English Polski
Zaloguj się

Wrocław Południe vs. 2obvious

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Wrocław Południe 13 4 9 30.8 % 126 9.7 139 10.7 -13
2obvious 13 9 4 69.2 % 139 10.7 126 9.7 13

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
2obvious - Wrocław Południe9 - 6VI Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 9-12
Wrocław Południe - 2obvious15 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2021: Grupa D
2obvious - Wrocław Południe10 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-4
Wrocław Południe - 2obvious12 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Grupa A
2obvious - Wrocław Południe13 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa B
Wrocław Południe - 2obvious10 - 15Poligon 2018: Liga
Wrocław Południe - 2obvious5 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-10
2obvious - Wrocław Południe 12 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
Wrocław Południe - 2obvious8 - 11Poligon 2017: Grupa
2obvious - Wrocław Południe8 - 11Poligon 2017: Grupa A
Wrocław Południe - 2obvious9 - 10Poligon 2017: O miejsca 7-9
Wrocław Południe - 2obvious13 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8 Półfinały
Wrocław Południe - 2obvious7 - 12Poligon 2016: Grupa X

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Michał MuszyńskiWrocław Południe1233538
2Jan PeplińskiWrocław Południe1072633
3Piotr Pieniążek2obvious1027532
4Bartłomiej Bizoń2obvious11121931
5Grzegorz Jamiński2obvious627229
6Zuzanna PeplińskaWrocław Południe1281826
7Kamil Klajmon2obvious107916
8Bartłomiej Skowronek2obvious63811
9Jakub StencelWrocław Południe106410
10Piotr KopećWrocław Południe66410
11Sylwia MuszyńskaWrocław Południe11639
12Jakub Klajmon2obvious9369
13Kacper JordanWrocław Południe5358
14Joanna DepowskaWrocław Południe5178
15Patrycja Cholewa2obvious10268
16Piotr Pieniążek2obvious 1707
17Jakub PatrzykątWrocław Południe3527
18Ryan WyethWrocław Południe6257
19Marcela Folek2obvious8347
20Piotr MagaWrocław Południe4336
21Anna Zygmunt2obvious4156
22Grzegorz Jamiński2obvious 1516
23Aleksander MuszyńskiWrocław Południe9336
24Marcin PietrasWrocław Południe6336
25Michał Tymaczkowski2obvious3426
26Maciej Kołodziejczyk2obvious5516
27Tomasz StaszkiewiczWrocław Południe1505
28Ewa Smutek2obvious1055
29Arkadiusz KrawczykWrocław Południe1505
30Michał Zygmunt2obvious1505
31Sonia Kożuszek2obvious3145
32Michał MuszyńskiWrocław Południe 1415
33Szymon Motyka2obvious2134
34Dominik Dobranowski2obvious3404
35Geert LuteijnWrocław Południe1314
36Patrycja Berdys2obvious3134
37Michał Badura2obvious3314
38Łukasz SzewczykWrocław Południe4224
39Natalia PielaWrocław Południe2224
40Jan Solicki2obvious1314
41Rafał KałużnyWrocław Południe1213
42Anna Filipowska-Kot2obvious6033
43Jarosław JaworekWrocław Południe4303
44Łukasz MacinaWrocław Południe 1213
45Anna Balon2obvious5033
46Łukasz JaroszWrocław Południe2033
47Filip Żurawski2obvious3123
48Wiktor Pierlak2obvious4033
49Szymon Najdziński2obvious1033
50Sebastian Dębiński2obvious5123
51Milena Teśluk2obvious1123
52Mariusz Choiński2obvious1303
53Aleksandra Piankowska2obvious4033
54Piotr MaślankaWrocław Południe1303
55Maria SmolarekWrocław Południe5123
56Piotr GajdaWrocław Południe 1112
57Patrycja Cholewa2obvious 1022
58Kinga Kiec2obvious2112
