WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Brave Beavers vs. Grandmaster Flash

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Brave Beavers 5 0 5 0.0 % 57 11.4 71 14.2 -14
Grandmaster Flash 5 5 0 100.0 % 71 14.2 57 11.4 14

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Brave Beavers - Grandmaster Flash10 - 12WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Brave Beavers 13 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Baraże
Grandmaster Flash - Brave Beavers10 - 9IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Brave Beavers - Grandmaster Flash21 - 23Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-16 Półfinały
Grandmaster Flash - Brave Beavers13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mateusz GibkiBrave Beavers525530
2Mikołaj SmogórGrandmaster Flash4141024
3Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash412113
4Adam MaciejewskiBrave Beavers59110
5Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash47411
6Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash45813
7Artur SierajGrandmaster Flash4527
8Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash2404
9Michał SchillerBrave Beavers 4314
10Łukasz AdamskiGrandmaster Flash3358
11Anna TymickaGrandmaster Flash5325
12Jakub KaczmarekBrave Beavers 4257
13Damian SadalskiBrave Beavers 4257
14Mateusz DydaGrandmaster Flash2235
15Kamil FilipBrave Beavers 1235
16Adam ŁepakBrave Beavers 1202
17Maurycy SzpakBrave Beavers 1202
18Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash2213
19Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash1202
20Mateusz RybarczykBrave Beavers1224
21Karolina BochniakBrave Beavers52810
22Maciej ZabostGrandmaster Flash4235
23Dagny GorostizaGrandmaster Flash4112
24Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers 3145
25Filip SzmytBrave Beavers 3123
26Radosław LenczewskiGrandmaster Flash2112
27Michał WachowiakBrave Beavers1101
28Agata DudzińskaGrandmaster Flash1112
29Joanna JurgaBrave Beavers511516
30Jan KozakoszczakGrandmaster Flash2123
31Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash1101
32Piotr KliśGrandmaster Flash3112
33Tadeusz PętlakGrandmaster Flash2123
34Katarzyna PrzybyszBrave Beavers 1000
35Paweł BejmGrandmaster Flash1022
36Michał MaciejewskiBrave Beavers 2000
37Maciej PrzybyszBrave Beavers1000
38Filip KudlińskiBrave Beavers 3000
39Adrianna KosteckaBrave Beavers 2000
40Bogusz NowakBrave Beavers 2011
41Mikołaj CałkaGrandmaster Flash1000
42Dawid NiedzielaBrave Beavers1000
43Patryk PawlickiBrave Beavers 3000
44Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers 2000
45Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000
46Julia BiegańskaGrandmaster Flash2022
47Anna MączkowskaBrave Beavers 2000
48Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash1000
49Filip KrynickiGrandmaster Flash3011
50Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash5011
51Adam GrzelakGrandmaster Flash3000
52Weronika MaciejewskaBrave Beavers4011
53Dawid RobalewskiBrave Beavers1022
54Zofia BejmGrandmaster Flash4011
55Karolina TymickaGrandmaster Flash5077
56Karol WójcikGrandmaster Flash2022
57Witold ZaborowskiBrave Beavers 1000
58Karolina SenickaBrave Beavers1022
59Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash2011
60Cezary SzpadzikGrandmaster Flash1000
61Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash2044
62Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash1022
63Julia NowickaBrave Beavers 3000
64Gustaw KałekBrave Beavers 3000
65Karolina TudelskaGrandmaster Flash1000