WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash vs. Dysko Polot

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Grandmaster Flash 2 2 0 100.0 % 31 15.5 16 8.0 15
Dysko Polot 2 0 2 0.0 % 16 8.0 31 15.5 -15

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Grandmaster Flash - Dysko Polot18 - 12WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Dysko Polot13 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Baraże

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Anna TymickaGrandmaster Flash2358
2Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash2167
3Dagny GorostizaGrandmaster Flash2527
4Mikołaj SmogórGrandmaster Flash2246
5Maciej ZabostGrandmaster Flash2606
6Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash2325
7Tadeusz PętlakGrandmaster Flash2145
8Piotr WiśniewskiDysko Polot1314
9Wojciech LitwińskiDysko Polot1123
10Filip KrynickiGrandmaster Flash2123
11Jędrzej MoczulskiDysko Polot2033
12Antoni LitwińskiDysko Polot1033
13Maciej LitwińskiDysko Polot1303
14Patryk BaranowskiDysko Polot1112
15Hubert KlimkowskiDysko Polot1202
16Paweł PakulskiDysko Polot2202
17Maciej KsiężakDysko Polot2202
18Karol WójcikGrandmaster Flash1022
19Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash1202
20Wiktoria PiotrowskaDysko Polot1022
21Artur SierajGrandmaster Flash2202
22Radosław LindnerDysko Polot2011
23Zofia BejmGrandmaster Flash2101
24Paweł SołodkoDysko Polot1101
25Radosław LenczewskiGrandmaster Flash1011
26Jakub RaczyńskiDysko Polot1011
27Grzegorz LitwińskiDysko Polot1101
28Jan KozakoszczakGrandmaster Flash1101
29Maja ŚwigońskaDysko Polot1011
30Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash2011
31Julia BanasikDysko Polot1000
32Adrian PiórkowskiDysko Polot1000
33Daniel ZaczyńskiDysko Polot1000
34Marcin KozeraDysko Polot1000
35Zofia PrzypaśniakDysko Polot1000
36Jakub TumkielskiDysko Polot1000
37Magdalena DudzińskaDysko Polot1000
38Wiesława WranikGrandmaster Flash1000
39Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000
40Kamila BąkDysko Polot1000
41Tomasz GorczycaDysko Polot1000
42Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash1000
43Małgorzata WołosiewiczDysko Polot2000
44Monika RusekDysko Polot1000
45Marianna BrzezińskaDysko Polot1000
46Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash1000
47Karolina TymickaGrandmaster Flash1000
48Piotr KliśGrandmaster Flash1000
49Adam GrzelakGrandmaster Flash1000
50Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash1000
51Katarzyna WołosiewiczDysko Polot1000
52Andżelika MianeckaDysko Polot1000