59Aleksandra Greń2obvious4022
60Bartłomiej Bizoń2obvious 1022
61Agata Machalica2obvious7022
62Bazyli Polednia2obvious4202
63Katarzyna Blicharz2obvious2022
64Kacper JordanWrocław Południe 1022
65Dominik ŻochowskiWrocław Południe4112
66Kajetan WiśniewskiWrocław Południe1112
67Michał Grzesik2obvious2022
68Katarzyna CieślikWrocław Południe4022
69Wojciech WójcikWrocław Południe1022
70Marcela Folek2obvious 1022
71Katarzyna UklejaWrocław Południe10022
72Oskar StodolnyWrocław Południe2022
73Jakub Klajmon2obvious 1011
74Agata Machalica2obvious 1011
75Kajetan Cioch2obvious 1011
76Ewelina KuklińskaWrocław Południe 1011
77Bazyli Polednia2obvious 1011
78Łukasz Żynda2obvious1101
79Zuzanna PeplińskaWrocław Południe 1011
80Wiktor Pierlak2obvious 1011
81Maria SmolarekWrocław Południe 1101
82Ryan WyethWrocław Południe 1011
83Michał RaczyngWrocław Południe3011
84Alan Piksa2obvious1101
85Jakub RyznarWrocław Południe2011
86Mikołaj Folaron-PamułaWrocław Południe1011
87Wojciech Kowalski2obvious2011
88Adam Słowik2obvious1011
89Piotr GajdaWrocław Południe3011
90Mateusz Barański2obvious1101
91Magdalena Szwed2obvious1011
92Kinga Piwowarczyk2obvious1011
93Karol Filipiuk2obvious2101
94Łukasz MacinaWrocław Południe2011
95Mateusz Warecki2obvious1011
96Dorota JuźkówWrocław Południe4101
97Sylwia KustrzyckaWrocław Południe1011
98Paweł DąbrowskiWrocław Południe1101
99Jolanta ŻochowskaWrocław Południe4011
100Szymon Wadowski2obvious1000
101Oliwia Kopcik2obvious3000
102Maciej TomczykWrocław Południe1000
103Sandra Truchanowska2obvious1000
104Lech ZdunkiewiczWrocław Południe2000
105Agata SemenowiczWrocław Południe4000
106Aleksandra Orszulak2obvious2000
107Kajetan Cioch2obvious1000
108Sara Malejka2obvious3000
109Tomasz Szymon2obvious2000
110Patrycja Jasińska2obvious1000
111Mateusz Gabryś2obvious2000
112Michał Tomiczek2obvious1000
113Mariusz Brząkała2obvious1000
114Michał HanczarekWrocław Południe1000
115Natalia GrzegorowskaWrocław Południe1000
116Andrzej DaleszczykWrocław Południe1000
117Marcin Dziopa2obvious1000
118Bruno JamułaWrocław Południe2000
119Aleksander GełoWrocław Południe2000
120Ewelina KuklińskaWrocław Południe6000
121Piotr StasiewiczWrocław Południe1000
122Jakub Wysocki2obvious1000
123Jakub Orszulak2obvious2000
124Helena Bińczak2obvious1000
125Aleksandra GajdaWrocław Południe3000
126Katarzyna WardaWrocław Południe1000
127Konrad Noga2obvious1000
128Monika Szafran2obvious1000
129Ievgen ShevchukWrocław Południe1000
130Damian HanuszewiczWrocław Południe2000
131Anna SzewczykWrocław Południe2000
132Justyna Wiercioch2obvious1000
133Szymon Jonczyk2obvious2000
134Marcin PietrasWrocław Południe 1000
135Maciej Lutnik2obvious2000
136Katarzyna CieślikWrocław Południe 1000
137Oskar StodolnyWrocław Południe 1000
138Anna Balon2obvious 1000
139Anna Filipowska-Kot2obvious 1000
140Aleksandra Orszulak2obvious 1000
141Wojciech Kowalski2obvious 1000
142Aleksandra KuczmaWrocław Południe 1000
143Piotr Badura2obvious 1000
144Jarosław JaworekWrocław Południe 1000
145Piotr Maślanka2obvious 1000
146Aleksander MuszyńskiWrocław Południe 1000
147Jakub StencelWrocław Południe 1000
148Sylwia MuszyńskaWrocław Południe 1000
149Kamil Klajmon2obvious 1000
150Filip Żurawski2obvious 1000
151Jan PeplińskiWrocław Południe 1000
152Piotr Badura2obvious1000