WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

BC Kosmodysk vs. Dysko Polot

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
BC Kosmodysk 2 1 1 50.0 % 18 9.0 24 12.0 -6
Dysko Polot 2 1 1 50.0 % 24 12.0 18 9.0 6

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
BC Kosmodysk - Dysko Polot5 - 18WLU* 2018/19: Liga
BC Kosmodysk - Dysko Polot13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 5-8

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Paweł SołodkoDysko Polot23710
2Paweł PakulskiDysko Polot2606
3Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk2336
4Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk2235
5Radosław LindnerDysko Polot2145
6Jan MadejBC Kosmodysk2505
7Piotr WiśniewskiDysko Polot1314
8Julia WrzosińskaBC Kosmodysk2134
9Maciej KsiężakDysko Polot2314
10Andrzej StobieckiBC Kosmodysk2314
11Kamila BąkDysko Polot2213
12Katarzyna WołosiewiczDysko Polot1123
13Anna StachowiakBC Kosmodysk1123
14Wojciech LitwińskiDysko Polot1213
15Tomasz GorczycaDysko Polot1112
16Jędrzej MoczulskiDysko Polot2112
17Agata WodzińskaBC Kosmodysk1022
18Jacek KorzeniewskiBC Kosmodysk1112
19Jakub TumkielskiDysko Polot1022
20Hubert KlimkowskiDysko Polot1101
21Jan CieplewskiBC Kosmodysk1101
22Marcin KrukBC Kosmodysk1011
23Krzysztof NowakBC Kosmodysk2011
24Małgorzata WołosiewiczDysko Polot2011
25Beata ZwierzyńskaDysko Polot1011
26Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk2101
27Antoni LitwińskiDysko Polot1011
28Rafał WitczakBC Kosmodysk1011
29Maja ŚwigońskaDysko Polot1000
30Magdalena DudzińskaDysko Polot1000
31Jakub RaczyńskiDysko Polot1000
32Adrian PiórkowskiDysko Polot1000
33Zofia PrzypaśniakDysko Polot1000
34Julia BanasikDysko Polot1000
35Marcin KozeraDysko Polot1000
36Patryk BaranowskiDysko Polot1000
37Daniel ZaczyńskiDysko Polot1000
38Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk1000
39Dawid KazimierczakBC Kosmodysk1000
40Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk1000
41Monika RusekDysko Polot1000
42Paweł WiejskiBC Kosmodysk1000
43Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk2000
44Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk2000
45Robert JanuszewiczBC Kosmodysk1000
46Andżelika MianeckaDysko Polot1000