WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Wrocław Południe vs. KWR Knury

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Wrocław Południe 5 1 4 20.0 % 29 5.8 58 11.6 -29
KWR Knury 5 4 1 80.0 % 58 11.6 29 5.8 29

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KWR Knury - Wrocław Południe17 - 9Poligon 2018: Liga
Wrocław Południe - KWR Knury 0 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
Wrocław Południe - KWR Knury5 - 13Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - KWR Knury0 - 15Poligon 2017: Grupa B
KWR Knury - Wrocław Południe13 - 0Poligon 2016: Grupa X

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Wojciech PietrzykKWR Knury313114
2Mateusz KosmalskiKWR Knury45611
3Maciej ParysKWR Knury38311
4Marek RoszczakKWR Knury4189
5Katarzyna MarekKWR Knury4369
6Łukasz DobranowskiKWR Knury4617
7Maciej KruczkowskiKWR Knury3066
8Filip DobranowskiKWR Knury4606
9Piotr SzaudernaKWR Knury4415
10David Bwire EkonjoKWR Knury3055
11Tomasz JarząbekKWR Knury4235
12Mateusz KosmalskiKWR Knury 1325
13Jan PeplińskiWrocław Południe4044
14Piotr MagaWrocław Południe3314
15Marta UryniakKWR Knury2134
16Katarzyna GłuszkoKWR Knury4033
17Kacper JordanWrocław Południe1213
18David Bwire EkonjoKWR Knury 1123
19Alicja StebińskaKWR Knury3123
20Tomasz JarząbekKWR Knury 1123
21Piotr KopećWrocław Południe1213
22Elwira PiekartKWR Knury 1202
23Grzegorz JodłowskiKWR Knury 1022
24Marta UryniakKWR Knury 1112
25Maciej ParysKWR Knury 1112
26Alicja StebińskaKWR Knury 1112
27Ryan WyethWrocław Południe2022
28Maciej KruczkowskiKWR Knury 1112
29Kamila NazimekKWR Knury2022
30Joanna LewandowskaKWR Knury1202
31Maria SmolarekWrocław Południe2112
32Janusz SzybejkoKWR Knury1022
33Rafał ŻakiewiczKWR Knury1112
34Sylwia MuszyńskaWrocław Południe4202
35Kacper KrasuckiKWR Knury1022
36Jakub LicznerskiKWR Knury1202
37Zuzanna PeplińskaWrocław Południe4022
38Piotr GajdaWrocław Południe2112
39Wojciech PietrzykKWR Knury 1101
40Magdalena FaliszewskaKWR Knury3011
41Michał MuszyńskiWrocław Południe4101
42Magdalena FaliszewskaKWR Knury 1011
43Grzegorz JodłowskiKWR Knury1011
44Marcin SzeptunKWR Knury 1101
45Aleksander MuszyńskiWrocław Południe4011
46Łukasz DobranowskiKWR Knury 1101
47Aleksander GełoWrocław Południe1101
48Marcin PietrasWrocław Południe3101
49Tomasz LechKWR Knury2011
50Kinga ZarycznaKWR Knury3101
51Kamila NazimekKWR Knury 1011
52Katarzyna GłuszkoKWR Knury 1011
53Oskar StodolnyWrocław Południe 1000
54Łukasz MacinaWrocław Południe 1000
55Oskar StodolnyWrocław Południe2000
56Jan SzybejkoKWR Knury2000
57Agata SemenowiczWrocław Południe2000
58Marcin SzeptunKWR Knury2000
59Jarosław JaworekWrocław Południe2000
60Wojciech WójcikWrocław Południe1000
61Paweł DąbrowskiWrocław Południe1000
62Aleksandra KuczmaWrocław Południe 1000
63Magdalena GdulaKWR Knury1000
64Natalia KierzekKWR Knury1000
65Jakub RyznarWrocław Południe1000
66Lech ZdunkiewiczWrocław Południe1000
67Kacper JordanWrocław Południe 1000
68Krystian BoszkoKWR Knury1000
69Piotr GajdaWrocław Południe 1000
70Katarzyna MarekKWR Knury 1000
71Magdalena SzwedKWR Knury2000
72Ewelina KuklińskaWrocław Południe3000
73Jakub StencelWrocław Południe2000
74Katarzyna UklejaWrocław Południe3000
75Magdalena BergelKWR Knury1000
76Katarzyna CieślikWrocław Południe1000
77Aleksandra KuczmaWrocław Południe2000
78Łukasz MacinaWrocław Południe2000
79Elwira PiekartKWR Knury1000
80Jakub NiedzielaKWR Knury2000
81Joanna DepowskaWrocław Południe1000
82Filip DobranowskiKWR Knury 1000
83Piotr SzaudernaKWR Knury 1000
84Katarzyna CieślikWrocław Południe 1000
85Iga SobieralskaKWR Knury1000
86Marcin PietrasWrocław Południe 1000
87Jarosław JaworekWrocław Południe 1000
88Jan PeplińskiWrocław Południe 1000
89Michał MuszyńskiWrocław Południe 1000
90Sylwia MuszyńskaWrocław Południe 1000
91Ewelina KuklińskaWrocław Południe 1000
92Jakub StencelWrocław Południe 1000
93Aleksander MuszyńskiWrocław Południe 1000
94Zuzanna PeplińskaWrocław Południe 1000
95Marek RoszczakKWR Knury 1000
96Maria SmolarekWrocław Południe 1000
97Ryan WyethWrocław Południe 1000
98Piotr MaślankaWrocław Południe1000