0 | 0 |
28 | Sylwia Muszyńska | Wrocław Południe | 2 | 0 | 0 | 0 |
29 | Aleksander Muszyński | Wrocław Południe | 2 | 0 | 0 | 0 |
30 | Jakub Kaczmarek | Brave Beavers | 1 | 0 | 0 | 0 |
31 | Michał Raczyng | Wrocław Południe | 1 | 0 | 0 | 0 |
32 | Weronika Maciejewska | Brave Beavers | 1 | 0 | 0 | 0 |
33 | Maria Smolarek | Wrocław Południe | 2 | 0 | 0 | 0 |
34 | Joanna Depowska | Wrocław Południe | 1 | 0 | 0 | 0 |
35 | Maciej Tomczyk | Wrocław Południe | 1 | 0 | 0 | 0 |
36 | Ewelina Kuklińska | Wrocław Południe | 1 | 0 | 0 | 0 |
37 | Karolina Bochniak | Brave Beavers | 1 | 0 | 0 | 0 |
38 | Marcin Pietras | Wrocław Południe | 1 | 0 | 0 | 0 |
39 | Agata Semenowicz | Wrocław Południe | 1 | 0 | 0 | 0 |