WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Brave Beavers vs. Grandmaster Flash

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Brave Beavers 5 0 5 0.0 % 57 11.4 71 14.2 -14
Grandmaster Flash 5 5 0 100.0 % 71 14.2 57 11.4 14

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Brave Beavers - Grandmaster Flash10 - 12WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Brave Beavers 13 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Baraże
Grandmaster Flash - Brave Beavers10 - 9IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Brave Beavers - Grandmaster Flash21 - 23Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-16 Półfinały
Grandmaster Flash - Brave Beavers13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Karolina SenickaBrave Beavers1022
2Weronika MaciejewskaBrave Beavers4011
3Karolina BochniakBrave Beavers52810
4Mateusz GibkiBrave Beavers525530
5Maciej PrzybyszBrave Beavers1000
6Mateusz RybarczykBrave Beavers1224
7Dawid NiedzielaBrave Beavers1000
8Michał WachowiakBrave Beavers1101
9Dawid RobalewskiBrave Beavers1022
10Joanna JurgaBrave Beavers511516
11Adam MaciejewskiBrave Beavers59110
12Patryk PawlickiBrave Beavers 3000
13Michał SchillerBrave Beavers 4314
14Anna MączkowskaBrave Beavers 2000
15Jakub KaczmarekBrave Beavers 4257
16Filip SzmytBrave Beavers 3123
17Adam ŁepakBrave Beavers 1202
18Adrianna KosteckaBrave Beavers 2000
19Kamil FilipBrave Beavers 1235
20Damian SadalskiBrave Beavers 4257
21Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers 3145
22Gustaw KałekBrave Beavers 3000
23Witold ZaborowskiBrave Beavers 1000
24Maurycy SzpakBrave Beavers 1202
25Filip KudlińskiBrave Beavers 3000
26Michał MaciejewskiBrave Beavers 2000
27Katarzyna PrzybyszBrave Beavers 1000
28Julia NowickaBrave Beavers 3000
29Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers 2000
30Bogusz NowakBrave Beavers 2011
31Mikołaj CałkaGrandmaster Flash1000
32Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash2213
33Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash1101
34Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash1202
35Agata DudzińskaGrandmaster Flash1112
36Paweł BejmGrandmaster Flash1022
37Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000
38Julia BiegańskaGrandmaster Flash2022
39Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash1022
40Karolina TymickaGrandmaster Flash5077
41Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash412113
42Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash45813
43Maciej ZabostGrandmaster Flash4235
44Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash47411
45Dagny GorostizaGrandmaster Flash4112
46Filip KrynickiGrandmaster Flash3011
47Anna TymickaGrandmaster Flash5325
48Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash5011
49Adam GrzelakGrandmaster Flash3000
50Piotr KliśGrandmaster Flash3112
51Zofia BejmGrandmaster Flash4011
52Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash1000
53Mateusz DydaGrandmaster Flash2235
54Karol WójcikGrandmaster Flash2022
55Mikołaj SmogórGrandmaster Flash4141024
56Tadeusz PętlakGrandmaster Flash2123
57Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash2011
58Jan KozakoszczakGrandmaster Flash2123
59Łukasz AdamskiGrandmaster Flash3358
60Cezary SzpadzikGrandmaster Flash1000
61Radosław LenczewskiGrandmaster Flash2112
62Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash2404
63Artur SierajGrandmaster Flash4527
64Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash2044
65Karolina TudelskaGrandmaster Flash1000