WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Brave Beavers vs. Grandmaster Flash

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Brave Beavers 5 0 5 0.0 % 57 11.4 71 14.2 -14
Grandmaster Flash 5 5 0 100.0 % 71 14.2 57 11.4 14

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Brave Beavers - Grandmaster Flash10 - 12WLU* 2018/19: Liga
Grandmaster Flash - Brave Beavers 13 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Baraże
Grandmaster Flash - Brave Beavers10 - 9IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
Brave Beavers - Grandmaster Flash21 - 23Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-16 Półfinały
Grandmaster Flash - Brave Beavers13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash5011
2Joanna JurgaBrave Beavers511516
3Karolina BochniakBrave Beavers52810
4Mateusz GibkiBrave Beavers525530
5Karolina TymickaGrandmaster Flash5077
6Adam MaciejewskiBrave Beavers59110
7Anna TymickaGrandmaster Flash5325
8Michał SchillerBrave Beavers 4314
9Zofia BejmGrandmaster Flash4011
10Damian SadalskiBrave Beavers 4257
11Weronika MaciejewskaBrave Beavers4011
12Jakub KaczmarekBrave Beavers 4257
13Artur SierajGrandmaster Flash4527
14Mikołaj SmogórGrandmaster Flash4141024
15Dagny GorostizaGrandmaster Flash4112
16Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash47411
17Maciej ZabostGrandmaster Flash4235
18Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash45813
19Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash412113
20Gustaw KałekBrave Beavers 3000
21Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers 3145
22Łukasz AdamskiGrandmaster Flash3358
23Julia NowickaBrave Beavers 3000
24Piotr KliśGrandmaster Flash3112
25Patryk PawlickiBrave Beavers 3000
26Filip KudlińskiBrave Beavers 3000
27Filip SzmytBrave Beavers 3123
28Adam GrzelakGrandmaster Flash3000
29Filip KrynickiGrandmaster Flash3011
30Anna MączkowskaBrave Beavers 2000
31Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers 2000
32Adrianna KosteckaBrave Beavers 2000
33Bogusz NowakBrave Beavers 2011
34Michał MaciejewskiBrave Beavers 2000
35Julia BiegańskaGrandmaster Flash2022
36Jan KozakoszczakGrandmaster Flash2123
37Mateusz DydaGrandmaster Flash2235
38Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash2044
39Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash2404
40Radosław LenczewskiGrandmaster Flash2112
41Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash2011
42Tadeusz PętlakGrandmaster Flash2123
43Karol WójcikGrandmaster Flash2022
44Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash2213
45Dawid NiedzielaBrave Beavers1000
46Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash1202
47Mateusz RybarczykBrave Beavers1224
48Maurycy SzpakBrave Beavers 1202
49Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash1101
50Agata DudzińskaGrandmaster Flash1112
51Maciej PrzybyszBrave Beavers1000
52Paweł BejmGrandmaster Flash1022
53Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000
54Michał WachowiakBrave Beavers1101
55Katarzyna PrzybyszBrave Beavers 1000
56Mikołaj CałkaGrandmaster Flash1000
57Adam ŁepakBrave Beavers 1202
58Witold ZaborowskiBrave Beavers 1000
59Kamil FilipBrave Beavers 1235
60Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash1022
61Cezary SzpadzikGrandmaster Flash1000
62Karolina SenickaBrave Beavers1022
63Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash1000
64Dawid RobalewskiBrave Beavers1022
65Karolina TudelskaGrandmaster Flash1000