WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Brave Beavers vs. 4hands

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Brave Beavers 3 1 2 33.3 % 31 10.3 37 12.3 -6
4hands 3 2 1 66.7 % 37 12.3 31 10.3 6

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Brave Beavers - 4hands17 - 11WLU* 2018/19: Liga
4hands - Brave Beavers 13 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
4hands - Brave Beavers13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 9-16

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mateusz GibkiBrave Beavers315116
2Adam MaciejewskiBrave Beavers39615
3Joanna JurgaBrave Beavers301010
4Tomasz Romanowski4hands2358
5Piotr Trzaskowski4hands3516
6Jakub Sidor4hands1145
7Olga Krycińska4hands3235
8Kamil FilipBrave Beavers 1145
9Andrzej Chlebicki4hands2325
10Kacper Podgajny4hands2314
11Grażyna Chlebicka4hands1224
12Michał SchillerBrave Beavers 2314
13Agnieszka Ząbkowicz4hands2134
14Piotr Wiśniewski4hands1123
15Michał Kryciński4hands3303
16Marcin Goss4hands2213
17Dawid RobalewskiBrave Beavers1033
18Rafał Grudny4hands2123
19Karol Pernal4hands2123
20Rafał Meysztowicz4hands2213
21Rafał Nguyen Viet4hands2123
22Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers 2022
23Damian SadalskiBrave Beavers 2112
24Jakub KaczmarekBrave Beavers 2022
25Adam Małek4hands1202
26Bartosz Ciulkin4hands2112
27Agata Chojnowska-Postek4hands1112
28Sylwia Wróblewska4hands1011
29Witold ZaborowskiBrave Beavers 1011
30Aleksandra Zalewska4hands3011
31Klara Goss4hands1011
32Zuzanna Lachowicz4hands1011
33Karolina BochniakBrave Beavers3101
34Michał Gacek4hands1101
35Przemysław Kuczyński4hands3101
36Maciej Skorupka4hands1000
37Magdalena Górka4hands1000
38Ewa Jesionek4hands1000
39Ludwika GóraBrave Beavers1000
40Dawid NiedzielaBrave Beavers1000
41Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers1000
42Gustaw KałekBrave Beavers1000
43Michał WachowiakBrave Beavers1000
44Mateusz RybarczykBrave Beavers1000
45Dawid WłókaBrave Beavers1000
46Dominik AugustyniakBrave Beavers1000
47Bogusz NowakBrave Beavers1000
48Jakub NowakBrave Beavers1000
49Maciej PrzybyszBrave Beavers1000
50Julia NowickaBrave Beavers1000
51Jacek Matuszewski4hands1000
52Antoni Moroz4hands1000
53Krystyna Jędrzejewska-Szmek4hands1000
54Piotr Polatowski4hands2000
55Weronika MaciejewskaBrave Beavers3000
56Karolina SenickaBrave Beavers1000
57Michał Siennicki4hands1000
58Joanna Król4hands1000
59Stanisław Glinka4hands1000
60Katarzyna Kamionka4hands2000
61Filip SzmytBrave Beavers 2000
62Tomasz Sęk4hands1000
63Adam ŁepakBrave Beavers 1000
64Anna MączkowskaBrave Beavers 1000
65Patryk PawlickiBrave Beavers 2000
66Katarzyna Siennicka4hands1000
67Filip KudlińskiBrave Beavers 1000
68Michał MaciejewskiBrave Beavers 1000
69Katarzyna PrzybyszBrave Beavers 1000
70Adrianna KosteckaBrave Beavers1000