WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Ultimatum vs. RJP II

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Ultimatum 3 2 1 66.7 % 46 15.3 37 12.3 9
RJP II 3 1 2 33.3 % 37 12.3 46 15.3 -9

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Ultimatum - RJP II16 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa D
Ultimatum - RJP II13 - 20WLU* 2018/19: Liga
RJP II - Ultimatum10 - 17WLU* 2017/18: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Bartłomiej SkopińskiUltimatum371017
2Piotr ŚwierkotRJP II213013
3Bartłomiej SmolarekUltimatum310010
4Piotr WrzaszczUltimatum2729
5Julia HardyUltimatum2459
6Kamil MerchelskiUltimatum3268
7Oliwia DeorockaUltimatum3617
8Jakub KlimekUltimatum3156
9Michał GorzkowskiUltimatum2426
10Monika ZaczkowskaRJP II1224
11Wojciech KalbarczykRJP II1314
12Anna SawickaRJP II1044
13Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP II1044
14Marcin CzechRJP II1213
15Maciej SznapkaRJP II1303
16Katarzyna KomorowskaUltimatum1033
17Adam TomczykRJP II1303
18Grzegorz BubakRJP II1213
19Agata ŻukUltimatum3033
20Kamil KiljanUltimatum1123
21Wojciech MalinowskiRJP II1303
22Hipolit JabłońskiRJP II1022
23Szymon PoznańskiRJP II1022
24Dariusz LubczyńskiUltimatum1112
25Jan PiotrowskiRJP II1022
26Paweł Sołtyk-SołtyckiRJP II1022
27Magdalena BergelUltimatum1022
28Hanna KacorzykRJP II1022
29Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP II1022
30Szymon SzczepankowskiRJP II1202
31Artur NiwczykUltimatum1022
32Julia KrólRJP II1022
33Honorata ZąbekUltimatum2112
34Anna BuchertRJP II1112
35Wojciech DrzewickiRJP II1011
36Michał KucharczykRJP II1011
37Kamil FiguraRJP II1011
38Andrei KananovichRJP II1011
39Monika BargielRJP II2011
40Bartłomiej SzostekUltimatum1101
41Monika ManiewskaRJP II1011
42Martyna LisUltimatum2011
43Piotr WąsikRJP II1011
44Mikołaj FiedorczukRJP II1011
45Tomasz KublinRJP II1101
46Edyta OjrzyńskaRJP II1000
47Iryna VidoniakRJP II1000
48Anna MechowskaRJP II1000
49Julia KurpiewskaRJP II1000
50Jakub PuścionRJP II1000
51Małgorzata KublinRJP II1000
52Martyna BykowskaUltimatum1000
53Paulina DębickaRJP II1000
54Karolina TomczykRJP II1000