WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik

Brave Beavers vs. RJP II

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Brave Beavers 3 3 0 100.0 % 42 14.0 33 11.0 9
RJP II 3 0 3 0.0 % 33 11.0 42 14.0 -9

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Brave Beavers - RJP II11 - 9WLU* 2018/19: Liga
RJP II - Brave Beavers 12 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-16
RJP II - Brave Beavers12 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa E

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Piotr ŚwierkotRJP II319120
2Adam MaciejewskiBrave Beavers310313
3Joanna JurgaBrave Beavers301212
4Michał SchillerBrave Beavers34711
5Mateusz GibkiBrave Beavers27310
6Radosław MaksymiukRJP II3088
7Maciej PłaczekBrave Beavers1516
8Maurycy SzpakBrave Beavers 1415
9Paweł Sołtyk-SołtyckiRJP II2055
10Julia NowickaBrave Beavers 1134
11Wojciech MalinowskiRJP II2224
12Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP II2224
13Adrian SosnaRJP II1314
14Anna MączkowskaBrave Beavers1033
15Andrei KananovichRJP II1213
16Mateusz RybarczykBrave Beavers1303
17Karolina BochniakBrave Beavers 2303
18Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP II1033
19Monika ZaczkowskaRJP II1213
20Adam ŁepakBrave Beavers1213
21Kamil FiguraRJP II2022
22Damian SadalskiBrave Beavers 2022
23Maria JasińskaRJP II2022
24Anna BuchertRJP II1202
25Weronika MaciejewskaBrave Beavers3022
26Filip SzmytBrave Beavers 1011
27Dawid GóreckiBrave Beavers1101
28Julia KurpiewskaRJP II2011
29Tomasz KublinRJP II1011
30Andrzej StobieckiRJP II1101
31Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers 1011
32Hanna KacorzykRJP II1011
33Maciej SzuszczykiewiczBrave Beavers1101
34Bogusz NowakBrave Beavers 2101
35Anna SawickaRJP II2011
36Julianna CzapskaRJP II1011
37Wojciech DrzewickiRJP II1000
38Filip KudlińskiBrave Beavers 1000
39Patryk PawlickiBrave Beavers1000
40Aleksandra KsiężakRJP II1000
41Wojciech KalbarczykRJP II1000
42Edit SchallRJP II1000
43Małgorzata KublinRJP II1000
44Monika BargielRJP II1000
45Michał KucharczykRJP II1000
46Jakub KaczmarekBrave Beavers 2000
47Maciej SznapkaRJP II1000
48Gustaw KałekBrave Beavers 2000
49Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers2000
50Sławomir StefańskiBrave Beavers1000
51Dawid RobalewskiBrave Beavers1000
52Mikołaj FiedorczukRJP II1000
53Piotr WąsikRJP II1000