WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Brave Beavers vs. BC Kosmodysk

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Brave Beavers 5 2 3 40.0 % 51 10.2 65 13.0 -14
BC Kosmodysk 5 3 2 60.0 % 65 13.0 51 10.2 14

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Brave Beavers - BC Kosmodysk14 - 12WLU* 2018/19: Liga
Brave Beavers - BC Kosmodysk13 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 9-16 Finały
Brave Beavers - BC Kosmodysk7 - 13IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
BC Kosmodysk - Brave Beavers 19 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa C
Brave Beavers - BC Kosmodysk4 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2016: O miejsca 9-16 Półfinały

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mateusz GibkiBrave Beavers524630
2Michał RudyBC Kosmodysk3111324
3Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk512719
4Joanna JurgaBrave Beavers501717
5Michał SchillerBrave Beavers 4549
6Jan MadejBC Kosmodysk5628
7Paweł WiejskiBC Kosmodysk2538
8Dawid KazimierczakBC Kosmodysk3527
9Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk3437
10Adam MaciejewskiBrave Beavers5527
11Julia WrzosińskaBC Kosmodysk5336
12Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk3246
13Dawid RobalewskiBrave Beavers1145
14Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk4505
15Jakub KaczmarekBrave Beavers 3224
16Kamil FilipBrave Beavers 1224
17Witold ZaborowskiBrave Beavers 1224
18Andrzej StobieckiBC Kosmodysk5314
19Adam ŁepakBrave Beavers 1213
20Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk4033
21Jaromir PanasBC Kosmodysk1123
22Albert NowakowskiBC Kosmodysk1033
23Rafał ZgrzywaBC Kosmodysk1123
24Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk2033
25Rafał WitczakBC Kosmodysk2123
26Olga JakschBC Kosmodysk2033
27Filip SzmytBrave Beavers 3022
28Julianna CzapskaBC Kosmodysk2022
29Roland FurmanekBrave Beavers1202
30Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers 2022
31Damian SadalskiBrave Beavers 4112
32Karolina BochniakBrave Beavers5022
33Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers 2022
34Mateusz DydaBC Kosmodysk1202
35Anna StachowiakBC Kosmodysk3022
36Krzysztof NowakBC Kosmodysk2112
37Marcin KrukBC Kosmodysk3112
38Maurycy SzpakBrave Beavers 1101
39Weronika MaciejewskaBrave Beavers3011
40Karolina SenickaBrave Beavers1101
41Dawid NiedzielaBrave Beavers1101
42Patryk PawlickiBrave Beavers 2101
43Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk2101
44Weronika BakaBC Kosmodysk1011
45Daniel NiedzielaBrave Beavers1000
46Ludwika GóraBrave Beavers1000
47Mateusz RybarczykBrave Beavers1000
48Dawid AjnbacherBrave Beavers1000
49Bogusz NowakBrave Beavers 2000
50Monika BochniakBrave Beavers1000
51Agata JasińskaBC Kosmodysk1000
52Agata WodzińskaBC Kosmodysk1000
53Michał WachowiakBrave Beavers1000
54Katarzyna PrzybyszBrave Beavers 1000
55Michał MaciejewskiBrave Beavers 2000
56Filip KudlińskiBrave Beavers 3000
57Adrianna KosteckaBrave Beavers 1000
58Anna MączkowskaBrave Beavers 2000
59Robert JanuszewiczBC Kosmodysk3000
60Gustaw KałekBrave Beavers 2000
61Julia NowickaBrave Beavers 3000
62Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk2000
63Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk2000
64Jacek KorzeniewskiBC Kosmodysk2000
65Maciej PłaczekBrave Beavers1000