WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

BC Kosmodysk vs. 2obvious

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
BC Kosmodysk 6 6 0 100.0 % 89 14.8 30 5.0 59
2obvious 6 0 6 0.0 % 30 5.0 89 14.8 -59

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
BC Kosmodysk - 2obvious13 - 4V Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
2obvious - BC Kosmodysk6 - 11IV Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa A
BC Kosmodysk - 2obvious15 - 2Poligon 2017: Grupa C
BC Kosmodysk - 2obvious14 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Baraże
2obvious - BC Kosmodysk4 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa C
BC Kosmodysk - 2obvious20 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Grupa C

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Michał RudyBC Kosmodysk518624
2Jan MadejBC Kosmodysk513215
3Wojciech WilkBC Kosmodysk341014
4Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk56713
5Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk55611
6Robert JanuszewiczBC Kosmodysk45510
7Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk68210
8Grzegorz Jamiński2obvious4819
9Mikołaj MaślankaBC Kosmodysk1538
10Maciej Kołodziejczyk2obvious4718
11Stanisław RządkowskiBC Kosmodysk2167
12Anna StachowiakBC Kosmodysk5336
13Piotr Pieniążek2obvious4066
14Anna Zygmunt2obvious4246
15Andrzej StobieckiBC Kosmodysk3325
16Marcin KrukBC Kosmodysk3235
17Karol HerszfeldBC Kosmodysk2145
18Paweł WiejskiBC Kosmodysk3145
19Marcin KrukBC Kosmodysk1314
20Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk2044
21Julianna CzapskaBC Kosmodysk3044
22Dominik Dobranowski2obvious2404
23Katarzyna Marek2obvious3033
24Joanna BanachBC Kosmodysk2123
25Dawid KazimierczakBC Kosmodysk2213
26Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk2123
27Jan Solicki2obvious1022
28Norbert Staniszewski2obvious1202
29Mariusz Choiński2obvious3112
30Agata JentaBC Kosmodysk1112
31Zuzanna Jureczko2obvious1022
32Olga JakschBC Kosmodysk1022
33Andrzej HolnickiBC Kosmodysk1202
34Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk3112
35Jakub Klajmon2obvious3112
36Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk3112
37Sebastian Dębiński2obvious1011
38Agata JasińskaBC Kosmodysk1011
39Piotr Badura2obvious3011
40Bartek Bizoń2obvious1011
41Zuzanna FaszczewskaBC Kosmodysk2011
42Michał Statucki2obvious1011
43Agata WodzińskaBC Kosmodysk1011
44Filip Żurawski2obvious1101
45Jan Solnicki2obvious1011
46Adrian SosnaBC Kosmodysk1011
47Bartosz Marijczyn2obvious1011
48Bazyli Polednia2obvious1101
49Patrycja Paczyńska-JasińskaBC Kosmodysk1011
50Mateusz DydaBC Kosmodysk1101
51Michał Badura2obvious1011
52Kamil Klajmon2obvious3101
53Łukasz BarejaBC Kosmodysk1000
54Marek Cios2obvious1000
55Karolina RadzimirskaBC Kosmodysk1000
56Anna Filipowska-Kot2obvious2000
57Gabriel Ryś2obvious1000
58Mikołaj Tomczuk2obvious1000
59Aleksandra Piankowska2obvious1000
60Sonia Kożuszek2obvious2000
61Monika Cywińska2obvious1000
62Bartłomiej Bizoń2obvious2000
63Marcin Urbaniec2obvious2000
64Marek Lachowski2obvious2000
65Marcin Świetlik2obvious1000
66Anna Balon2obvious2000
67Aleksandra Orszulak2obvious1000
68Adam Kukiełka2obvious1000
69Sandra Lisiewska2obvious1000
70Julia WrzosińskaBC Kosmodysk2000
71Szymon GdulskiBC Kosmodysk1000
72Wiktor Pierlak2obvious1000
73Klaudia GrackaBC Kosmodysk1000
74Patrycja Berdys2obvious1000
75Daniel MałekBC Kosmodysk1000
76Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk1000
77Patrycja Cholewa2obvious2000
78Agata Machalica2obvious1000
79Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk1000
80Tomasz ŁuczykBC Kosmodysk1000
81Kalina WilkBC Kosmodysk2000
82Sara Malejka2obvious1000
83Aleksandra Greń2obvious1000
84Jacek ParzelskiBC Kosmodysk1000
85Weronika BakaBC Kosmodysk1000
86Tomasz Dziechciarz2obvious1000
87Dominika Furmanek2obvious1000
88Stella Sagan2obvious1000
89Bartłomiej Skowronek2obvious1000
90Estera Pinczer2obvious1000
91Patryk Ryś2obvious1000