WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KWR Knury vs. Rainbow Banana

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KWR Knury 6 4 2 66.7 % 73 12.2 46 7.7 27
Rainbow Banana 6 2 4 33.3 % 46 7.7 73 12.2 -27

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Rainbow Banana - KWR Knury2 - 17Poligon 2018: Liga
KWR Knury - Rainbow Banana17 - 5Poligon 2018: O miejsca 1-8 Półfinały
KWR Knury - Rainbow Banana15 - 7Poligon 2017: Grupa
Rainbow Banana - KWR Knury8 - 11Poligon 2017: Grupa B
Rainbow Banana - KWR Knury10 - 7Poligon 2016: Liga
Rainbow Banana - KWR Knury14 - 6Poligon 2016: O miejsca 1-4

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mateusz KosmalskiKWR Knury3101121
2Maciej KruczkowskiKWR Knury511415
3Tomasz JarząbekKWR Knury65813
4Jakub StaniekRainbow Banana55712
5Marek RoszczakKWR Knury52810
6Tomáš MaryškaRainbow Banana57310
7Filip DobranowskiKWR Knury3729
8Ondřej VenglářRainbow Banana4819
9Martin BašandaRainbow Banana5279
10Piotr SzaudernaKWR Knury5538
11Kacper KrasuckiKWR Knury2077
12Katarzyna MarekKWR Knury4347
13Wojciech PietrzykKWR Knury4617
14David Bwire EkonjoKWR Knury4246
15Jakub VenglářRainbow Banana2426
16Łukasz DobranowskiKWR Knury3606
17Maciej ParysKWR Knury2325
18Jiří ZdvomkaRainbow Banana4505
19Grzegorz JodłowskiKWR Knury2145
20Magdalena FaliszewskaKWR Knury3314
21Jakub LicznerskiKWR Knury1044
22Nikol SchmidtováRainbow Banana4224
23Jiří VojtíšekRainbow Banana5134
24Vojtěch ČepelákRainbow Banana4044
25Jakub ZágoraRainbow Banana6213
26Piotr SzaudernaKWR Knury1303
27Josef CzyžRainbow Banana3213
28Jan PavčoRainbow Banana1033
29Petr DobešRainbow Banana2033
30Liliana TomeczkováRainbow Banana3022
31Magdalena SzwedKWR Knury3112
32Adéla SchmidtováRainbow Banana5022
33Jan KřápekRainbow Banana2112
34Veronika GaluskováRainbow Banana3011
35Sławomir StankiewiczKWR Knury1101
36Jan SzybejkoKWR Knury2011
37Marta UryniakKWR Knury1011
38Jakub KozubekRainbow Banana3011
39Katarzyna ZduńczykKWR Knury1011
40Zuzanna PeplińskaKWR Knury1011
41Kamila NazimekKWR Knury4011
42Marie SmetanováRainbow Banana2011
43Natalia KierzekKWR Knury1011
44Marcin SzeptunKWR Knury1011
45Jakub AdamíkRainbow Banana4101
46Adéla DrnovskáRainbow Banana1000
47Mateusz RóżańskiKWR Knury1000
48Dominika TomkováRainbow Banana1000
49Marcin SzeptunKWR Knury1000
50Krzysztof KozakiewiczKWR Knury1000
51Rafał ŻakiewiczKWR Knury2000
52Karolína KaszperováRainbow Banana1000
53Michał JakielaszekKWR Knury1000
54Tomáš LangerRainbow Banana1000
55Jakub NiedzielaKWR Knury1000
56Magdalena GdulaKWR Knury1000
57Krystian BoszkoKWR Knury4000
58Filip SlaninaRainbow Banana1000
59Markéta LihotzkáRainbow Banana2000
60Radim ŠvajnochRainbow Banana6000
61Filip KmošekRainbow Banana2000
62Kateřina LapčíkováRainbow Banana3000
63Jiří NavrátilRainbow Banana3000
64Miroslav GalusekRainbow Banana3000
65Karolína KaszperováRainbow Banana3000
66David ZahradníkRainbow Banana2000
67Hana KrajčovičováRainbow Banana2000
68Liliana KaletováRainbow Banana2000
69Nikol JasáňováRainbow Banana2000
70Filip SlaninaRainbow Banana1000
71Tomáš SumaraRainbow Banana2000
72Iga SobieralskaKWR Knury2000
73Alicja StebińskaKWR Knury2000
74Katarzyna GłuszkoKWR Knury4000
75Magdalena BergelKWR Knury2000
76Elwira PiekartKWR Knury2000
77Kinga ZarycznaKWR Knury4000
78Jakub NiedzielaKWR Knury2000
79Karolina SenickaKWR Knury1000
80Tomasz LechKWR Knury1000