English Polski
Zaloguj się

Frisbnik vs. KrakUF

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Frisbnik 19 7 12 36.8 % 179 9.4 202 10.6 -23
KrakUF 19 12 7 63.2 % 202 10.6 179 9.4 23

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KrakUF - Frisbnik11 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2020: O miejsca 9-12
KrakUF - Frisbnik11 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-4 Finały
KrakUF - Frisbnik13 - 8Poligon 2018: Liga
Frisbnik - KrakUF11 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa B
Frisbnik - KrakUF16 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa C
Frisbnik - KrakUF13 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-16 Półfinały
KrakUF - Frisbnik8 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
KrakUF - Frisbnik14 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa C
Frisbnik - KrakUF5 - 14Poligon 2017: Grupa
Frisbnik - KrakUF13 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B
Frisbnik - KrakUF5 - 13Poligon 2016: Grupa Y
Frisbnik - KrakUF9 - 11Poligon 2016: Liga
Frisbnik - KrakUF11 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2016: O 5. miejsce
KrakUF - Frisbnik10 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Liga
Frisbnik - KrakUF5 - 7Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
KrakUF - Frisbnik6 - 3Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A
KrakUF - Frisbnik7 - 5Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa C
Frisbnik - KrakUF7 - 9Południowa Liga Ultimate 2013/14: O miejsca 5-8 Finały
KrakUF - Frisbnik11 - 6Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Marcin SosnaFrisbnik12461056
2Jan MusiałKrakUF10271138
3Krzysztof WątrobaFrisbnik1382937
4Jan GliwaFrisbnik14152237
5Michał ZygmuntKrakUF14241135
6Chris ProsserKrakUF1226834
7Jan KopiczkoFrisbnik12131831
8Hubert KubitKrakUF10141529
9Grzegorz CiszewskiFrisbnik1522628
10Artur GrzybowskiKrakUF9121628
11Remigiusz SzymuraFrisbnik1219726
12Anna ZacharaKrakUF951823
13Jan BednarskiKrakUF1313922
14Bartosz MikołajecFrisbnik1015419
15Aleksandra GajewskaKrakUF1181119
16Artur FaltynKrakUF1131215
17Anna ZygmuntKrakUF1131013
18Julia BujarFrisbnik114812
19Jakub AdamczykKrakUF138412
20Jakub FroehlichFrisbnik96511
21Piotr SzajnaKrakUF105510
22Jakub PaszekFrisbnik10189
23Aldona Krysiak-AdamczykKrakUF11358
24Anna FroehlichFrisbnik12077
25Magdalena KimlaKrakUF12257
26Jacek CzarneckiKrakUF8516
27Mateusz WidawskiFrisbnik7156
28Marta NogaFrisbnik12066
29Michał PustołkaFrisbnik3055
30Paweł MańkaFrisbnik3145
31Dawid MichalskiFrisbnik8134
32Asher FinkelKrakUF1404
33Hanna KacorzykFrisbnik2134
34Rafał FydaFrisbnik10314
35Marta PalusKrakUF2033
36Ewa SmutekKrakUF5033
37Bartłomiej KaczmarczykFrisbnik1213
38Justyna SzwajcowskaKrakUF12303
39Jan KopiczkoKrakUF1213
40Renata BlicharzKrakUF8022
41Zuzanna PeplińskaFrisbnik1022
42Miłosz KapuścińskiFrisbnik4112
43Katarzyna WronaKrakUF1022
44Marcin KoszykowskiKrakUF2022
45Sonia KasińskaKrakUF1022
46Adam KrupińskiKrakUF4022
47Mateusz FrowalKrakUF7022
48Aleksandra WieczorekFrisbnik4022
49Alex LangstrumpfKrakUF1112
50Martyna WidawskaFrisbnik2022
51Jan LatosińskiKrakUF1202
52Andrzej ZichFrisbnik1022
53Piotr PieniążekKrakUF1011
54Tomasz RożkoFrisbnik1011
55Rafał KąckiKrakUF3011
56Fan YangKrakUF1101
57Adrian GucwaFrisbnik1011
58Łukasz WawrzakKrakUF1011
59Krzysztof MarszałekKrakUF2101
60Radosław GuzyFrisbnik2101
61Jico OracionKrakUF4011
62Hieronim DzieślewskiKrakUF1011
63Filip MościckiKrakUF1011
64Jadwiga PieczonkaKrakUF1011
65Oleksandra KatrychKrakUF2011
66Michal MireckiKrakUF1000
67Jan BrzezińskiKrakUF1000
68Jagoda SteczeńFrisbnik1000
69Tomasz OkólskiKrakUF1000
70Michał GorzkowskiKrakUF2000
71Julia HardyKrakUF2000
72Krzysztof DalekKrakUF3000
73Konrad DujkaKrakUF1000
74Martyna PochodyłaKrakUF1000
75Bartosz GliwaFrisbnik2000
76Aleksandra BigosińskaKrakUF4000
77Kasia RyszkaFrisbnik1000
78Barbara LewFrisbnik2000
79Filip SzelągKrakUF1000
80Artur KristofFrisbnik1000
81Karolina TomczakFrisbnik1000
82Dawid MiodowskiFrisbnik1000
83Wojciech WątrobaFrisbnik3000
84Jessica StanfordKrakUF1000
85Natalia WolasFrisbnik10000
86Michał SowaKrakUF1000
87Jakub CzekajKrakUF1000
88Marcin NitońFrisbnik1000
89Olga SowińskaFrisbnik2000
90Katarzyna BańczykFrisbnik4000
91Katarzyna DobranowskaKrakUF2000
92Katarzyna PaszekFrisbnik2000
93Agata MachalicaFrisbnik1000
94Patrycja CholewaFrisbnik1000
95Szymon WadowskiKrakUF3000
96Barbara MachulikFrisbnik1000
97Helena SchratteneckerKrakUF1000
98Jarosław MaklakowskiKrakUF2000
99Magdalena DrogoszKrakUF1000
100Mikołaj PędrackiFrisbnik1000
101Katarzyna RyszkaFrisbnik1000
102Anna HyrnikFrisbnik2000
103Robert SkibińskiKrakUF1000
104Adrian GucwaFrisbnik2000
105Anna KwiatonFrisbnik1000
106Magdalena StępieńFrisbnik2000
107Natalia SikoraFrisbnik3000
108Julia SzymuraFrisbnik4000
109Tomasz WiszyńskiKrakUF2000
110Barbara Wiszyńska-KubitKrakUF2000
111Magdalena RędziniakKrakUF1000
112Joanna StępnikKrakUF1000
113Wojciech BudaKrakUF4000
114Dawid PietrzakFrisbnik1000