WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Brave Beavers vs. Grandmaster Flash

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Brave Beavers 5 0 5 0.0 % 57 11.4 71 14.2 -14
Grandmaster Flash 5 5 0 100.0 % 71 14.2 57 11.4 14

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Brave Beavers - Grandmaster Flash10 - 12WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Brave Beavers 13 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Baraże
Grandmaster Flash - Brave Beavers10 - 9IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Brave Beavers - Grandmaster Flash21 - 23Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-16 Półfinały
Grandmaster Flash - Brave Beavers13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mateusz GibkiBrave Beavers525530
2Mikołaj SmogórGrandmaster Flash4141024
3Joanna JurgaBrave Beavers511516
4Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash412113
5Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash45813
6Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash47411
7Karolina BochniakBrave Beavers52810
8Adam MaciejewskiBrave Beavers59110
9Łukasz AdamskiGrandmaster Flash3358
10Artur SierajGrandmaster Flash4527
11Damian SadalskiBrave Beavers 4257
12Jakub KaczmarekBrave Beavers 4257
13Karolina TymickaGrandmaster Flash5077
14Mateusz DydaGrandmaster Flash2235
15Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers 3145
16Kamil FilipBrave Beavers 1235
17Maciej ZabostGrandmaster Flash4235
18Anna TymickaGrandmaster Flash5325
19Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash2404
20Mateusz RybarczykBrave Beavers1224
21Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash2044
22Michał SchillerBrave Beavers 4314
23Filip SzmytBrave Beavers 3123
24Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash2213
25Tadeusz PętlakGrandmaster Flash2123
26Jan KozakoszczakGrandmaster Flash2123
27Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash1202
28Adam ŁepakBrave Beavers 1202
29Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash1022
30Julia BiegańskaGrandmaster Flash2022
31Maurycy SzpakBrave Beavers 1202
32Radosław LenczewskiGrandmaster Flash2112
33Piotr KliśGrandmaster Flash3112
34Dagny GorostizaGrandmaster Flash4112
35Paweł BejmGrandmaster Flash1022
36Agata DudzińskaGrandmaster Flash1112
37Dawid RobalewskiBrave Beavers1022
38Karol WójcikGrandmaster Flash2022
39Karolina SenickaBrave Beavers1022
40Zofia BejmGrandmaster Flash4011
41Weronika MaciejewskaBrave Beavers4011
42Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash5011
43Filip KrynickiGrandmaster Flash3011
44Bogusz NowakBrave Beavers 2011
45Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash1101
46Michał WachowiakBrave Beavers1101
47Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash2011
48Dawid NiedzielaBrave Beavers1000
49Maciej PrzybyszBrave Beavers1000
50Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers 2000
51Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000
52Katarzyna PrzybyszBrave Beavers 1000
53Michał MaciejewskiBrave Beavers 2000
54Filip KudlińskiBrave Beavers 3000
55Adrianna KosteckaBrave Beavers 2000
56Patryk PawlickiBrave Beavers 3000
57Mikołaj CałkaGrandmaster Flash1000
58Anna MączkowskaBrave Beavers 2000
59Witold ZaborowskiBrave Beavers 1000
60Gustaw KałekBrave Beavers 3000
61Julia NowickaBrave Beavers 3000
62Cezary SzpadzikGrandmaster Flash1000
63Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash1000
64Adam GrzelakGrandmaster Flash3000
65Karolina TudelskaGrandmaster Flash1000