WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik

BC Kosmodysk vs. Dysko Polot

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
BC Kosmodysk 2 1 1 50.0 % 18 9.0 24 12.0 -6
Dysko Polot 2 1 1 50.0 % 24 12.0 18 9.0 6

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
BC Kosmodysk - Dysko Polot5 - 18WLU* 2018/19: Liga
BC Kosmodysk - Dysko Polot13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 5-8

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Paweł SołodkoDysko Polot23710
2Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk2336
3Paweł PakulskiDysko Polot2606
4Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk2235
5Radosław LindnerDysko Polot2145
6Jan MadejBC Kosmodysk2505
7Maciej KsiężakDysko Polot2314
8Piotr WiśniewskiDysko Polot1314
9Andrzej StobieckiBC Kosmodysk2314
10Julia WrzosińskaBC Kosmodysk2134
11Katarzyna WołosiewiczDysko Polot2134
12Anna StachowiakBC Kosmodysk1123
13Kamila BąkDysko Polot2213
14Wojciech LitwińskiDysko Polot1213
15Agata WodzińskaBC Kosmodysk2123
16Tomasz GorczycaDysko Polot1112
17Jędrzej MoczulskiDysko Polot2112
18Jacek KorzeniewskiBC Kosmodysk1112
19Jakub TumkielskiDysko Polot1022
20Rafał WitczakBC Kosmodysk1011
21Hubert KlimkowskiDysko Polot1101
22Marcin KrukBC Kosmodysk1011
23Małgorzata WołosiewiczDysko Polot2011
24Antoni LitwińskiDysko Polot1011
25Krzysztof NowakBC Kosmodysk2011
26Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk2101
27Robert JanuszewiczBC Kosmodysk1000
28Marcin KozeraDysko Polot1000
29Julia BanasikDysko Polot1000
30Jakub RaczyńskiDysko Polot1000
31Magdalena DudzińskaDysko Polot1000
32Maja ŚwigońskaDysko Polot1000
33Adrian PiórkowskiDysko Polot1000
34Zofia PrzypaśniakDysko Polot1000
35Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk2000
36Daniel ZaczyńskiDysko Polot1000
37Monika RusekDysko Polot1000
38Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk2000
39Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk1000
40Paweł WiejskiBC Kosmodysk1000
41Dawid KazimierczakBC Kosmodysk1000
42Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk1000
43Patryk BaranowskiDysko Polot1000
44Andżelika MianeckaDysko Polot1000