WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Ultimatum vs. Grandmaster Flash

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Ultimatum 5 0 5 0.0 % 35 7.0 76 15.2 -41
Grandmaster Flash 5 5 0 100.0 % 76 15.2 35 7.0 41

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Ultimatum - Grandmaster Flash6 - 18WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Ultimatum12 - 9WLU* 2017/18: Liga
Grandmaster Flash - Ultimatum11 - 9WLU* 2015: Liga
Ultimatum - Grandmaster Flash4 - 14Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga
Grandmaster Flash - Ultimatum21 - 7WLU* 2014: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash49413
2Mikołaj SmogórGrandmaster Flash38311
3Artur SierajGrandmaster Flash2538
4Piotr KliśGrandmaster Flash2617
5Karolina TymickaGrandmaster Flash2077
6Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash4516
7Jarosław RuszkiewiczUltimatum2336
8Maciej ZabostGrandmaster Flash4336
9Radosław LenczewskiGrandmaster Flash3325
10Bartłomiej SmolarekUltimatum4505
11Kamil MerchelskiUltimatum2145
12Zofia BejmGrandmaster Flash2235
13Filip KrynickiGrandmaster Flash4044
14Bartłomiej SkopińskiUltimatum2404
15Dagny GorostizaGrandmaster Flash2314
16Justyna MohrUltimatum3213
17Karol WójcikGrandmaster Flash2123
18Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash2213
19Anna TymickaGrandmaster Flash3033
20Jakub KlimekUltimatum2033
21Julia HardyUltimatum3112
22Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash3202
23Wojciech ZabostGrandmaster Flash2202
24Andrzej DyśkoGrandmaster Flash2022
25Wojciech ŚwiderskiUltimatum1112
26Marek GrzeszczukUltimatum1112
27Michał GorzkowskiUltimatum3202
28Maciej AduszkiewiczUltimatum1022
29Tomasz MatkowskiUltimatum1112
30Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash1112
31Tadeusz PętlakGrandmaster Flash1022
32Tomasz BogaleckiUltimatum2022
33Katarzyna KomorowskaUltimatum2011
34Agata ŻukUltimatum4011
35Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash2011
36Wiesława WranikGrandmaster Flash1011
37Paweł GrobelnyUltimatum2011
38Agata DudzińskaGrandmaster Flash1011
39Adam GrzelakGrandmaster Flash4011
40Paulina KowalskaGrandmaster Flash1011
41Tomasz WrzaszczUltimatum1101
42Kamil KiljanUltimatum1011
43Honorata ZąbekUltimatum2101
44Jakub CiechowskiUltimatum2011
45Oliwia DeorockaUltimatum2101
46Mikołaj CałkaGrandmaster Flash3101
47Jacek StienssGrandmaster Flash1000
48Artur RosaGrandmaster Flash1000
49Jakub GąsiorowskiUltimatum1000
50Monika KehlGrandmaster Flash1000
51Maciej JurczakGrandmaster Flash1000
52Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000
53Anna BoguszUltimatum1000
54Stanisław JanikGrandmaster Flash1000
55Łukasz AdamskiGrandmaster Flash2000
56Piotr PrzybyłaUltimatum2000
57Karolina ZatorskaUltimatum1000
58Marek ŁuczkiewiczUltimatum1000
59Paweł BejmGrandmaster Flash1000
60Tomasz BąkUltimatum1000
61Michał BabikUltimatum1000
62Michalina PryśkoUltimatum1000
63Cezary SzpadzikGrandmaster Flash1000
64Małgorzata PryśkoUltimatum2000
65Jacek PonceleuszGrandmaster Flash1000
66Piotr WrzaszczUltimatum3000
67Dariusz LubczyńskiUltimatum1000
68Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash1000
69Jan KozakoszczakGrandmaster Flash1000
70Magdalena BergelUltimatum1000
71Karolina MazurekUltimatum1000
72Przemysław PiaszczakGrandmaster Flash1000
73Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash1000
74Marek RucińskiUltimatum1000
75Mateusz DydaGrandmaster Flash1000
76Milena TeślukUltimatum3000
77Łukasz SadłowskiGrandmaster Flash1000
78Maja AbgarowiczGrandmaster Flash3000
79Agata RomankiewiczUltimatum2000
80Jędrzej KochanowskiUltimatum2000
81Marek GładysiewiczUltimatum2000
82Mikołaj KowalewskiUltimatum2000
83Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash1000