WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik

Brave Beavers vs. BC Kosmodysk

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Brave Beavers 5 2 3 40.0 % 51 10.2 65 13.0 -14
BC Kosmodysk 5 3 2 60.0 % 65 13.0 51 10.2 14

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Brave Beavers - BC Kosmodysk14 - 12WLU* 2018/19: Liga
Brave Beavers - BC Kosmodysk13 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 9-16 Finały
Brave Beavers - BC Kosmodysk7 - 13IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
BC Kosmodysk - Brave Beavers 19 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa C
Brave Beavers - BC Kosmodysk4 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2016: O miejsca 9-16 Półfinały

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mateusz GibkiBrave Beavers524630
2Michał RudyBC Kosmodysk3111324
3Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk512719
4Joanna JurgaBrave Beavers501717
5Michał SchillerBrave Beavers 4549
6Jan MadejBC Kosmodysk5628
7Paweł WiejskiBC Kosmodysk2538
8Dawid KazimierczakBC Kosmodysk3527
9Adam MaciejewskiBrave Beavers5527
10Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk3437
11Julia WrzosińskaBC Kosmodysk5336
12Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk3246
13Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk4505
14Dawid RobalewskiBrave Beavers1145
15Witold ZaborowskiBrave Beavers 1224
16Jakub KaczmarekBrave Beavers 3224
17Kamil FilipBrave Beavers 1224
18Andrzej StobieckiBC Kosmodysk5314
19Rafał ZgrzywaBC Kosmodysk1123
20Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk2033
21Albert NowakowskiBC Kosmodysk1033
22Rafał WitczakBC Kosmodysk2123
23Jaromir PanasBC Kosmodysk1123
24Adam ŁepakBrave Beavers 1213
25Olga JakschBC Kosmodysk2033
26Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk4033
27Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers 2022
28Julianna CzapskaBC Kosmodysk2022
29Mateusz DydaBC Kosmodysk1202
30Anna StachowiakBC Kosmodysk3022
31Karolina BochniakBrave Beavers5022
32Marcin KrukBC Kosmodysk3112
33Filip SzmytBrave Beavers 3022
34Krzysztof NowakBC Kosmodysk2112
35Roland FurmanekBrave Beavers1202
36Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers 2022
37Damian SadalskiBrave Beavers 4112
38Dawid NiedzielaBrave Beavers1101
39Weronika MaciejewskaBrave Beavers3011
40Maurycy SzpakBrave Beavers 1101
41Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk2101
42Karolina SenickaBrave Beavers1101
43Patryk PawlickiBrave Beavers 2101
44Agata WodzińskaBC Kosmodysk2011
45Monika BochniakBrave Beavers1000
46Agata JasińskaBC Kosmodysk1000
47Daniel NiedzielaBrave Beavers1000
48Ludwika GóraBrave Beavers1000
49Mateusz RybarczykBrave Beavers1000
50Dawid AjnbacherBrave Beavers1000
51Robert JanuszewiczBC Kosmodysk3000
52Bogusz NowakBrave Beavers 2000
53Michał WachowiakBrave Beavers1000
54Katarzyna PrzybyszBrave Beavers 1000
55Michał MaciejewskiBrave Beavers 2000
56Filip KudlińskiBrave Beavers 3000
57Adrianna KosteckaBrave Beavers 1000
58Anna MączkowskaBrave Beavers 2000
59Gustaw KałekBrave Beavers 2000
60Julia NowickaBrave Beavers 3000
61Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk2000
62Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk2000
63Jacek KorzeniewskiBC Kosmodysk2000
64Maciej PłaczekBrave Beavers1000