WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Brave Beavers vs. Grandmaster Flash

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Brave Beavers 5 0 5 0.0 % 57 11.4 71 14.2 -14
Grandmaster Flash 5 5 0 100.0 % 71 14.2 57 11.4 14

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Brave Beavers - Grandmaster Flash10 - 12WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Brave Beavers 13 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Baraże
Grandmaster Flash - Brave Beavers10 - 9IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Brave Beavers - Grandmaster Flash21 - 23Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-16 Półfinały
Grandmaster Flash - Brave Beavers13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Adam GrzelakGrandmaster Flash3000
2Adam MaciejewskiBrave Beavers59110
3Adam ŁepakBrave Beavers 1202
4Adrianna KosteckaBrave Beavers 2000
5Agata DudzińskaGrandmaster Flash1112
6Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash2044
7Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash45813
8Anna MączkowskaBrave Beavers 2000
9Anna TymickaGrandmaster Flash5325
10Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash2213
11Artur SierajGrandmaster Flash4527
12Bogusz NowakBrave Beavers 2011
13Cezary SzpadzikGrandmaster Flash1000
14Dagny GorostizaGrandmaster Flash4112
15Damian SadalskiBrave Beavers 4257
16Dawid NiedzielaBrave Beavers1000
17Dawid RobalewskiBrave Beavers1022
18Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash1101
19Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash2404
20Filip KrynickiGrandmaster Flash3011
21Filip KudlińskiBrave Beavers 3000
22Filip SzmytBrave Beavers 3123
23Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash1022
24Gustaw KałekBrave Beavers 3000
25Jakub KaczmarekBrave Beavers 4257
26Jan KozakoszczakGrandmaster Flash2123
27Joanna JurgaBrave Beavers511516
28Julia BiegańskaGrandmaster Flash2022
29Julia NowickaBrave Beavers 3000
30Kamil FilipBrave Beavers 1235
31Karol WójcikGrandmaster Flash2022
32Karolina BochniakBrave Beavers52810
33Karolina SenickaBrave Beavers1022
34Karolina TudelskaGrandmaster Flash1000
35Karolina TymickaGrandmaster Flash5077
36Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers 2000
37Katarzyna PrzybyszBrave Beavers 1000
38Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash2011
39Maciej PrzybyszBrave Beavers1000
40Maciej ZabostGrandmaster Flash4235
41Mateusz DydaGrandmaster Flash2235
42Mateusz GibkiBrave Beavers525530
43Mateusz RybarczykBrave Beavers1224
44Maurycy SzpakBrave Beavers 1202
45Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers 3145
46Michał MaciejewskiBrave Beavers 2000
47Michał SchillerBrave Beavers 4314
48Michał WachowiakBrave Beavers1101
49Mikołaj CałkaGrandmaster Flash1000
50Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash47411
51Mikołaj SmogórGrandmaster Flash4141024
52Patryk PawlickiBrave Beavers 3000
53Paweł BejmGrandmaster Flash1022
54Piotr KliśGrandmaster Flash3112
55Radosław LenczewskiGrandmaster Flash2112
56Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000
57Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash412113
58Tadeusz PętlakGrandmaster Flash2123
59Weronika MaciejewskaBrave Beavers4011
60Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash1000
61Witold ZaborowskiBrave Beavers 1000
62Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash1202
63Zofia BejmGrandmaster Flash4011
64Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash5011
65Łukasz AdamskiGrandmaster Flash3358