WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Brave Beavers vs. Grandmaster Flash

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Brave Beavers 5 0 5 0.0 % 57 11.4 71 14.2 -14
Grandmaster Flash 5 5 0 100.0 % 71 14.2 57 11.4 14

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Brave Beavers - Grandmaster Flash21 - 23Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-16 Półfinały
Grandmaster Flash - Brave Beavers 13 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Baraże
Grandmaster Flash - Brave Beavers13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
Brave Beavers - Grandmaster Flash10 - 12WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Brave Beavers10 - 9IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mateusz GibkiBrave Beavers 525530
2Mikołaj SmogórGrandmaster Flash4141024
3Joanna JurgaBrave Beavers 511516
4Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash412113
5Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash45813
6Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash47411
7Adam MaciejewskiBrave Beavers 59110
8Karolina BochniakBrave Beavers 52810
9Łukasz AdamskiGrandmaster Flash3358
10Karolina TymickaGrandmaster Flash5077
11Jakub KaczmarekBrave Beavers 4257
12Damian SadalskiBrave Beavers 4257
13Artur SierajGrandmaster Flash4527
14Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers 3145
15Kamil FilipBrave Beavers 1235
16Mateusz DydaGrandmaster Flash2235
17Anna TymickaGrandmaster Flash5325
18Maciej ZabostGrandmaster Flash4235
19Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash2404
20Mateusz RybarczykBrave Beavers1224
21Michał SchillerBrave Beavers 4314
22Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash2044
23Filip SzmytBrave Beavers 3123
24Tadeusz PętlakGrandmaster Flash2123
25Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash2213
26Jan KozakoszczakGrandmaster Flash2123
27Adam ŁepakBrave Beavers 1202
28Maurycy SzpakBrave Beavers 1202
29Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash1202
30Paweł BejmGrandmaster Flash1022
31Dawid RobalewskiBrave Beavers1022
32Karol WójcikGrandmaster Flash2022
33Karolina SenickaBrave Beavers1022
34Agata DudzińskaGrandmaster Flash1112
35Julia BiegańskaGrandmaster Flash2022
36Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash1022
37Radosław LenczewskiGrandmaster Flash2112
38Dagny GorostizaGrandmaster Flash4112
39Piotr KliśGrandmaster Flash3112
40Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash2011
41Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash5011
42Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash1101
43Bogusz NowakBrave Beavers 2011
44Weronika MaciejewskaBrave Beavers 4011
45Michał WachowiakBrave Beavers1101
46Filip KrynickiGrandmaster Flash3011
47Zofia BejmGrandmaster Flash4011
48Adrianna KosteckaBrave Beavers 2000
49Maciej PrzybyszBrave Beavers1000
50Witold ZaborowskiBrave Beavers 1000
51Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash1000
52Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers 2000
53Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000
54Karolina TudelskaGrandmaster Flash1000
55Julia NowickaBrave Beavers 3000
56Anna MączkowskaBrave Beavers 2000
57Michał MaciejewskiBrave Beavers 2000
58Adam GrzelakGrandmaster Flash3000
59Dawid NiedzielaBrave Beavers1000
60Mikołaj CałkaGrandmaster Flash1000
61Gustaw KałekBrave Beavers 3000
62Patryk PawlickiBrave Beavers 3000
63Cezary SzpadzikGrandmaster Flash1000
64Katarzyna PrzybyszBrave Beavers 1000
65Filip KudlińskiBrave Beavers 3000