WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik

Grandmaster Flash vs. 4hands

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Grandmaster Flash 21 18 3 85.7 % 304 14.5 171 8.1 133
4hands 21 3 18 14.3 % 171 8.1 304 14.5 -133

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Grandmaster Flash - 4hands19 - 4WLU* 2018/19: Liga
4hands - Grandmaster Flash21 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa 1-5
4hands - Grandmaster Flash18 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa A
4hands - Grandmaster Flash10 - 19WLU* 2017/18: Liga
4hands - Grandmaster Flash11 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 4-7
Grandmaster Flash - 4hands12 - 8WLU* 2016/17: Liga
Grandmaster Flash - 4hands13 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Grupa B
Grandmaster Flash - 4hands9 - 10Mistrzostwa Warszawy 2016: Swiss
Grandmaster Flash - 4hands18 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Grupa A
Grandmaster Flash - 4hands17 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2016: O miejsca 1-4
4hands - Grandmaster Flash8 - 11WLU* 2015: Liga
4hands - Grandmaster Flash7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa A
Grandmaster Flash - 4hands14 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2015: O miejsca 1-8 Półfinały
4hands - Grandmaster Flash4 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Grupa A
Grandmaster Flash - 4hands16 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa A
Grandmaster Flash - 4hands15 - 0Warszawska Liga Ultimate 2013: Liga
Grandmaster Flash - 4hands15 - 7Warszawska Liga Ultimate 2012: O miejsca 1-4
Grandmaster Flash - 4hands15 - 1Warszawska Liga Ultimate 2012: Runda I
4hands - Grandmaster Flash6 - 11Warszawska Liga Ultimate 2011: Liga
Grandmaster Flash - 4hands11 - 3Warszawska Liga Ultimate 2011: Liga
Grandmaster Flash - 4hands12 - 0Warszawska Liga Ultimate 2011: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Artur SierajGrandmaster Flash15271946
2Grażyna Chlebicka4hands11231336
3Marcin Goss4hands11221335
4Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash1025934
5Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash11141933
6Radosław LenczewskiGrandmaster Flash13171431
7Mikołaj SmogórGrandmaster Flash14181331
8Piotr KliśGrandmaster Flash1217926
9Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash1181624
10Maciej ZabostGrandmaster Flash815823
11Kacper Podgajny4hands812820
12Michał Kryciński4hands1410818
13Mateusz DydaGrandmaster Flash810818
14Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash129817
15Tomasz Romanowski4hands55914
16Filip KrynickiGrandmaster Flash159514
17Paulina KowalskaGrandmaster Flash94913
18Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash811213
19Julia BiegańskaGrandmaster Flash104812
20Adam Małek4hands1410212
21Anna TymickaGrandmaster Flash711011
22Agata DudzińskaGrandmaster Flash104711
23Adam GrzelakGrandmaster Flash135510
24Anna PuczyńskaGrandmaster Flash49110
25Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash95510
26Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash7279
27Sylwia Wróblewska4hands8189
28Łukasz AdamskiGrandmaster Flash7459
29Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash2369
30Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash5549
31Piotr WojciechowskiGrandmaster Flash5279
32Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash6178
33Karol Pernal4hands7628
