English Polski
Zaloguj się

KWR Knury vs. BC Kosmodysk

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KWR Knury 6 3 3 50.0 % 71 11.8 65 10.8 6
BC Kosmodysk 6 3 3 50.0 % 65 10.8 71 11.8 -6

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
BC Kosmodysk - KWR Knury11 - 5V Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
KWR Knury - BC Kosmodysk20 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa C
BC Kosmodysk - KWR Knury10 - 12Poligon 2017: Grupa
KWR Knury - BC Kosmodysk13 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Grupa A
BC Kosmodysk - KWR Knury11 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa B
BC Kosmodysk - KWR Knury13 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa A

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk612618
2Filip DobranowskiKWR Knury515217
3Wojciech PietrzykKWR Knury413417
4Michał RudyBC Kosmodysk511617
5Jan MadejBC Kosmodysk59514
6Mateusz KosmalskiKWR Knury621214
7Maciej KruczkowskiKWR Knury641014
8Maciej ParysKWR Knury27310
9Łukasz DobranowskiKWR Knury57310
10Robert JanuszewiczBC Kosmodysk4819
11Wojciech WilkBC Kosmodysk2369
12Paweł WiejskiBC Kosmodysk2257
13Marcin KrukBC Kosmodysk5426
14Katarzyna MarekKWR Knury3246
15Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk3055
16Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk4235
17Anna StachowiakBC Kosmodysk5224
18Tomasz JarząbekKWR Knury3224
19Marek RoszczakKWR Knury5134
20Dawid KazimierczakBC Kosmodysk4314
21Kalina WilkBC Kosmodysk2123
22Barbara KacprzakKWR Knury1033
23Magdalena FaliszewskaKWR Knury2213
24Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk2033
25Adrian SosnaBC Kosmodysk1123
26Katarzyna GłuszkoKWR Knury3213
27Magdalena SzwedKWR Knury3033
28Agata WodzińskaBC Kosmodysk1022
29Kamila NazimekKWR Knury2022
30Patrycja Paczyńska-JasińskaBC Kosmodysk1022
31Agata JasińskaBC Kosmodysk2022
32Krzysztof NowakBC Kosmodysk1022
33Julia WrzosińskaBC Kosmodysk4022
34David Bwire EkonjoKWR Knury3112
35Tomasz LechKWR Knury3022
36Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk3022
37Olga JakschBC Kosmodysk2011
38Klaudia GrackaBC Kosmodysk1101
39Marta UryniakKWR Knury2101
40Joanna LewandowskaKWR Knury1101
41Albert NowakowskiBC Kosmodysk1011
42Jakub LicznerskiKWR Knury1011
43Jan DąbrowskiKWR Knury2011
44Maria JeziorKWR Knury1011
45Daniel CerońKWR Knury2011
46Elwira PiekartKWR Knury2011
47Julianna CzapskaBC Kosmodysk3011
48Magdalena BergelKWR Knury2011
49Magdalena GdulaKWR Knury1000
50Rafał ZgrzywaBC Kosmodysk1000
51Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk1000
52Michał JakielaszekKWR Knury1000
53Łukasz EndertKWR Knury1000
54Tomasz EndertKWR Knury1000
55Krzysztof KozakiewiczKWR Knury2000
56Kamila BiałczykKWR Knury1000
57Malwina StępińskaKWR Knury1000
58Mateusz RóżańskiKWR Knury1000
59Anna BoguszKWR Knury1000
60Janusz SzybejkoKWR Knury1000
61Miłosz MarekKWR Knury1000
62Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk3000
63Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk2000
64Andrzej StobieckiBC Kosmodysk2000
65Karolina SenickaKWR Knury2000
66Wiktor LisKWR Knury1000
67Dominik KrzysiakKWR Knury1000
68Weronika BakaBC Kosmodysk1000
69Tomasz CzubochaKWR Knury1000
70Paweł RakKWR Knury1000
71Rafał ŻakiewiczKWR Knury1000
72Szymon PyzikKWR Knury1000
73Alicja StebińskaKWR Knury2000
74Kacper KrasuckiKWR Knury1000
75Piotr SzaudernaKWR Knury2000
76Jan SzybejkoKWR Knury1000
77Kinga ZarycznaKWR Knury1000
78Jakub NiedzielaKWR Knury1000
79Jacek KorzeniewskiBC Kosmodysk1000
80Jaromir PanasBC Kosmodysk1000
81Daria RyczkowskaKWR Knury1000