WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

RJP II vs. BC Kosmodysk

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
RJP II 4 1 3 25.0 % 37 9.3 59 14.8 -22
BC Kosmodysk 4 3 1 75.0 % 59 14.8 37 9.3 22

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
RJP II - BC Kosmodysk18 - 8WLU* 2018/19: Liga
BC Kosmodysk - RJP II19 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa 6-9
RJP II - BC Kosmodysk6 - 12WLU* 2017/18: Liga
BC Kosmodysk - RJP II20 - 2WLU* 2016/17: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Michał RudyBC Kosmodysk29413
2Piotr ŚwierkotRJP II310111
3Olga JakschBC Kosmodysk311011
4Jan MadejBC Kosmodysk35510
5Robert JanuszewiczBC Kosmodysk3549
6Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk2639
7Julia WrzosińskaBC Kosmodysk3538
8Dawid KazimierczakBC Kosmodysk2347
9Anna SawickaRJP II3246
10Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk2336
11Albert NowakowskiBC Kosmodysk1246
12Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk1505
13Tomasz KublinRJP II1235
14Paweł Sołtyk-SołtyckiRJP II3134
15Monika ZaczkowskaRJP II1314
16Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk2044
17Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk2224
18Andrzej StobieckiBC Kosmodysk3314
19Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk2224
20Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP II1033
21Paweł WiejskiBC Kosmodysk1213
22Jan PiotrowskiRJP II1033
23Radosław MaksymiukRJP II3123
24Szymon PoznańskiRJP II1213
25Julia KurpiewskaRJP II2033
26Hanna KacorzykRJP II1033
27Maria JasińskaRJP II3123
28Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP II2123
29Michał KucharczykRJP II3022
30Agata JasińskaBC Kosmodysk1112
31Rafał WitczakBC Kosmodysk2112
32Andrei KananovichRJP II1202
33Julia KrólRJP II1112
34Jacek KorzeniewskiBC Kosmodysk2112
35Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk3022
36Adam TomczykRJP II1202
37Maciej SznapkaRJP II1112
38Anna StachowiakBC Kosmodysk1101
39Szymon SzczepankowskiRJP II1101
40Anna BuchertRJP II1101
41Weronika BakaBC Kosmodysk1011
42Barbara SzymańskaRJP II1101
43Wojciech DrzewickiRJP II2101
44Wojciech KalbarczykRJP II1101
45Marcin KrukBC Kosmodysk1011
46Kamil FiguraRJP II2011
47Wojciech MalinowskiRJP II1101
48Damian WójcikRJP II1101
49Krzysztof NowakBC Kosmodysk2000
50Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk1000
51Karolina TomczykRJP II2000
52Hipolit JabłońskiRJP II1000
53Edyta OjrzyńskaRJP II1000
54Monika ManiewskaRJP II1000
55Monika BargielRJP II2000
56Agata WodzińskaBC Kosmodysk1000
57Maciej BuchertRJP II1000