WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik

Brave Beavers vs. Young Brave Beavers

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Brave Beavers 2 2 0 100.0 % 34 17.0 11 5.5 23
Young Brave Beavers 2 0 2 0.0 % 11 5.5 34 17.0 -23

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Brave Beavers - Young Brave Beavers21 - 8WLU* 2018/19: Liga
Brave Beavers - Young Brave Beavers13 - 3Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mateusz GibkiBrave Beavers212416
2Adam MaciejewskiBrave Beavers29615
3Katarzyna PrzybyszYoung Brave Beavers2077
4Karolina SenickaBrave Beavers1077
5Karolina BochniakBrave Beavers2235
6Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers 1145
7Damian SadalskiBrave Beavers 1134
8Maciej PrzybyszYoung Brave Beavers2404
9Adam ŁepakBrave Beavers 1314
10Michał WachowiakYoung Brave Beavers2303
11Kamil FilipBrave Beavers 1202
12Witold ZaborowskiBrave Beavers 1112
13Filip KudlińskiBrave Beavers 1022
14Weronika MaciejewskaBrave Beavers2202
15Sebastian MańczakYoung Brave Beavers2112
16Joanna JurgaBrave Beavers2022
17Sławomir StefańskiYoung Brave Beavers1011
18Anna MączkowskaBrave Beavers 1011
19Kacper LewandowskiYoung Brave Beavers1011
20Karolina NowakYoung Brave Beavers2101
21Jakub NowakYoung Brave Beavers2011
22Adam LechnaYoung Brave Beavers2101
23Fabian PastewskiYoung Brave Beavers1101
24Michał MaciejewskiBrave Beavers 1000
25Adrianna KosteckaYoung Brave Beavers1000
26Patryk PawlickiBrave Beavers 1000
27Jakub KaczmarekBrave Beavers 1000
28Maksym WolanczykYoung Brave Beavers1000
29Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers 1000
30Ksawery OlewskiYoung Brave Beavers1000
31Alicja KiersztanYoung Brave Beavers1000
32Bogusz NowakBrave Beavers 1000
33Julia NowickaBrave Beavers 1000
34Filip SzmytBrave Beavers 1000
35Dawid NiedzielaBrave Beavers 1000
36Michał SchillerBrave Beavers 1000
37Ludwika GóraBrave Beavers 1000
38Monika BochniakBrave Beavers 1000
39Irmina OgrodowiczYoung Brave Beavers1000
40Michał MaciejewskiYoung Brave Beavers1000
41Mateusz ŁochyńskiYoung Brave Beavers2000
42Dawid RobalewskiBrave Beavers1000
43Oliwia KarpińskaYoung Brave Beavers1000