WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

BC Kosmodysk vs. Ultimatum

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
BC Kosmodysk 6 6 0 100.0 % 75 12.5 43 7.2 32
Ultimatum 6 0 6 0.0 % 43 7.2 75 12.5 -32

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
BC Kosmodysk - Ultimatum9 - 7WLU* 2018/19: Liga
BC Kosmodysk - Ultimatum10 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 9-16
Ultimatum - BC Kosmodysk7 - 8WLU* 2017/18: Liga
BC Kosmodysk - Ultimatum18 - 8WLU* 2015: Liga
BC Kosmodysk - Ultimatum13 - 9Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga
Ultimatum - BC Kosmodysk3 - 17WLU* 2014: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk39211
2Jan MadejBC Kosmodysk3729
3Bartłomiej SkopińskiUltimatum3628
4Dawid KazimierczakBC Kosmodysk2538
5Andrzej StobieckiBC Kosmodysk3268
6Paweł WiejskiBC Kosmodysk2617
7Julia HardyUltimatum2167
8Kamil MerchelskiUltimatum3156
9Marcin KrukBC Kosmodysk2246
10Wojciech WilkBC Kosmodysk1235
11Bartłomiej SmolarekUltimatum4325
12Oliwia DeorockaUltimatum4505
13Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk1134
14Michał RudyBC Kosmodysk1224
15Julia WrzosińskaBC Kosmodysk3224
16Kamil KiljanUltimatum2033
17Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk3033
18Piotr WrzaszczUltimatum3303
19Agata JasińskaBC Kosmodysk1123
20Magdalena BergelUltimatum1112
21Marek DubrawaUltimatum1202
22Rafał WitczakBC Kosmodysk2022
23Tomasz BąkUltimatum1022
24Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk3112
25Kalina WilkBC Kosmodysk1112
26Jakub KlimekUltimatum3022
27Krzysztof NowakBC Kosmodysk3022
28Robert JanuszewiczBC Kosmodysk3112
29Jędrzej KochanowskiUltimatum1101
30Karolina MazurekUltimatum1101
31Tomasz MatkowskiUltimatum1011
32Piotr PrzybyłaUltimatum1101
33Jarosław RuszkiewiczUltimatum1011
34Tomasz BogaleckiUltimatum1011
35Olga JakschBC Kosmodysk1011
36Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk1011
37Martyna LisUltimatum1011
38Honorata ZąbekUltimatum3101
39Jacek KorzeniewskiBC Kosmodysk2101
40Bartłomiej SzostekUltimatum2011
41Michał GorzkowskiUltimatum1101
42Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk2011
43Jan CieplewskiBC Kosmodysk1011
44Agata ŻukUltimatum4101
45Dariusz LubczyńskiUltimatum1011
46Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk3000
47Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk3000
48Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk1000
49Anna StachowiakBC Kosmodysk1000
50Katarzyna KomorowskaUltimatum2000
51Arkadiusz SzukałaUltimatum1000
52Julianna CzapskaBC Kosmodysk1000
53Kamila BąkUltimatum1000
54Maciej FickowskiUltimatum1000
55Agata WodzińskaBC Kosmodysk1000