WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Brave Beavers vs. Grandmaster Flash

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Brave Beavers 5 0 5 0.0 % 57 11.4 71 14.2 -14
Grandmaster Flash 5 5 0 100.0 % 71 14.2 57 11.4 14

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Brave Beavers - Grandmaster Flash10 - 12WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Brave Beavers 13 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Baraże
Grandmaster Flash - Brave Beavers10 - 9IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Brave Beavers - Grandmaster Flash21 - 23Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-16 Półfinały
Grandmaster Flash - Brave Beavers13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Joanna JurgaBrave Beavers511516
2Mikołaj SmogórGrandmaster Flash4141024
3Karolina BochniakBrave Beavers52810
4Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash45813
5Karolina TymickaGrandmaster Flash5077
6Mateusz GibkiBrave Beavers525530
7Jakub KaczmarekBrave Beavers 4257
8Damian SadalskiBrave Beavers 4257
9Łukasz AdamskiGrandmaster Flash3358
10Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers 3145
11Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash47411
12Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash2044
13Maciej ZabostGrandmaster Flash4235
14Kamil FilipBrave Beavers 1235
15Mateusz DydaGrandmaster Flash2235
16Mateusz RybarczykBrave Beavers1224
17Julia BiegańskaGrandmaster Flash2022
18Artur SierajGrandmaster Flash4527
19Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash1022
20Filip SzmytBrave Beavers 3123
21Jan KozakoszczakGrandmaster Flash2123
22Tadeusz PętlakGrandmaster Flash2123
23Karolina SenickaBrave Beavers1022
24Dawid RobalewskiBrave Beavers1022
25Anna TymickaGrandmaster Flash5325
26Karol WójcikGrandmaster Flash2022
27Paweł BejmGrandmaster Flash1022
28Michał SchillerBrave Beavers 4314
29Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash412113
30Agata DudzińskaGrandmaster Flash1112
31Radosław LenczewskiGrandmaster Flash2112
32Piotr KliśGrandmaster Flash3112
33Weronika MaciejewskaBrave Beavers4011
34Adam MaciejewskiBrave Beavers59110
35Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash2011
36Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash5011
37Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash2213
38Zofia BejmGrandmaster Flash4011
39Filip KrynickiGrandmaster Flash3011
40Dagny GorostizaGrandmaster Flash4112
41Bogusz NowakBrave Beavers 2011
42Maurycy SzpakBrave Beavers 1202
43Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash1101
44Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash1202
45Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers 2000
46Katarzyna PrzybyszBrave Beavers 1000
47Dawid NiedzielaBrave Beavers1000
48Maciej PrzybyszBrave Beavers1000
49Michał WachowiakBrave Beavers1101
50Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000
51Michał MaciejewskiBrave Beavers 2000
52Filip KudlińskiBrave Beavers 3000
53Adrianna KosteckaBrave Beavers 2000
54Patryk PawlickiBrave Beavers 3000
55Mikołaj CałkaGrandmaster Flash1000
56Anna MączkowskaBrave Beavers 2000
57Adam ŁepakBrave Beavers 1202
58Witold ZaborowskiBrave Beavers 1000
59Gustaw KałekBrave Beavers 3000
60Julia NowickaBrave Beavers 3000
61Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash2404
62Cezary SzpadzikGrandmaster Flash1000
63Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash1000
64Adam GrzelakGrandmaster Flash3000
65Karolina TudelskaGrandmaster Flash1000