English Polski
Zaloguj się

Frisbnik vs. RJP

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Frisbnik 5 1 4 20.0 % 47 9.4 66 13.2 -19
RJP 5 4 1 80.0 % 66 13.2 47 9.4 19

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
RJP - Frisbnik15 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Baraże
RJP - Frisbnik15 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2022: Baraże
RJP - Frisbnik11 - 7VI Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Frisbnik - RJP16 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8 Finały
RJP - Frisbnik7 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa A

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Monika ZaczkowskaRJP591120
2Grzegorz CiszewskiFrisbnik515318
3Adam TomczykRJP517017
4Jan KopiczkoFrisbnik25611
5Remigiusz SzymuraFrisbnik45611
6Hanna KacorzykRJP32810
7Bartosz MikołajecFrisbnik4718
8Piotr ŚwierkotRJP4617
9Adrian SosnaRJP2437
10Wojciech KalbarczykRJP4437
11Krzysztof WątrobaFrisbnik2257
12Julia BujarFrisbnik4156
13Kamil RatajczykRJP3325
14Maciej SznapkaRJP3415
15Julia KrólRJP3145
16Marcin SosnaFrisbnik1505
17Tamara SiemieniukRJP2055
18Oleg BaibuzRJP2224
19Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP5134
20Jan GliwaFrisbnik4224
21Jadwiga PieczonkaRJP1033
22Marta NogaFrisbnik3123
23Anna ŚwierkotRJP4033
24Bartosz GliwaFrisbnik2123
25Radosław MaksymiukRJP2213
26Tomasz KublinRJP2202
27Ekaterina BadyaginaRJP1202
28Edit SchallRJP1112
29Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP2022
30Grzegorz BubakRJP1112
31Kacper PodgajnyRJP1202
32Agnieszka Patyczak MikołajczukFrisbnik1022
33Szymon PoznańskiRJP3112
34Julia WiśniewskaRJP1022
35Alex TarasenkoRJP2112
36Martyna WidawskaFrisbnik3022
37Jakub PaszekFrisbnik5112
38Aleksandra WieczorekFrisbnik3022
39Jan HamerszmitRJP2022
40Anna MechowskaRJP2022
41Tymoteusz PalkaFrisbnik2011
42Anna FroehlichFrisbnik2011
43Anna HyrnikFrisbnik4011
44Wiktor KieszkowskiRJP1011
45Helena BińczakRJP1011
46Honorata ZąbekFrisbnik2011
47Rafał FydaFrisbnik2011
48Hanna KacorzykFrisbnik1011
49Dawid MichalskiFrisbnik4011
50Aleksandra MarszałekRJP1011
51Adrian SosnaFrisbnik1101
52Anna BuchertRJP1011
53Miłosz KapuścińskiFrisbnik3101
54Małgorzata KublinRJP1000
55Jagoda SteczeńFrisbnik1000
56Mateusz WidawskiFrisbnik2000
57Barbara MachulikFrisbnik3000
58Szymon SzczepankowskiRJP1000
59Chiara BalboRJP2000
60Jakub FroehlichFrisbnik2000
61Natalia WolasFrisbnik2000
62Marcin OpalińskiFrisbnik2000
63Bartłomiej SkowronekFrisbnik1000
64Marek MentlikFrisbnik1000
65Marek LackiRJP1000
66Wiktoria JabłukiewiczFrisbnik2000
67Jarosław RybakFrisbnik2000
68Amelia JanczakFrisbnik1000
69Filip MadziaFrisbnik2000
70Klaudia GrackaFrisbnik1000
71Paweł MańkaFrisbnik1000