34Cezary SzpadzikGrandmaster Flash6628
35Piotr Wiśniewski4hands7527
36Rafał Grudny4hands8437
37Andrzej Chlebicki4hands6347
38Wiktor BojanowskiGrandmaster Flash4437
39Dagny GorostizaGrandmaster Flash5527
40Zofia BejmGrandmaster Flash4257
41Mikołaj CałkaGrandmaster Flash6156
42Przemysław PiaszczakGrandmaster Flash4246
43Maciej Skorupka4hands8426
44Zuzanna Cichowska4hands10156
45Tadeusz PętlakGrandmaster Flash1145
46Karolina TymickaGrandmaster Flash5145
47Krystyna Stępniewska4hands7055
48Olga Krycińska4hands5325
49Piotr Polatowski4hands7235
50Michał Gołębiowski4hands8235
51Maciej GrabowskiGrandmaster Flash3145
52Bartosz Czerwieniec4hands6235
53Maja AbgarowiczGrandmaster Flash5235
54Michele Corbetta4hands3415
55Antoni Moroz4hands9235
56Michał Guzowski4hands2224
57Karolina TudelskaGrandmaster Flash5314
58Piotr Trzaskowski4hands7224
59Katarzyna Kamionka4hands7134
60Agnieszka Ząbkowicz4hands4044
61Tomasz Sęk4hands1033
62Michał Gacek4hands2303
63Antonina Tataj4hands1033
64Kamil Osiecki4hands1123
65Wiesława WranikGrandmaster Flash1033
66Klara Goss4hands8123
67Łukasz SadłowskiGrandmaster Flash1123
68Lucyna Gwarek4hands1123
69Adam Kadenaci4hands5112
70Andrzej DyśkoGrandmaster Flash2202
71Katarzyna Rzążewska4hands6202
72Aleksandra Kocbuch4hands1022
73Katarzyna RostekGrandmaster Flash4022
74Marcin Gecow4hands4112
75Ewa Jesionek4hands5022
76Jakub Sidor4hands2022
77Przemysław Kuczyński4hands2112
78Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash5022
79Aleksandra Zalewska4hands4022
80Karol WójcikGrandmaster Flash3022
81Stanislaw Glinka4hands1112
82Bartosz Ciulkin4hands1202
83Anna AnchimGrandmaster Flash3112
84Edgar Dybiński4hands2101
85Olga Jankowska4hands7011
86Kamil CalińskiGrandmaster Flash1011
87Joanna Król4hands2011
88Monika MaciejewskaGrandmaster Flash2011
89Małgorzata Gajda4hands5011
90Rob TaylorGrandmaster Flash1011
91Stanisław Glinka4hands1011
92Klara Goss4hands2011
93Wiktor Lawera4hands1101
94Jan Wołłejko4hands1101
95Agata Wiejak4hands3101
96Michał Siennicki4hands1011
97Stanisław JanikGrandmaster Flash2101
98Anna Dąbrowska4hands1000
99Robert Puźniak4hands2000
100Adam Kulpa4hands2000
101Aleksandra MarczyńskaGrandmaster Flash1000
102Łukasz SzumowiczGrandmaster Flash1000
103Radosław Cyniak4hands1000
104Ada Serafin4hands1000
105Piotr Szejko4hands2000
106Zbigniew Braniecki4hands2000
107Oskar Kozłowski4hands1000
108Aleksander Stysiak4hands2000
109Jan Kryciński4hands5000
110Karolina Radzimirska4hands3000
111Magdalena Teperowska4hands2000
112Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000
113Matylda Gąsiorowska4hands3000
114Paweł BejmGrandmaster Flash1000
115Rafał Nguyen Viet4hands1000
116Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash1000
117Jan KozakoszczakGrandmaster Flash1000
118Julia TrzcińskaGrandmaster Flash1000
119Rafał Meysztowicz4hands3000
120Agata Lawera4hands1000
121Aleksandra Redzisz4hands1000
122Katarzyna Siennicka4hands1000
123Paweł Pakulski4hands1000
124Wojciech ZabostGrandmaster Flash3000
125Przemysław Kuczyński4hands2000
126Wojciech CzubGrandmaster Flash1000
127Ryan ChinGrandmaster Flash1000
128Anna Włodarczyk4hands1000
129Magdalena Górka4hands1000
130Krystyna Jędrzejewska-Szmek4hands1000
131Franciszek Rudziński4hands1000
132Adrian Sroka4hands3000
133Korneliusz Marchewka4hands1000
134Jacek PonceleuszGrandmaster Flash3000
135Katia Krupa4hands1000
136Agata Chojnowska-Postek4hands2000
137Wojciech Wilk4hands1000