WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Brave Beavers vs. Grandmaster Flash

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Brave Beavers 5 0 5 0.0 % 57 11.4 71 14.2 -14
Grandmaster Flash 5 5 0 100.0 % 71 14.2 57 11.4 14

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Brave Beavers - Grandmaster Flash21 - 23Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-16 Półfinały
Brave Beavers - Grandmaster Flash10 - 12WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Brave Beavers13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
Grandmaster Flash - Brave Beavers10 - 9IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Grandmaster Flash - Brave Beavers 13 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Baraże

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mateusz GibkiBrave Beavers 525530
2Mikołaj SmogórGrandmaster Flash4141024
3Joanna JurgaBrave Beavers 511516
4Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash45813
5Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash412113
6Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash47411
7Karolina BochniakBrave Beavers 52810
8Adam MaciejewskiBrave Beavers 59110
9Łukasz AdamskiGrandmaster Flash3358
10Karolina TymickaGrandmaster Flash5077
11Jakub KaczmarekBrave Beavers 4257
12Damian SadalskiBrave Beavers 4257
13Artur SierajGrandmaster Flash4527
14Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers3145
15Kamil FilipBrave Beavers 1235
16Anna TymickaGrandmaster Flash5325
17Maciej ZabostGrandmaster Flash4235
18Mateusz DydaGrandmaster Flash2235
19Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash2404
20Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash2044
21Michał SchillerBrave Beavers 4314
22Mateusz RybarczykBrave Beavers1224
23Jan KozakoszczakGrandmaster Flash2123
24Filip SzmytBrave Beavers 3123
25Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash2213
26Tadeusz PętlakGrandmaster Flash2123
27Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash1202
28Julia BiegańskaGrandmaster Flash2022
29Maurycy SzpakBrave Beavers 1202
30Agata DudzińskaGrandmaster Flash1112
31Karolina SenickaBrave Beavers1022
32Radosław LenczewskiGrandmaster Flash2112
33Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash1022
34Adam ŁepakBrave Beavers 1202
35Paweł BejmGrandmaster Flash1022
36Dawid RobalewskiBrave Beavers1022
37Karol WójcikGrandmaster Flash2022
38Dagny GorostizaGrandmaster Flash4112
39Piotr KliśGrandmaster Flash3112
40Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash5011
41Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash1101
42Michał WachowiakBrave Beavers1101
43Weronika MaciejewskaBrave Beavers 4011
44Bogusz NowakBrave Beavers 2011
45Filip KrynickiGrandmaster Flash3011
46Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash2011
47Zofia BejmGrandmaster Flash4011
48Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000
49Adam GrzelakGrandmaster Flash3000
50Mikołaj CałkaGrandmaster Flash1000
51Witold ZaborowskiBrave Beavers 1000
52Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers 2000
53Cezary SzpadzikGrandmaster Flash1000
54Michał MaciejewskiBrave Beavers2000
55Julia NowickaBrave Beavers 3000
56Anna MączkowskaBrave Beavers2000
57Filip KudlińskiBrave Beavers 3000
58Karolina TudelskaGrandmaster Flash1000
59Adrianna KosteckaBrave Beavers2000
60Patryk PawlickiBrave Beavers3000
61Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash1000
62Maciej PrzybyszBrave Beavers1000
63Dawid NiedzielaBrave Beavers1000
64Gustaw KałekBrave Beavers3000
65Katarzyna PrzybyszBrave Beavers 1000