WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash vs. RJP II

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Grandmaster Flash 5 4 1 80.0 % 86 17.2 52 10.4 34
RJP II 5 1 4 20.0 % 52 10.4 86 17.2 -34

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Grandmaster Flash - RJP II15 - 16WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - RJP II16 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Baraże
RJP II - Grandmaster Flash8 - 12WLU* 2017/18: Liga
Grandmaster Flash - RJP II25 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Baraże 4-11
RJP II - Grandmaster Flash8 - 18WLU* 2016/17: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash5131023
2Maciej ZabostGrandmaster Flash571118
3Piotr ŚwierkotRJP II412517
4Artur SierajGrandmaster Flash49716
5Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash431114
6Mikołaj SmogórGrandmaster Flash26612
7Monika ZaczkowskaRJP II1549
8Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash3808
9Anna BuchertRJP II2347
10Piotr KliśGrandmaster Flash4617
11Karol WójcikGrandmaster Flash3336
12Karolina TymickaGrandmaster Flash4066
13Maria JasińskaRJP II4066
14Łukasz AdamskiGrandmaster Flash3325
15Paweł Sołtyk-SołtyckiRJP II4145
16Kamil FiguraRJP II3235
17Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash3325
18Zofia BejmGrandmaster Flash3235
19Adam TomczykRJP II1415
20Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP II1145
21Maciej BuchertRJP II2505
22Dagny GorostizaGrandmaster Flash3145
23Filip KrynickiGrandmaster Flash3314
24Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash1404
25Radosław LenczewskiGrandmaster Flash2224
26Anna SawickaRJP II3134
27Paweł BejmGrandmaster Flash1224
28Wojciech ZabostGrandmaster Flash2134
29Julia TrzcińskaGrandmaster Flash1033
30Wojciech DrzewickiRJP II2123
31Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash1303
32Julia KurpiewskaRJP II3033
33Hanna KacorzykRJP II1123
34Radosław MaksymiukRJP II3303
35Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP II2033
36Katarzyna PleskaczRJP II2213
37Ryan ChinGrandmaster Flash1112
38Paweł KierzniewskiRJP II1022
39Wojciech KalbarczykRJP II1202
40Mateusz DydaGrandmaster Flash1202
41Michał KucharczykRJP II3112
42Adam GrzelakGrandmaster Flash3112
43Karolina TomczykRJP II2112
44Cezary SzpadzikGrandmaster Flash1101
45Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash1011
46Jan PiotrowskiRJP II1011
47Stanisław JanikGrandmaster Flash1011
48Damian WójcikRJP II2101
49Manoj PrabhakarRJP II1101
50Hipolit JabłońskiRJP II1101
51Jan KozakoszczakGrandmaster Flash1011
52Maciej SznapkaRJP II1101
53Anna TymickaGrandmaster Flash2011
54Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash4011
55Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash1101
56Julia KrólRJP II1011
57Monika ManiewskaRJP II1011
58Andrei KananovichRJP II1101
59Mikołaj CałkaGrandmaster Flash1000
60Monika BargielRJP II1000
61Wiesława WranikGrandmaster Flash1000
62Wojciech MalinowskiRJP II2000
63Agata DudzińskaGrandmaster Flash1000
64Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash1000
65Tadeusz PętlakGrandmaster Flash1000
66Szymon PoznańskiRJP II1000
67Barbara SzymańskaRJP II1000
68Edyta OjrzyńskaRJP II1000
69Tomasz KublinRJP II1000
70Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000