WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik

Ultimatum vs. Grandmaster Flash

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Ultimatum 5 0 5 0.0 % 35 7.0 76 15.2 -41
Grandmaster Flash 5 5 0 100.0 % 76 15.2 35 7.0 41

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Ultimatum - Grandmaster Flash6 - 18WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Ultimatum12 - 9WLU* 2017/18: Liga
Grandmaster Flash - Ultimatum11 - 9WLU* 2015: Liga
Ultimatum - Grandmaster Flash4 - 14Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga
Grandmaster Flash - Ultimatum21 - 7WLU* 2014: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash49413
2Mikołaj SmogórGrandmaster Flash38311
3Artur SierajGrandmaster Flash2538
4Karolina TymickaGrandmaster Flash2077
5Piotr KliśGrandmaster Flash2617
6Jarosław RuszkiewiczUltimatum2336
7Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash4516
8Maciej ZabostGrandmaster Flash4336
9Radosław LenczewskiGrandmaster Flash3325
10Bartłomiej SmolarekUltimatum4505
11Kamil MerchelskiUltimatum2145
12Zofia BejmGrandmaster Flash2235
13Bartłomiej SkopińskiUltimatum2404
14Filip KrynickiGrandmaster Flash4044
15Dagny GorostizaGrandmaster Flash2314
16Anna TymickaGrandmaster Flash3033
17Justyna MohrUltimatum3213
18Karol WójcikGrandmaster Flash2123
19Jakub KlimekUltimatum2033
20Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash2213
21Marek GrzeszczukUltimatum1112
22Wojciech ZabostGrandmaster Flash2202
23Michał GorzkowskiUltimatum3202
24Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash3202
25Wojciech ŚwiderskiUltimatum1112
26Maciej AduszkiewiczUltimatum1022
27Julia HardyUltimatum3112
28Tomasz BogaleckiUltimatum2022
29Andrzej DyśkoGrandmaster Flash2022
30Tomasz MatkowskiUltimatum1112
31Tadeusz PętlakGrandmaster Flash1022
32Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash1112
33Tomasz WrzaszczUltimatum1101
34Agata ŻukUltimatum4011
35Jakub CiechowskiUltimatum2011
36Honorata ZąbekUltimatum2101
37Mikołaj CałkaGrandmaster Flash3101
38Katarzyna KomorowskaUltimatum2011
39Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash2011
40Paulina KowalskaGrandmaster Flash1011
41Adam GrzelakGrandmaster Flash4011
42Paweł GrobelnyUltimatum2011
43Agata DudzińskaGrandmaster Flash1011
44Wiesława WranikGrandmaster Flash1011
45Kamil KiljanUltimatum1011
46Oliwia DeorockaUltimatum2101
47Jacek StienssGrandmaster Flash1000
48Monika KehlGrandmaster Flash1000
49Maciej JurczakGrandmaster Flash1000
50Artur RosaGrandmaster Flash1000
51Michalina PryśkoUltimatum1000
52Anna BoguszUltimatum1000
53Jakub GąsiorowskiUltimatum1000
54Małgorzata PryśkoUltimatum2000
55Stanisław JanikGrandmaster Flash1000
56Michał BabikUltimatum1000
57Łukasz AdamskiGrandmaster Flash2000
58Tomasz BąkUltimatum1000
59Piotr PrzybyłaUltimatum2000
60Paweł BejmGrandmaster Flash1000
61Karolina ZatorskaUltimatum1000
62Marek ŁuczkiewiczUltimatum1000
63Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000
64Marek RucińskiUltimatum1000
65Jacek PonceleuszGrandmaster Flash1000
66Piotr WrzaszczUltimatum3000
67Dariusz LubczyńskiUltimatum1000
68Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash1000
69Jan KozakoszczakGrandmaster Flash1000
70Magdalena BergelUltimatum1000
71Karolina MazurekUltimatum1000
72Przemysław PiaszczakGrandmaster Flash1000
73Cezary SzpadzikGrandmaster Flash1000
74Mikołaj KowalewskiUltimatum2000
75Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash1000
76Mateusz DydaGrandmaster Flash1000
77Milena TeślukUltimatum3000
78Łukasz SadłowskiGrandmaster Flash1000
79Maja AbgarowiczGrandmaster Flash3000
80Agata RomankiewiczUltimatum2000
81Jędrzej KochanowskiUltimatum2000
82Marek GładysiewiczUltimatum2000
83Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash1000